تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون روشن درب منزل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06271.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۸

آموزش تصویری/بهترین حرکات ورزشی برای قوی شدن مفاصل

ورزش های قدرتی و کششی برای عضلات مفید هستند و ورزش های هوازی نیز برای قلب، اما مفاصل چه؟ مفاصل با استخوان ها، عضلات، تاندون ها، رباط ها و غضروف ها همراه است، و این سیستم اسکلتی عضلانی است که به ما اجازه راه رفتن، دویدن، پریدن، و حرکت به هر سمتی که می خواهیم را می دهد. بر خلاف عضلات مفاصل رگ مستقیمی برای تغذیه شدن ندارند. اگر مفصل بی حرکت بماند منحط می شود. پس مفاصل برای درست کار کردن نیاز به حرکت دارند.

قُل قُل: ورزش های قدرتی و کششی برای عضلات مفید هستند و ورزش های هوازی نیز برای قلب، اما مفاصل چه؟ مفاصل با استخوان ها، عضلات، تاندون ها، رباط ها و غضروف ها همراه است، و این سیستم اسکلتی عضلانی است که به ما اجازه راه رفتن، دویدن، پریدن، و حرکت به هر - تلفن قلیون روشن درب منزل - سمتی که می خواهیم را می دهد. بر خلاف عضلات مفاصل رگ مستقیمی برای تغذیه شدن ندارند. اگر مفصل بی حرکت بماند منحط می شود. پس مفاصل برای درست کار کردن نیاز به حرکت دارند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، هر روز انعطاف دادن به مفاصل می تواند آنها را سالم نگه دارد و از گرفتگی جلوگیری کند، همچنین چنین ورزش هایی می تواند از عدم تعادل عضلانی بدن و - تلفن قلیون روشن درب منزل - آرتروز نیز پیشگیری کند. انعطاف دادن به عضلات وسعت حرکت را افزایش می دهد و ورزش را نیز برایتان ساده تر و لذت بخش تر می کند. ورزش دادن مفاصل عضلاتتان را قوی خواهد کرد و خطر - تلفن قلیون روشن درب منزل - آسیب دیدگی را کاهش می دهد. در ادامه تمریناتی را برایتان در نظر گرفته ایم که می توانید با آنها مفاصل کل بدن را - تلفن قلیون روشن درب منزل - به کار بگیرید، هر روز صبح که بیدار شدید کافیست مدتی را - تلفن قلیون روشن درب منزل - به انجام این روتین اختصاص دهید، تا نتایج شگفت انگیز آن را ببینید.


1- Neck Circles
تلفن قلیون روشن درب منزل
در - تلفن قلیون روشن درب منزل - فرهنگ دیجیتال دنیای امروز ساعت ها پشت کامپیوتر می نشینیم و - تلفن قلیون روشن درب منزل - یا همیشه سرمان پایین و روی گوشی هوشمندمان است، که متاسفانه باعث جلو آمدگی شکل سر و گردن در بعضی افراد شده. جلو آمدگی سر باعث سفتی مفاصل در ستون فقرات گردنی، و کشیده شدن عضلات در پشت گردن و شانه ها می شود. چرخش گردن یکی از راه های ساده و تاثیر گذار برای جلوگیری - تلفن قلیون روشن درب منزل - از این اتفاق است. چطور انجامش دهیم: حرکت را باید با حالتی مناسب آغاز کرد: بایستید و پاها را به عرض شانه باز کنید، زانوها را مقداری خم کنید، - تلفن قلیون روشن درب منزل - شکم را به طرف داخل بکشید، دست ها دو طرف بدن قرار بگیرند، شانه ها کمی عقب کشیده شود و گردن با ستون فقرات در یک خط قرار داشته باشد. چانه را روی قفسه سینه بیاندازید، به آرامی گوش سمت راست را به طرف شانه راست ببرید، سرتان را آرام به سمت عقب بیاندازید و سپس گوش چپ را به طرف شانه چپ بیاورید، خیلی آرام دوباره به نقطه شروع بیایید. قبل از اینکه جهت گردش سر را تغییر دهید 5 تا 10 مرتبه به - تلفن قلیون روشن درب منزل - یک سمت و به حالتی که گفته شد سر را بچرخانید.


2- Backstroke
تلفن قلیون روشن درب منزل
توپ و گودی شانه انعطاف پذیر ترین مفصل - تلفن قلیون روشن درب منزل - در بدن انسان است. اما به دلیل حالت بدن اشتباه، این انعطاف در طول - تلفن قلیون روشن درب منزل - زمان ممکن است خراب شود. در جاهایی مانند محل کار که ساعت ها در یک - تلفن قلیون روشن درب منزل - حالت می نشینید باید مدتی را به حرکت دادن مفاصل اختصاص دهید تا برای فرم بدنتان مشکل به وجود نیاید. با این حرکت شانه می توانید تاثیر منفی را از این قسمت بدن دور کنید. چگونه انجامش دهیم: در حالی که یکی از دست ها را به طرف بیرون و جلو بدن بلند می کنید و به آرامی و دایره وار به طرف عقب - تلفن قلیون روشن درب منزل - می برید و می چرخانید دست ها را صاف نگه دارید و آرنج را قفل کنید. وقتی این حرکت را انجام می دهید از چرخیدن میان تنه جلوگیری نمایید. وقتی دست ها را بالا می برید بدون بالا انداختن شانه ها سعی کنید عضله دو سر را نزدیک گوش کنید. بعد از اینکه 10 - تلفن قلیون روشن درب منزل - تا 20 مرتبه در یک جهت حرکت را تکرار کردید همین کار را در جهت مخالف تکرار کنید.


3- Elbow Kickback Swoop-Around
تلفن قلیون روشن درب منزل
تحقیقات نشان داده کشش تصاعدی یکی از بهترین روش ها برای درمان سفتی مفاصل است. چگونه انجامش دهیم: در حالی که صافی کمر را حفظ می کنید خود را - تلفن قلیون روشن درب منزل - روی ران ها رو به جلو خم کنید. آرنج ها را در حالتی که به صورت 90 درجه خم شده اند در طول دو سمت قفسه سینه خود بکشید. دست ها را مشت کنید. دست ها را به طرف پشت خود صاف کنید و بکشید، کف دست ها رو به هم باشند. در یک حرکت روان دستها را از پشت خود به طرف جلو بیاورید ( مانند تصویر )، سپس دوباره به حالت اول بازگردید. این حرکت را 5 تا 10 مرتبه تکرار کنید.


4- Pelvic Circles
تلفن قلیون روشن درب منزل
هر بار که می پرید و به زمین فرود می آیید چیزی هست که ضربه را جذب می کند. عضلات، - تلفن قلیون روشن درب منزل - تاندون ها، و رباط ها طوری طراحی شده اند که همه این کارها را انجام دهند. در سراسر ستون - تلفن قلیون روشن درب منزل - فقرات کمری به دیسک هایی نیاز دارید که ضربه را جذب کنند. اگر چیزی در ستون فقرات دچار مشکل شود، این وزن و فشار روی عضلات، تاندون ها و رباط ها وارد می شود، و به مرور زمان تبدیل به رگ به رگ شدن، کشیدگی عضله، و درد زانو و پایین کمر - تلفن قلیون روشن درب منزل - می شود. با این حرکت می توانید مفاصل لگن و ستون فقرات کمری خود را بهبود ببخشید. چگونه انجامش دهیم: بایستید و پاهای خود را به عرض ران ها باز کنید، - تلفن قلیون روشن درب منزل - و دو دست را روی پهلوهای خود بگذارید. در حالی که ران ها را به - تلفن قلیون روشن درب منزل - حالت دایره ای می چرخانید پاها را ثابت نگه داشته و هسته بدن را نیز منقبض - تلفن قلیون روشن درب منزل - کنید. برای هر جهت حرکت را 5 تا - تلفن قلیون روشن درب منزل - 10 مرتبه تکرار کنید.


5- Cat Cow
تلفن قلیون روشن درب منزل
این حرکت یوگا برای باز کردن ستون فقرات صدری و روان کردن دیسک بسیار عالی است. اگر ستون فقراتتان قفل شده باشد، مسلما در ستون فقرات گردنی و کمری دچار مشکل خواهید شد. وقتی ستون فقراتتان از هم ترازی خارج می شود، مشکلات عصبی خود را نشان می دهند. حتی اگر هم دچار مشکلات عصبی نشوید، دچار مشکلات تعادلی و الگوهای حرکتی اشتباه می شوید. بنابراین بهتر - تلفن قلیون روشن درب منزل - است با این حرکت به ثبات در ساختار ستون فقرات و اصلاح عصبی کمک کنید. چگونه انجامش دهیم: حرکت را روی دست ها و زانوها شروع کنید، ستون فقرات در حالت طبیعی - تلفن قلیون روشن درب منزل - باشد، در حالی که به کمر خود - تلفن قلیون روشن درب منزل - قوس می دهید و سر و دنبالچه خود را بالا می برید نفس را به طرف داخل بکشید. اجازه دهید معده به طرف زمین پایین برود، در حالی که دوباره کمر را گرد می کنید نفس را بیرون دهید، ناف را به طرف ستون فقرات داخل بکشید، و چانه را به قفسه سینه بچسبانید. سپس دوباره تکرار کنید. این حرکت را تا 10 مرتبه ادامه دهید.


6- Windshield Wiper
تلفن قلیون روشن درب منزل
انعطاف ران ها می - تلفن قلیون روشن درب منزل - تواند باعث تسکین درد پایین کمر شود. تحقیقات - تلفن قلیون روشن درب منزل - نشان داده بیشتر بیمارانی که از درد پایین کمر شکایت داشتند با انعطاف دادن به این قسمت از مفاصل بهبود پیدا کرده اند. اگر ران ها انعطاف پذیر نباشند، بدن پایین کمر یا زانو را - تلفن قلیون روشن درب منزل - به خاطر ناتوانی در حرکت بی ثبات می کند. درجه بالای درد پایین کمر و - تلفن قلیون روشن درب منزل - آسیب ها، و کشیدگی عضله زانو، - تلفن قلیون روشن درب منزل - همگی مستقیم به انعطاف ران ها باز می گردد. چگونه انجامش دهیم: در حالی که زانو ها را - تلفن قلیون روشن درب منزل - جلوی خود خم کرده اید روی زمین بنشینید، پاها باید صاف روی زمین و نزدیک باسن قرار بگیرد، و دستها نیز در خارج بدن و پشت ران ها قرار بگیرد. زانوها را به یک سمت بیندازید، استخوان نشیمنگاه را روی زمین نگه دارید. بدون اینکه پایین پا را از روی زمین بلند کنید زانوها را دوباره به مرکز بیرون بیاورید، و سپس به سمت دیگر ببریدشان. این حرکت را تا 10 - تلفن قلیون روشن درب منزل - مرتبه تکرار کنید.


7- Knee Circles
تلفن قلیون روشن درب منزل
یکی از دلایل ادامه پیدا کردن درد از دست رفتن انعطاف مفاصل - تلفن قلیون روشن درب منزل - ران ها است. این تمرین چرخش زانو نه تنها عضلات تاندون ها و رباط های اطراف زانو را آزاد می کند، بلکه روی ران نیز تاثیر می گذارد. چگونه انجامش دهیم: به حالت ایستاده شروع کنید، یک زانو را به طرف بالا خم کنید - تلفن قلیون روشن درب منزل - طوری که ران با زمین موازی شود. اگر لازم بود با یک صندلی یا دیوار تعادل - تلفن قلیون روشن درب منزل - خود را حفظ کنید. پای خود را مستقیم به طرف بیرون بکشید در حالی که پاشنه پا را به طرف خارج ران می آورید زانو را بچرخانید. سپس زانو را برگردانید و به طرف بالا و جایی که حرکت را شروع کردید بازگردانید. برای هر پا در دو جهت 10 مرتبه حرکت را تکرار کنید.


8- Ankle Circles
تلفن قلیون روشن درب منزل
به حرکت در آوردن مچ پا شاید تنها چیزی باشد که برای بهبود یافتن از آسیب های آزار دهنده دویدن و بالاخره رها شدن از زانو بند نیاز دارید. - تلفن قلیون روشن درب منزل - با این حرکت مچ پا می توانید به سادگی روی مفاصل و عضلات پا کار کنید. چگونه انجامش دهیم: بایستید یا بنشینید و یکی از پاشنه ها را از زمین بلند کنید، انگشتتان پا را به طرف ساق پا بکشید. ساق پای خود را به اطراف بچرخانید و در تمام طول حرکت انگشتان پا را کشیده نگه دارید. حرکت را 10 مرتبه در دو جهت برای یک پا انجام دهید و سپس روی پای دیگر تکرار کنید.


9- Wrist Rolls
تلفن قلیون روشن درب منزل
هر روز بیشتر وقتتان را مشغول کار با کامپیوتر هستید؟ در باشگاه وزنه های سنگین بلند کرده اید؟ این فشارها می تواند انعطاف - تلفن قلیون روشن درب منزل - این قسمت از دست ها را کاهش دهد. گاهی چنین مشکلی می تواند انجام - تلفن قلیون روشن درب منزل - ورزش هایی - تلفن قلیون روشن درب منزل - مانند شنای سوئدی و برخی از حرکات یوگا را غیر ممکن کند. این تمرین می تواند باعث بهبودی تان شود. چگونه انجامش دهیم: در حالی که دست ها را به طرف جلوی خود دراز کردید، دست ها را کاملا باز کنید، انگشتان خود را به طرف ساعد خود برگردانید و سپس به طرف پایین ببرید، این حرکت را 10 - تلفن قلیون روشن درب منزل - مرتبه تکرار کنید.


بازگرداندن انعطاف مفاصل
تلفن قلیون روشن درب منزل
یک عیب در مفصل می تواند کل بدن را - تلفن قلیون روشن درب منزل - تحت تاثیر قرار دهد چون چون قسمت های منحصر به فرد بدن انسان، به صورت تعاملی کار می کنند نه مستقل. تا جایی که آسیب دائمی به مفصل وارد نشود می توانید محدوده حرکتی از دست رفته را دوباره بدست بیاورید. توصیه می شود این تمرینات مفصل را هر روز انجام دهید، تا بدنتان ثبات داشته باشد، بدن بدون ثبات از کار افتاده می شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram