تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون دهکده المپیک


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06213.html
۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۵

آغاز طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی از ۲۲ خرداد

طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی از ۲۲ خرداد آغاز می‌شود.

قُل قُل: طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی از ۲۲ خرداد آغاز می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایلنا، جلسه ستاد هماهنگی سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان سال تحصیلی ۹۶-۹۵ با حضور چهاربند مدیرکل، حمیدی معاون آموزش ابتدایی، پرویزی دبیرستاد و رئیس اداره آموزش و - سرویس قلیون دهکده المپیک - پرورش استثنایی شهر تهران، مسؤول سنجش شهر تهران و مسؤولین دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران و شهیدبهشتی در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش تهران برگزار گردید.

مطابق - سرویس قلیون دهکده المپیک - مصوبات این جلسه، طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی در پایگاه‌های مجری طرح سنجش روز شنبه مورخ ۹۵/۳/۲۲ در ۴۸ پایگاه اولیه واقع در آموزش و پرورش مناطق ۱۹ گانه شهر تهران آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش نوآموز پس از ثبت نام - سرویس قلیون دهکده المپیک - اولیه در مدرسه ابتدایی و ثبت اطلاعات وی در سامانه الکترونیکی سنجش و اخذ نوبت، در روز مقرر به پایگاه سنجش مورد - سرویس قلیون دهکده المپیک - نظر مراجعه نموده و پس از پرداخت وجه از طریق پایانه فروش در دفتر مسؤول پایگاه به سمت محل استقرار - سرویس قلیون دهکده المپیک - منشی پایگاه هدایت - سرویس قلیون دهکده المپیک - شده که جهت بررسی اطلاعات درج - سرویس قلیون دهکده المپیک - شده در سامانه الکترونیکی سنجش و سپس اخذ برگه معاینات غربالگری به منظور ارزیابی جسمانی و ذهنی به اتاق آزماینده بینایی و آزماینده - سرویس قلیون دهکده المپیک - شنوایی و آزماینده - سرویس قلیون دهکده المپیک - آمادگی تحصیلی و پزشک در صورت استقرار در پایگاه - سرویس قلیون دهکده المپیک - هدایت می‌شود و پس از انجام مراحل ارزیابی و مراجعه مجدد والدین - سرویس قلیون دهکده المپیک - به منشی، وی نسبت به تکمیل اطلاعات حاصل از ارزیابی، درسامانه اقدام می‌نماید.

همچنین در پایگاه‌های سلامت و مراکز بهداشتی-درمانی - سرویس قلیون دهکده المپیک - جهت معاینات بالینی توسط پزشک، راهنمایی می‌شوند. نوآموزانی که در مراحل اولیه ارزیابی مشکوک به مشکلات بینایی، شنوایی و یا آمادگی تحصیلی باشند می‌بایست به - سرویس قلیون دهکده المپیک - پایگاه‌های تخصصی ارجاع داده شده و پس از ارزیابی تخصصی آمادگی تحصیلی نتایج مربوطه در سامانه درج شود. همچنین پس از ارزیابی تخصصی بینایی و شنوایی نتایج آن در برگه تخصصی مربوطه ثبت شده و به اولیاء جهت تحویل به منشی پایگاه اولیه جهت ثبت در سامانه سنجش ارائه می‌شود. در انتها برگه تأییدیه سنجش نوآموز به اولیاء داده - سرویس قلیون دهکده المپیک - می‌شود تا به مدرسه تحویل نمایند.

پرویزی دبیر ستاد سنجش نیز با ذکر این مطلب که شرایط لازم فراهم گردیده است و اولیا محترم جهت سنجش نوآموزان خود هیچگونه دغدغه‌ای نخواهند داشت و در وقت مقرر و طبق نوبت‌دهی به پایگاه مراجعه نمایند بیان نمودند: که جهت نوآموزانی که به هر دلیل نتوانند در روز مقرر به پایگاه سنجش مراجعه نمایند، در زمان ممکن به پایگاه مراجعه کرده و - سرویس قلیون دهکده المپیک - پس از لغو نوبت قبلی مجدد جهت نوبت‌گیری به مدرسه مراجعه نمایند. وی جای دهی مناسب آموزش - سرویس قلیون دهکده المپیک - را از - سرویس قلیون دهکده المپیک - بزرگترین اهداف این طرح خواند و عملکرد شهر تهران را در سال گذشته با توجه به ارزیابی به عمل آمده مطلوب عنوان نمودند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram