تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون فوری درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06296.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۰

بهبود حافظه سالمندان با رایحه رزماری

یك مطالعه نشان می دهد استنشاق رایحه رزماری قدرت مغز را افزایش می دهد و سبب بهبود حافظه در سالمندان می شود.

قُل قُل: - تلفن قلیون فوری درب منزل - یك مطالعه نشان می دهد استنشاق رایحه رزماری قدرت مغز را افزایش می دهد و سبب بهبود حافظه در سالمندان می شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، بادام، گردو، اسفناج، زغال اخته، ماهی، تخم آفتابگردان و سایر مغزها، حبوبات و سبزیجات سبز مواد غذایی فوق العاده ای هستند كه در تقویت حافظه نقش موثری دارند و سبب ارتقای ظرفیت فكر كردن و افزایش عملكرد مغز می شوند.


با این حال، محققان روش های دیگری برای بهبود حافظه یافته اند و گیاه - تلفن قلیون فوری درب منزل - رزماری را در بهبود حافظه موثر - تلفن قلیون فوری درب منزل - می دانند.
هنگامی - تلفن قلیون فوری درب منزل - كه بوی رزماری را استشمام می كنید، تركیبات آن از - تلفن قلیون فوری درب منزل - طریق شش ها وارد خون و سپس پیام آن به مغز ارسال می شود، قسمتی كه به واقع در شیمی مغز می تواند موثر باشد.


برای مشاهده اثر رایحه رزماری بر عملكرد حافظه سالمندان، محققان در مجموع 150 نفر بالای 65 سال را به طور اتفاقی در سه - تلفن قلیون فوری درب منزل - اتاق قرار دادند كه سرشار از رایحه رزماری، اسطوخودوس و یا بدون رایحه بود.


به گزارش پایگاه - تلفن قلیون فوری درب منزل - اینترنتی هلث نیوز لاین، سالمندان پس از ورود به اتاق های اختصاص یافته به آنها، در آزمونی برای ارزیابی عملكرد حافظه شركت كردند و سپس بررسی داده های جمع آوری شده نشان داد كه نتایج آزمون حافظه افراد - تلفن قلیون فوری درب منزل - مسن در اتاق سرشار از عطر رزماری بسیار بهتر از همتایان آنها در دو اتاق دیگر بود.


همچنین براساس این تحقیق، رایحه رزماری و اسطوخودوس به ترتیب سطح هوشیاری و آرامش را در دو گروه از شركت كنندگان در قیاس با گروه سوم افزایش داد.
بر اساس یافته های این مطالعه، در - تلفن قلیون فوری درب منزل - اتاقی كه رایحه - تلفن قلیون فوری درب منزل - رزماری پخش - تلفن قلیون فوری درب منزل - شده بود، نمرات تست حافظه سالمندان بازنشسته 15 درصد افزایش داشت.
لورن بوسی دانشجوی كارشناسی ارشد در دانشگاه نورتامبریا گفت: این یافته ها - تلفن قلیون فوری درب منزل - موید مطالعات قبلی است و نیز نشان می دهد كه رایحه روغن رزماری می تواند عملكرد شناختی را در بزرگسالان - تلفن قلیون فوری درب منزل - سالم افزایش دهد.


وی در عین حال متذكر شد كه تعیین مزایای بالقوه عطرهای رزماری برای تمام طول عمر نیاز به تحقیق بیشتری دارد.
این مطالعه در كنفرانس سالانه انجمن روانشناسی انگلیس در ناتینگ هام ارائه شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram