تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیان روشن ازگل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06293.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۶

ساحل نشینان از سلامت روحی و روانی بهتری برخوردارند

به گفته محققان، افراد ساکن در کنار ساحل که دارای چشم انداز آب هستند کمتر در معرض استرس قرار دارند.

قُل قُل:به گفته - تلفن الو قلیان روشن ازگل - محققان، افراد ساکن در کنار ساحل که دارای چشم انداز آب هستند کمتر در معرض استرس قرار دارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - تلفن الو قلیان روشن ازگل - نقل از مهر، محققان دانشگاه ایالتی میشیگان برای اولین بار به رابطه بین سلامت و - تلفن الو قلیان روشن ازگل - چشم انداز آب، که محققان آن را فضای آبی می نامند، پی برده اند.

آمبر پیرسون، عضو تیم تحقیق، در این باره می گوید: «افزایش مناظر فضای آبی ارتباط - تلفن الو قلیان روشن ازگل - قابل توجهی با میزان کمتر اندوه و پریشانی روانشناختی دارد. اگرچه ما در مورد فضای سبز به چنین نتایجی دست نیافتیم.»

محققان - تلفن الو قلیان روشن ازگل - در این مطالعه با استفاده از داده های گوناگون توپوگرافی - تلفن الو قلیان روشن ازگل - به مطالعه چشم انداز فضاهای آبی و سبز پرداختند. فضای سبز شامل جنگل ها و پارک های پوشیده از علف بود.

محققان در این مطالعه برای اندازه گیری میزان استرس و پریشانی از شاخص کسلر موسوم به K۱۰ - تلفن الو قلیان روشن ازگل - استفاده کردند. این شاخص، پیش بینی کننده درست و صحیح اضطراب و اختلال - تلفن الو قلیان روشن ازگل - های - تلفن الو قلیان روشن ازگل - رفتاری و اخلاقی است.

محققان این مطالعه دریافتند افراد ساکن در کنار سواحل، از استرس کمتری برخوردار هستند و - تلفن الو قلیان روشن ازگل - آرامش روحی و روانی بیشتری دارند.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram