تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیون ذغال روشن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06298.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰

رمز و راز جوانی در دست ژن‌ها

سن و سال ‌آدم‌ها روی پیشانی‌شان نوشته نشده است. برخی افراد جوان‌تر از سن واقعی خود و برخی مسن‌تر به نظر می‌رسند. حال دانشمندان ژنی را كشف كرده‌اند كه در این زمینه نقش دارد.

قُل قُل:سن و سال ‌آدم‌ها روی پیشانی‌شان نوشته نشده است. برخی - تلفن الو قلیون ذغال روشن - افراد جوان‌تر از سن واقعی خود و برخی مسن‌تر به نظر می‌رسند. حال دانشمندان ژنی را كشف كرده‌اند كه در این زمینه نقش دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، توصیه‌های مختلف زیادی برای جوان ماندن وجود دارد؛ آب زیاد بنوشید، بروكلی بخورید، ماهی را فراموش نكنید و حتی روزانه چند دقیقه ژیمناستیك مخصوص صورت انجام - تلفن الو قلیون ذغال روشن - دهید. در این میان،فهرست سرم، كرم و ویتامین‌های معجزه گر نیز تمامی ندارد.


به گزارش پایگاه اینترنتی دویچه وله، تحقیقات نشان داده‌اند كه حتی اگر همه - تلفن الو قلیون ذغال روشن - این عوامل به علاوه نحوه زندگی و برخورداری از امكانات بهداشت و سلامت در جوان ماندن فرد موثر باشند، اما نقش ژن‌ها را - تلفن الو قلیون ذغال روشن - نمی‌توان فراموش كرد. با این همه هنوز این سوال باقی است كه چه میزان از كدام ژن‌ها در پیر شدن سریع یا جوان ماندن طولانی ‌دخیل‌ هستند.


تیم تحقیقاتی دانشگاه آراسموس در شهر روتردام سرنخ یكی - تلفن الو قلیون ذغال روشن - از این - تلفن الو قلیون ذغال روشن - ژن‌ها را پیدا كرده است. روش كار آ‌ها این بود كه دو هزار و 700 فرد مسن را انتخاب كردند و بسته به این كه چه اندازه پیرتر و یا - تلفن الو قلیون ذغال روشن - جوان‌تر - تلفن الو قلیون ذغال روشن - از سن - تلفن الو قلیون ذغال روشن - واقعی شان به نظر می‌رسند، مجموعه‌‌ای از ژن‌هایی را كه تصور می‌شد در این رابطه نقش دارند، مورد آزمایش قرار دادند.


تیم - تلفن الو قلیون ذغال روشن - تحقیق در مجله - تلفن الو قلیون ذغال روشن - علمی Current Biology درباره نتیجه این تحقیقات نوشتند كه یكی از سرنخ‌ها را در - تلفن الو قلیون ذغال روشن - ژن MC1R یافته‌اند. بسته - تلفن الو قلیون ذغال روشن - به نوع این ژن، افراد تا دو سال مسن‌تر به نظر می‌رسند. این ژن در رنگ مو و پوست و - تلفن الو قلیون ذغال روشن - ایجاد شدن لكه‌های قهوه‌ای روی پوست و احتمالا در پروسه ترمیم سلول‌های بدن نیز نقش - تلفن الو قلیون ذغال روشن - ایفا می‌كند.
با این حال، پژوهشگران هنوز نمی‌دانند كه این ژن - تلفن الو قلیون ذغال روشن - در پروسه پیر شدن یا جوان ماندن فرد دقیقا چگونه - تلفن الو قلیون ذغال روشن - عمل می‌كند.


مانفرد كایزر، رئیس این پروژه تحقیقاتی می‌گوید كه هدف این تحقیقات صرفا موضوع زیبایی نیست، بلكه در عمل نشان داده ‌شده است افرادی كه در چهره پیرتر به نظر می‌رسند، عمدتا بدنی بیمارتر نیز دارند. بنابراین تحقیقات روی این كه كدام ژن‌ها و به چه صورت در پیر شدن - تلفن الو قلیون ذغال روشن - نقش ایفا می‌‌كنند، می‌تواند گامی برای سالم ماندن - تلفن الو قلیون ذغال روشن - طولانی‌تر افراد نیز باشد.


كایزر می‌گوید موضوع به ژن MC1R محدود نمی‌شود و قطعا یك گروه از ژن‌های مختلف در این رابطه سهم دارند. این تحقیقات هنوز در ابتدای كار است و به - تلفن الو قلیون ذغال روشن - بسیاری سوال‌ها نمی‌تواند پاسخ دهد.


گام بعدی یافتن ژن‌های دیگری است كه در پیر شدن دخیل‌ هستند و یافتن این كه آنها دقیقا چه كاری در بدن می‌كنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram