تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیان فوری کاشانی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06004.html
۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۸

ضریب هوشی بالا خالی از دردسر نیست

یک نظر سنجی نشان می دهد ضریب هوشی بالا چندان هم بدون دردسر نیست.

قُل قُل: یک نظر سنجی نشان می دهد ضریب هوشی بالا چندان هم بدون دردسر نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، عموما - سرویس قلیان فوری کاشانی - این ذهنیت وجود دارد که افراد دارای ضریب هوشی بالا زندگی شادتر و - سرویس قلیان فوری کاشانی - موفق تری دارند. اما پژوهش ها نشان می دهد که افراد باهوش هم با مشکلاتی روبه رو هستند که زندگی را برایشان دشوار می کند و در واقع، ضریب هوشی بالا چندان هم خالی از درد - سرویس قلیان فوری کاشانی - سر نیست.

**غلبه تفکر بر احساس
افرادی که تعامل کلامی با دیگران ندارند و نمی توانند درباره احساسات خود با دیگران سخن بگویند، برای تخلیه خود به رفتارهای جسمانی - سرویس قلیان فوری کاشانی - چون داد و فریاد، مشت و لگد، جیغ و زاری و یا جست و خیز رو می آورند.
اما مارکوس گدولد از کاربران تارنمای Quora که در نظرسنجی این سایت شرکت کرده بود، - سرویس قلیان فوری کاشانی - می گوید که همیشه می تواند درباره هیجانات و احساسات خود با دیگران سخن بگوید، اما هیچگاه تسکین نمی یابد. این - سرویس قلیان فوری کاشانی - یکی از مشکلات رایج افراد باهوش است.
نظرات گدولد تفاوت میان مهارت های - سرویس قلیان فوری کاشانی - شناختی و هیجانی را برجسته می کند.
دانشمندان نمی توانند با اطمینان بگویند که چگونه این دو عامل به - سرویس قلیان فوری کاشانی - هم مرتبطند اما پژوهش ها در این زمینه نشان می دهد که ضریب بالای هوش هیجانی دست کم - سرویس قلیان فوری کاشانی - در محیط های کاری می تواند قابلیت شناختی اندک را جبران کند. به عبارت دیگر افراد بسیار باهوش ممکن است نیازی به هوش هیجانی برای حل مشکلات نداشته باشند.

**انتظارات بالا از افراد باهوش
یکی دیگر از شرکت کنندگان - سرویس قلیان فوری کاشانی - در این نظرسنجی با بیان این که مردم انتظار دارند افراد باهوش همیشه در هر زمینه بهترین باشند، اذعان کرد که در عین حال شخص وی - سرویس قلیان فوری کاشانی - نمی تواند در مورد نقاط ضعف و احساس ناامنی خود با کسی گفتگو کند.
به علاوه افراد باهوش همیشه واهمه دارند که مبادا بهترین عملکرد را نداشته باشند. آنها چنان از شکست هراس دارند که قادر نیستند دست - سرویس قلیان فوری کاشانی - به خطر بزنند.

**بی ارزش بودن احتمالی کار سخت نزد برخی از تیزهوشان
برخی از شرکت کنندگان در این نظرسنجی گفتند: افراد باهوش ممکن است احساس کنند که با تلاش کمتر - سرویس قلیان فوری کاشانی - در قیاس با افراد معمولی از عهده انجام امور برمی آیند. اما ضریب هوشی - سرویس قلیان فوری کاشانی - بالا همیشه افراد را به سمت موفقیت سوق نمی دهد و این افراد ممکن است پشتکار لازم برای دستیابی به موفقیت را نداشته باشند.
تحقیقی در این زمینه نشان داده است که وجدان کاری و - سرویس قلیان فوری کاشانی - پویش و تلاش، نوعی رابطه منفی با برخی از انواع هوشمندی دارد. پژوهشگران بر این عقیده اند که افراد بسیار باهوش ممکن است تصور کنند برای دستیابی به آنچه می خواهند لازم نیست تلاش زیادی بکنند.

**میل به تصحیح اشتباهات دیگران
افراد باهوش هنگام مواجهه با فردی که اطلاعات نادرستی را بیان می کند، ممکن است به سختی می توانند میل به رفع اشتباه مخاطب را در خود سرکوب - سرویس قلیان فوری کاشانی - کنند. اما این افراد باید توجه داشته باشند که ممکن است بسیاری از عملکرد آنها آزرده شوند و یا ممکن است دوستان خود را از دست بدهند.

**گرایش به وسوسه فکری
افراد باهوش زمان زیادی را صرف اندیشیدن و تجزیه و تحلیل مسائل می کنند. ممکن است حساسیت زیادی برای فهم و درک اهمیت وجودی هر مفهوم و تجربه ای به خرج دهند. این - سرویس قلیان فوری کاشانی - امر فرد باهوش را - سرویس قلیان فوری کاشانی - به سوی پوچی سوق می دهد.
در حقیقت بررسی های گسترده در سال 2015 نشان داده است که هوش کلامی فرد را به - سرویس قلیان فوری کاشانی - نگرانی و نشخوار فکری می کشاند. برای افراد باهوش تصمیم گیری کار - سرویس قلیان فوری کاشانی - دشواری است. این که فرد بداند چندین راه برای تصمیم گیری پیش رو دارد - سرویس قلیان فوری کاشانی - باعث می شود نتواند به راحتی دست به انتخاب بزند.

**افراد باهوش می دانند که زیاد نمی دانند
به گزارش دویچه وله، افراد باهوش سرشار اغلب می دانند که دایره شناخت آنها محدود است و هر اندازه هم سعی کنند، نمی توانند همه چیز را یاد بگیرند و یا درک کنند.
در حقیقت به گفته یکی از این افراد: هوش زیاد باعث دردسر است. هر قدر بیشتر بدانید، بیشتر احساس می کنید که چیز زیادی نمی دانید. هر چقدر فرد هوش کمتری داشته باشد، میزان توانمندی های شناختی خود را بیشتر از آنچه هست ارزیابی می کند و عکس - سرویس قلیان فوری کاشانی - این مطلب نیز درست است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram