تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون روشن شهرک غرب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06171.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۶

روزه‌داران پس از افطار یک ساعت پیاده‌روی کنند

یک متخصص تغذیه با بیان اینکه در طول سال سه اصل تنوع، تعادل و تناسب بايد در رژيم غذايي افراد رعايت شود، گفت: در این صورت روزه‌داری مشکل یا نگرانی را برای افراد ایجاد نخواهد کرد.

قُل قُل:یک متخصص - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - تغذیه با بیان اینکه در طول سال سه اصل تنوع، تعادل و تناسب بايد در رژيم غذايي افراد رعايت شود، گفت: در این صورت روزه‌داری مشکل یا نگرانی را برای افراد ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش سلامت - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - نیوز به نقل از ایسنا،صغری محمودی، تغذیه را از موضوعات بسیار مهم در ماه رمضان برای روزه‌داران دانست و عنوان کرد: برخلاف - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - تصوری عموم، در ماه رمضان نیازی به دریافت غذای بیشتری نسبت به ایام دیگر نیست و چه بسا ممکن است فرد نیاز به دریافت غذای کمتری هم داشته باشد، چراکه در این ماه میزان استراحت بیشتر و فعالیت کمتر می‌‌شود و متابولیسم بدن نیز به خودی خود کاهش می‌یابد. بنابراین افراد لاغر یا چاق نگران مساله تغذیه نباشند و با رعایت یک برنامه غذایی مناسب می‌توان به هدفی که دنبال می‌شود، رسید.

وی تصریح کرد: ارزش معنوی روزه‌داری به هیچ عنوان قابل قیاس با فواید مادی آن نیست. اگرچه اغلب افراد بویژه کسانی که چاق هستند، دوست دارند کمی از وزن خود را کاهش دهند، اما نباید با این دید به این ماه پربرکت نگاه کرد. چه بسا کاهش وزن‌هایی که در این ماه اتفاق می‌افتد، نه تنها مفید نیست - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - بلکه می‌تواند مضر نیز ‌باشد.

محمودی همچنین با بیان اینکه فعالیت‌های فیزیکی و ورزشی در ایام - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - ماه رمضان توسط روزه‌داران فراموش نشود، اظهار کرد: بسیاری از افراد از ترس تشنگی، گرسنگی، بی‌حالی و ضعیف شدن، برخی فعالیت‌های فیزیکی مثل ورزش را کنار می‌گذارند، در صورتی که هر فرد روزه‌دار باید - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - روزانه بعد از افطار حداقل یک ساعت پیاده‌روی کند.

این متخصص تغذیه با تاکید - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - بر اینکه نباید روزه‌داری را آسیب رساندن به بدن تلقی کرد، افزود: با توجه به اینکه روزه‌داری در فصل تابستان به دلیل طولانی بودن روزها و گرمای هوا، دغدغه‌هایی نظیر تشنگی و خطر کم آبی را با خود به همراه می‌آورد، اما می‌توان با رعایت اصول و توصیه‌های صحیح تغذیه‌ای - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - بدون هیچ مشکلی روزه گرفت.

این متخصص تغذیه تصریح کرد: بسیاری از افراد تصور می‌کنند که - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - اگر آب به مقدار زیادی مصرف کنند در طول روز تشنه نمی‌شوند، در صورتی که این تفکر کاملا اشتباه است . نوشیدن آب سیب، مصرف ۲ تا ۳ - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - وعده میوه و سبزیجات می‌تواند باعث - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - جذب آب در بدن شده و از تشنگی جلوگیری کند. همچنین غذاهای سرخ کردنی، ادویه و ترشی باعث بروز تشنگی در طول روز می‌شود که باید از خوردن این غذاها به خصوص در سحری خودداری کرد. با توجه به گرمای هوا، خطر کمبود - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - آب و تحلیل عضلانی از جمله مشکلاتی است که در صورت نداشتن تغذیه - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - مناسب ممکن است اختلال در رشد نیز بوجود - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - آید. بنابراین باید اصول - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - کلی را رعایت کنند و بهتر - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - است با متخصصین تغذیه در این زمینه مشورت کنند.

وی با تاکید بر اینکه مادران باردار، کودکان و افراد مسن روزه‌دار - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - دقت بیشتری در رژیم‌های غذایی خود داشته باشند، خاطرنشان کرد: افراد مسن به دلیل اینکه در ماه رمضان کمتر احساس تشنگی می‌کنند، ممکن است بدن‌شان دچار کم آبی شود - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - و همچنین در کودکان دفع آب بیشتر به علت بیشتر بودن سطح - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - بدن نسبت به وزن‌شان، احتمال اینکه در برابر خطر کم آبی - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - قرار گیرند، وجود دارد که باید با رژیم غذایی درست این کم آبی جبران شود.

این متخصص تغذیه، پایش وزن را ابزاری مناسب - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - برای ارزیابی نوع الگوی غذایی افراد در ماه رمضان دانست و عنوان کرد: در واقع عدم تغییر وزن نشان‌دهنده دریافت مناسب انرژی افراد در این ماه است. کسانی که اضافه‌ ‌وزن داشته یا چاق هستند، در صورت کاهش دریافت غذایی و افزایش فعالیت بدنی می‌توانند مقداری از وزن اضافه خود را کم کنند. علاوه بر اینکه صرف دریافت کافی انرژی برای اطمینان از یک تغذیه مطلوب کفایت نمی‌کند و باید به این نکته - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - توجه کرد که استفاده از - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - تمام گروه‌های غذایی - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - برای تامین مواد مغذی مورد نیاز فرد الزامی است.

محمودی با بیان اینکه کاهش وزن تا چهار کیلوگرم در یک ماه روزه‌داری طبیعی است، اضافه کرد: برخی افراد چاق در ماه‌های رمضان حذف سحری را امیدی برای لاغری - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - خود می‌دانند. حذف سحری - تلفن قلیون روشن شهرک غرب - نه تنها باعث لاغری نمی‌شود بلکه منجر به کاهش وزن عضله فرد شده و سیستم فیزیکی وی را نامناسب مي‌کند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram