تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیون شهرک غرب


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06183.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۴

افراد متاهل پس از حمله قلبی شانس بیشتری برای زنده ماندن دارند

یک مطالعه نشان می دهد که احتمال مرگ بر اثر حمله قلبی در افراد متاهل 14 درصد کمتر از بیماران مجرد است.

قُل قُل:یک مطالعه نشان می دهد - سرویس الو قلیون شهرک غرب - که احتمال مرگ بر اثر حمله قلبی در افراد متاهل 14 درصد کمتر از بیماران مجرد است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، محققان انگلیسی در این مطالعه مقدماتی که براساس سوابق پزشکی 25 هزار نفر صورت گرفت، دریافتند احتمال مرگ افراد متاهل در اثر حمله قلبی 14 درصد کمتر از افراد مجرد است و علاوه بر این، افراد مطلقه هفت درصد بیش از مجردها در معرض خطر مرگ بر اثر حمله قلبی هستند که این امر احتمالا به دلیل افزایش استرس ناشی از انزوای اجتماعی است.


به گزارش گاردین،بیمارانی که در این مطالعه شرکت کردند، بین سال های 2000 الی 2013 در - سرویس الو قلیون شهرک غرب - بیمارستان های شمال انگلیس در معرض حمله - سرویس الو قلیون شهرک غرب - قلبی قرار گرفته بودند، میانگین سنی آنها 67 سال بود و بیش از 60 درصد مرد بودند.


محققان مدت زمان بستری بودن این افراد در بیمارستان را بررسی کردند و متوجه شدند که افراد متاهل پس از ابتلا به حمله قلبی به طور متوسط تنها شش روز در بیمارستان بستری شدند که دو روز کمتر از بیماران مجرد بود، اما بیماران - سرویس الو قلیون شهرک غرب - مطلقه هفت روز را در بیمارستان - سرویس الو قلیون شهرک غرب - سپری کردند.


به گمان پژوهشگران، حمایت فیزیکی و روانی که از بیماران متاهل به عمل می آید، احتمالا عامل بهبودی قابل توجه آنها است، اما طلاق و تبعات آن از جمله استرس، تاثیرات منفی روی زنده ماندن افراد پس از حمله قلبی و یا طول مدت بستری بودن آنها در - سرویس الو قلیون شهرک غرب - بیمارستان دارد.


کیت بنت روانشناس در دانشگاه لیورپول که در این مطالعه - سرویس الو قلیون شهرک غرب - شرکت نداشت، گفت: علت مهمی که سبب سلامتی جسمی و تندرستی می شود، صرف ازدواج نیست، بلکه روابط محبت آمیز پایدار ناشی از آن است که موجب حمایت اجتماعی متقابل می شود.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram