تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیون ولیعصر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06024.html
۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۶

ایرانی ها سالم ترین خون اهدایی را دارند

مدیر عامل سازمان انتقال خون ایران گفت: ایران با برخورداری از بهترین شاخص‌های سلامت خون، دارای سالم ترین خون در میان کشورهاست.

سلامت - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - نیوز:مدیر عامل سازمان انتقال خون - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - ایران گفت: ایران با برخورداری از بهترین شاخص‌های - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - سلامت خون، دارای سالم ترین خون در میان کشورهاست.

به گزارش قُل قُل به نقل از مهر، دکتر علی اکبر پور فتح اله با اشاره به ۲۸ - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - جولای برابر با هفتم مرداد( روز جهانی هپاتیت)، - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - گفت:سازمان انتقال خون به عنوان یکی از مهمترین نهادهای متولی سلامت، نقش مهمی در چرخه خون سالم درمراکز درمانی دارد و با تامین سلامت خون و پیشگیری از اشاعه هپاتیت و سایر عوامل عفونی منتشره از راه خون، سلامت جامعه را تضمین می کند.

وی با اشاره به شعار این روز جهانی «زندگی بدون هپاتیت» به نقش خود مراقبتی در جامعه و بخصوص اهدا کنندگان خون برای تامین سلامت خود و گیرنده خون خون تاکید کرد.

پورفتح اله با اشاره به برقراری استانداردهای بالا در فرآیندهای انتقال خون و آگاهی بخشی و آموزش به اهدا کنندگان، و همکاری با شبکه هپاتیت کشور گفت: با دقت فزاینده در برنامه انتخاب اهداکنندگان شاهد کاهش موارد هپاتیت در خونهای اهدایی بوده ایم به طوری که طی ۱۰ - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - سال گذشته شیوع هپاتیت B در جامعه اهداکنندگان خون از( ۶ دهم درصد) به کمتر - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - از ( ۱۳صدم درصد) رسیده است و در زمینه هپاتیت C از (۱۵صدم درصد) ظرف ۱۰ سال گذشته با یک شیب کاهشی به (۴صدم درصد) رسیده است.

وی شیوع هپاتیت B در جامعه عادی (۳-۵ درصد) و در مورد هپاتیت C براساس گزارش های مختلف بین - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - (۳ دهم درصد) تا (۵ دهم درصد) دانست.

پورفتح اله شیوع - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - هپاتیت B,C در جمعیت اهداکنندگان خون را ۱۰ برابر کمتر از جمعیت عمومی جامعه دانست و گفت: ایران با برخورداری از بهترین شاخص‌های سلامت خون یعنی کمترین شیوع عفونت های منتقله از خون از جمله هپاتیت B,C دارای سالم ترین خون در میان کشورهاست.

وی در مورد سلامت - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - خون در کشورهای منطقه گفت: هپاتیت B در اهداکنندگان خون این مناطق از حدود (یک درصد) تا (چهار درصد) است که - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - اهدا کنندگان ایرانی با رقم ( ۱۵ - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - صدم درصد) سالم ترین خون را به بیماران هدیه می‌کنند. پس از ایران، کشور ترکیه با رقم ( یک و پانزده صدم درصد) و با فاصله زیاد از ما - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - قرار می گیرد.

پورفتح اله ادامه داد:شیوع هپاتیت - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - C نیز در اهداکنندگان دو منطقه از حدود ۴۵ صدم درصد تا چهار و ۵ دهم درصد گزارش شده. ایران با رقم ۵ صدم درصد - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - باز هم سالم ترین خون را به بیماران هدیه می‌کند، پس از ایران کشورهای تونس و ترکیه با ۳۹ صدم درصد قرار می گیرند.

وی در آستانه ۹ مرداد روز ملی انتقال خون، افزود: سازمان انتقال خون به همراه اهدا کنندگان مستمر خون مصمم به رساندن خطر انتقال هپاتیت های ویروسی از طریق خون، فرآورده های خونی و - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - داروهای مشتق از پلاسما - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - است و با برنامه ریزی در زمینه گسترش اهدای مستمر و فرهنگ سازی اهدای خون در جوانان متولد ۱۳۷۳ که واکسیناسیون هپاتیت B در بدو تولد را دریافت کرده اند مصمم است که پیشتاز کشورهای جهان برای رسیدن به دنیای بدون - تلفن سفارش قلیون ولیعصر - هپاتیت باشد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram