تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان آریاشهر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06141.html
۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۶

فواید بسیار روزه به دفع مواد زائد و بازگرداندن سلامتی

یک متخصص طب سنتی گفت: روزه بسیار به دفع مواد زائد و بازگرداندن سلامتی به افراد کمک می‌کند البته به‌شرط اینکه آداب صحیح روزه‌داری را افراد رعایت کنند.

قُل قُل: یک متخصص طب سنتی گفت: روزه بسیار به دفع - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - مواد زائد و بازگرداندن سلامتی به افراد کمک می‌کند البته به‌شرط اینکه آداب صحیح روزه‌داری را افراد رعایت کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - تسنیم, سید سعید اسماعیلی درباره رمضان اظهار داشت: با - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - توجه به - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - اینکه روزهای - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - ماه رمضان طولانی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - هست ما باید از سحری‌ای استفاده کنیم که زمان بیشتری برای هضمش طول بکشد و - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - ماندگاری‌اش در بدن ما بیشتر باشد.

به‌گفته وی استفاده از غذاهایی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - که زود هضم - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - می‌شود مثل سالاد و میوه برای وعده سحری خوراکی‌های مناسبی به نظر نمی‌رسند.

این متخصص طب سنتی اضافه کرد: برای - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - افطار بهتر است که ما غذاهایی مصرف کنیم که با معده‌ای که حدود 17 ساعت خالی بوده سازگار باشد بنابراین استفاده از غذاهایی که بسیار سنگین - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - و دیرهضم هستند برای وعده افطار قاعدتاً خوراکی‌های مناسبی به نظر نمی‌رسند.

اسماعیلی عنوان کرد: استفاده از آب سرد در زمانی که ساعت‌ها معده خالی بوده و افراد بسیار تشنه هستند مانند لحظه افطار بسیار آسیب‌رسان است چرا که کبد و معده حرارت زیادی دارد و باعث می‌شود به‌سرعت این آب سرد جذب کبد شود و به کبد - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - آسیب برساند.

وی افزود: توصیه می‌کنیم افطار را با کمی آب ولرم باز کنید تا معده آمادگی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - هضم غذا را پیدا کند. در خوردن غذا در وعده افطار عجله نکنید.

این متخصص طب سنتی عنوان کرد: در طول روز افراد مواد غذایی زیادی مصرف می‌کنند و این مواد غذایی مراحل هضم مختلفی را در بدن ما طی می‌کند. در هر مرحله هضم، فضولات و مواد زایدی در بدن ما باقی می‌ماند و ما نیاز داریم فرصتی به بدن بدهیم تا بتواند این فضولات و مواد زائد را از بدن خارج کند.

اسماعیلی یادآور شد: روزه بسیار به دفع مواد زائد و بازگرداندن سلامتی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - به افراد - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - کمک می‌کند البته به‌شرط اینکه آداب صحیح روزه‌داری را افراد رعایت کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram