تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان فوری ولیعصر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06028.html
۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۵

5 نقش سلامت آفرین باکتری‌های روده

جمعیت باکتری های مضر در شکم، از طریق باکتری‌های مفید کنترل می‌شود.به همین علت است که مصرف مواد غذایی مانند ماست ،ترشی کلم‌برگ و ...که به طور طبیعی باکتری ‌های مفید روده‌ها را تقویت می کند،

قُل قُل: جمعیت باکتری های مضر در شکم، از طریق باکتری‌های مفید کنترل می‌شود.به همین علت - سرویس قلیان فوری ولیعصر - است که مصرف مواد غذایی مانند ماست ،ترشی کلم‌برگ و ...که به طور طبیعی باکتری ‌های مفید روده‌ها را تقویت می کند،

به گزارش سلامت نیو ز به نقل از روزنامه خراسان، توصیه می‌شود.علاوه بر آن افزودن مواد غذایی غنی از فیبر به برنامه غذایی نیز توصیه می‌شود زیرا باکتری‌های مفید را تغذیه می‌کند درنتیجه - سرویس قلیان فوری ولیعصر - معده مملو از میکروارگانیسم مفید می شود .به نقل از سایت نیوزویک این میکروب‌های مفید از طریق راه‌های مختلفی به حفظ - سرویس قلیان فوری ولیعصر - سلامت بدن کمک می‌کند.قبل از - سرویس قلیان فوری ولیعصر - این‌که به این موضوع بیشتر بپردازیم، باید کمی بیشتر این باکتری‌ها را بشناسیم.


*در روده کوچک هر انسان - سرویس قلیان فوری ولیعصر - 100 تا - سرویس قلیان فوری ولیعصر - 1000 باکتری در میلی متر - سرویس قلیان فوری ولیعصر - وجود دارد. تعداد این باکتری ها در عمق سیستم - سرویس قلیان فوری ولیعصر - گوارشی افزایش می یابد. به گفته کارشناسان حدود یک تریلیون - سرویس قلیان فوری ولیعصر - باکتری در هر میلی متر روده بزرگ هر انسان یافت می‌شود.


* به علت اسیدیته بالا تنها 10 تا 100 باکتری در هر میلی متر معده یافت می‌شود.
*بیش از هزار و 400 نوع باکتری در روده‌ها - سرویس قلیان فوری ولیعصر - تشخیص داده‌شده است.
*متأسفانه تعداد باکتری های مفید در روده به تدریج تحت تاثیر عوامل مختلف کاهش می یابد که سن یکی از آن‌هاست.به گفته کارشناسان در افراد بالای 50 سال میزان یکی از مهم‌ترین باکتری های روده به حداقل می رسد ( بیفیدوباکتریم).
*مصرف آنتی‌بیوتیک می‌تواند باکتری های مفید در روده را از بین ببرد و باز گشت آن‌ها می‌تواند یک سال کامل به طول انجامد.


اما تأثیرات - سرویس قلیان فوری ولیعصر - این میکروب‌ها روی سلامت:


*تقویت سیستم ایمنی بدن:
باکتری مفید به بدن کمک می‌کند تا از افزایش باکتری مضر که سرمنشاءبیماری های متعددی است، جلوگیری کند. علاوه بر آن ،این باکتری‌ها به حرکت روده کمک می کند و به این ترتیب از تراکم سموم در بدن جلوگیری می شود - سرویس قلیان فوری ولیعصر - .


*میزان کلسترول - سرویس قلیان فوری ولیعصر - را پایین می‌آورد:
یکی از عملکردهای متعدد کبد، تبدیل کردن کلسترول به اسید صفراست - سرویس قلیان فوری ولیعصر - که به‌آسانی می‌تواند از بدن دفع شود. باکتری‌های مضر می‌تواند سموم تولید کند که این امر باعث می‌شود کبد اسید صفرای کمتری تولید کند و این امر به تراکم کلسترول در خون منجر می‌شود. باکتری های مفید می تواند جمعیت باکتری مضر را کنترل کند.


* تنظیم درست هورمون:
استروژن‌های گردشی از طریق کبد غیرفعال و در روده رها می‌شود - سرویس قلیان فوری ولیعصر - تا از بدن - سرویس قلیان فوری ولیعصر - دفع شود.خوشبختانه به علت وجود باکتری مفید در روده استروژن غیرفعال شده را می‌توان مجدد فعال و به جریان خون منتقل کرد. با این عمل سطح مناسب هورمون در بدن زن حفظ می شود.


*حفظ وزن :
شکی نیست که باکتری مفید در هضم مناسب مواد غذایی و تنظیم وزن - سرویس قلیان فوری ولیعصر - نقش دارد.


*حفظ سلامت ذهنی:
مشکلات روده‌ای مانند بی‌قراری روده می‌تواند روی خلق‌وخوی فرد - سرویس قلیان فوری ولیعصر - تاثیر بگذارد. باکتری های مفید در حفظ سلامت سیستم عصبی روده نقش مهمی دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram