تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیان روشن شهرک غرب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06174.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۶

پرهیز روزه‌داران از خوابیدن بلافاصله پس از صرف وعده سحری

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی تاکید کرد که به منظور جلوگیری از بروز مشکلات معده، روزه‌داران بلافاصله پس از صرف وعده سحری، نخوابند.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی تاکید کرد که به منظور جلوگیری از بروز مشکلات معده، روزه‌داران بلافاصله پس از - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - صرف وعده سحری، نخوابند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر ابراهیم فلاحی ، اظهار کرد: - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - باید از برکات روحی و جسمی ماه مبارک رمضان استفاده شود و در عین حال روزه‌داران یک سری نکات را رعایت - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - کنند.

وی با بیان - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - اینکه ماه رمضان - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - فرصتی - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - است تا از لحاظ جسمی، سلامتی را برای - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - خود به ارمغان آوریم، بیان کرد: چنانچه برنامه غذایی خوبی نداشته باشیم ممکن است سلامتی فرد به مخاطره بیفتد. روزه‌داران باید از سه وعده غذایی (سحر، افطار و شام) استفاده کنند.

فلاحی با بیان اینکه برخی از افراد عادت دارند وعده سحری را استفاده ‌نکنند، افزود: صدمه زیادی به بدن این افراد می‌رسد، بنابراین توصیه می‌شود حتما وعده سحری مصرف شود.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی همچنین گفت: افراد بعد از استفاده از وعده سحری بلافاصله نخوابند، چون ممکن است معده آنها اذیت شود و حتی بعد از ماه مبارک رمضان دچار مشکلات معده شوند.

وی اظهار کرد: ممکن است برای فرد روزه‌دار در طول روز کم‌آبی رخ دهد، بنابراین باید مایعات نظیر آب، چای، دوغ و شیر، میوه‌ها - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - بویژه هندوانه، خربزه و طالبی و سبزیجات که دارای آب زیاد - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - هستند، استفاده کنند.

فلاحی با اشاره به اینکه مصرف فیبر به حفظ آب بدن روزه‌دار در طول روز کمک - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - می‌کند، اضافه کرد: فرد روزه‌دار در وعده‌های خود از نان‌های سبوس‌دار، - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - حبوبات و سبزیجات و میوه‌جات بیشتر استفاده کند و بهتر است از گوشت قرمز کمتر استفاده شود.

وی - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - با اشاره به اینکه برخی گروه‌ها که نیاز به مصرف گوشت قرمز دارند، بهتر است آن را در وعده شام صرف کنند، - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - تصریح کرد: فرد روزه‌دار بهتر است در وعده سحری از کربوهیدرات‌های پیچیده نظیر نان - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - سبوس دار، سیب‌زمینی و برنج استفاده کند.

این متخصص تغذیه و - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - رژیم درمانی در مورد افرادی که ورزش می‌کنند، گفت: ورزشکاران در ماه رمضان نیازمند یک برنامه - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - تخصصی هستند و باید حتما بین ۸ تا ۱۰ لیوان آب میل کنند؛ چرا که نگهداری آب در بدن یک - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - فاکتور مهم است.

وی یادآور شد: ورزشکاران در وعده سحری از خوردن چای و قهوه خودداری کرده و فعالیت بدنی خود را به شب موکول کنند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram