تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره قلیون آریاشهر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06131.html
۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۵:۱۱

مشکلات قلبی حین ورزش که نیاز به توجه فوری دارند

سبک زندگی بی حرکت یکی از عوامل خطر عمده برای ابتلا به بیماری قلبی است. با توجه به اعلام فدراسیون جهانی قلب، عدم ورزش می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را تا 50 درصد افزایش دهد.

قُل قُل: سبک زندگی بی حرکت یکی از عوامل خطر عمده برای ابتلا به بیماری قلبی است. با توجه - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - به اعلام فدراسیون جهانی قلب، عدم ورزش می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را تا 50 درصد افزایش دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،دیگر عوامل خطر عبارتند از:

رژیم غذایی سرشار از چربی های اشباع شده

دیابت نوع 2

فشار خون بالا

سیگار کشیدن

کلسترول بالا

چاقی

سابقه خانوادگی بیماری قلبی

کاهش این عوامل خطر می - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - تواند شانس شما را برای ابتلا به حمله قلبی یا سکته مغزی کم کند و شما را از انجام روش های پزشکی مربوط به قلب از جمله عمل جراحی بای پس نجات دهد.

فعال ماندن یک راه عالی برای کاهش - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - خطر ابتلا به بیماری قلبی است. انجام ورزش های هوازی منظم از قبیل پیاده روی برای بهبود سلامت قلب یک راه ثابت شده است. با این حال ورزش گاهی - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - اوقات می تواند خطر حمله قلبی را افزایش دهد، بخصوص در کسانی که مبتلا به بیماری های قلبی - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - هستند و بر انجام فعالیت های ورزشی خود نظارت نمی کنند.

هشدارها

برای اکثر مردم ورزش یک راه امن برای جلوگیری از بیماری های قلبی است اما شما باید برخی اقدامات احتیاطی را حین ورزش در نظر بگیرید - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - اگر:

پزشک تان هشدار داده که یک یا چند عامل خطر ابتلا به بیماری های قلبی را دارید.

به تازگی یک حمله قلبی یا سایر بیماری های قلبی را تجربه کرده اید.

قبلا سبک زندگی کاملا غیر فعال داشته اید.

این مهم است که برای برخی بیماران - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - برنامه های ورزشی با احتیاط و تدریجی آغاز شود. با پزشک در مورد شروع یک برنامه - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - ورزشی جدید باید حتما مشورت کرد. شما همچنین ممکن است نیاز داشته باشید برنامه های ورزشی خود را زیر نظر پزشک انجام دهید.

علائم خطر

در صورت بروز هر کدام از علائم زیر حین انجام تمرینات بدنی باید با پزشک تان فورا تماس بگیرید:

ناراحتی قفسه سینه: بسیاری از مردم درد ناگهانی در قفسه سینه را به حمله قلبی ارتباط می دهند. - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - اما بسیاری از حملات قلبی همراه با احساس فشار در قفسه سینه همراه با درد در رفت و آمد است. به هر حال در صورت بروز هر گونه درد یا احساس فشار روی قفسه سینه باید ورزش را به طور کامل متوقف کرد و به دنبال مراقبت های پزشکی بود؛ البته اگر درد برای بیش از - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - چند دقیقه طول بکشد.

تنگی نفس: احساس تنگی نفس غیر معمول همراه با ناراحتی در قفسه سینه در طول فعالیت بدنی اغلب پیش ماده برای حمله قلبی است. این علامت می تواند حتی قبل از ناراحتی در قفسه سینه - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - رخ دهد و یا توام با آن باشد.

سرگیجه: در حالی که فعالیت بدنی - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - می تواند به شما احساس خستگی دهد، شما هرگز نباید در حالت سرگیجه ورزش کنید.

اختلالات ریتم قلب: احساس ضربان قلب نامنظم و تپنده حین ورزش نشانه مشکل جدی قلب است. هر گونه ریتم غیر طبیعی قلب حین - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - حرکات ورزشی را فورا به اطلاع پزشک تان برسانید.

ناراحتی در قسمت های دیگر بدن: مشکلات قلبی می تواند در مناطق دیگر بدن نیز ایجاد ناراحتی کند. درد یا فشار روی بازوها، کمر، گردن، فک یا معده از جمله این مناطق هستند. همچنین ممکن است - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - درد از یک قسمت از بدن به قسمت دیگر سرایت کند - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - مانند درد قفسه سینه که به گردن یا شانه، بازو یا کمر منتقل می شود. این علامت ها نشان دهنده مشکلات قلبی است.

تعریق غیر معمول: اگرچه تعریق حین فعالیت بدنی طبیعی است اما اگر همراه با حالت تهوع و عرق سرد باشد، بخصوص در کسانی که قبلا سابقه حمله قلبی را داشته اند، یک علامت جدی است.

چند نکته:

از سلامت خود - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - مطمئن شويد. - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - شروع مجدد ورزش براي کساني که مدت‌ ها است به میزان کم ورزش کرده اند یا هیچ فعالیتی نداشته اند، مسلما با ريسک بيشتري همراه است. فشار ورزشي و شدت انجام فعاليت ورزشي را به آرامي افزايش دهيد و در آن سطحي که در گذشته ورزش مي‌ کرده - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - ‌ايد، شروع نکنيد.

از سن 35 بايد به طور منظم چک ‌آپ پزشکي داشته باشید، چرا که از اين سن، بيماري‌ هاي قلبي، مخصوصا - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - گرفتگي عروق قلب، شايع ‌ترين علت مرگ ناگهاني قلبي است. تشخيص به موقع در مطب يک متخصص قلب مي ‌تواند جان شما را نجات دهد.

فعاليت - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - جسمي و ورزشي مخصوصا براي کساني که مبتلا به بيماري عروق کرونري قلب هستند، جزيي مهم از درمان است. مسلما شدت فعاليت و مرز فعاليت ورزشي بايد به طور دقيق از - تلفن اجاره قلیون آریاشهر - جانب متخصص قلب مشخص شود تا بيمار با فعاليت زيادي خود را به خطر نيندازد.

منبع: healthline

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram