تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون فوری آریاشهر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06057.html
۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۰

فواید باورنکردنی یوگای خنده

در یوگای خنده، از خنده به‌عنوان شکلی از ورزش یاد می‌شود. در این کلاس‌ها افراد یاد می‌گیرند خنده را به‌صورت یک تمرین انفرادی انجام دهند و تجارب عمیقی را با آرامبخشی خنده، تجسم و تنفس یوگایی به‌دست آورند.

قُل قُل:در یوگای خنده، از خنده به‌عنوان شکلی از ورزش یاد می‌شود. در این کلاس‌ها افراد یاد می‌گیرند خنده را به‌صورت یک تمرین انفرادی انجام دهند - سرویس قلیون فوری آریاشهر - و تجارب عمیقی را با آرامبخشی - سرویس قلیون فوری آریاشهر - خنده، تجسم و تنفس یوگایی به‌دست آورند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از هفته نامه سلامت، روز جهانی خنده هر سال در نخستین یکشنبه ماه مه برگزار می‌شود. اولین جشن در 11 ژانویه 1998، در بمبئی هند برگزار شد که دکتر مادان کاتاریا، بنیانگذار حرکت یوگای خنده آن را راه انداخت. بزرگداشت روز - سرویس قلیون فوری آریاشهر - جهانی خنده - سرویس قلیون فوری آریاشهر - یک مانیفست مثبت برای صلح جهانی است و قصد آن بیداری جهان برای برادری و دوستی از راه خنده است و محبوبیت آن به صورت فزاینده همراه یوگای خنده افزایش پیدا کرده است. در - سرویس قلیون فوری آریاشهر - حال حاضر بیش از 6 هزار باشگاه خنده در 5 قاره جهان وجود دارد. زمینه ایجاد یوگای خنده را خود دکتر - سرویس قلیون فوری آریاشهر - کاتاریا در سال 1995 در بمبئی فراهم کرد. او که مشغول نوشتن مقاله‌ای با عنوان «خنده بهترین طبیب است» بود و از طرف دیگر، تحت تاثیر کتاب «کالبدشناسی یک بیماری» از نورمن کازینس قرار گرفته بود به - سرویس قلیون فوری آریاشهر - این موضوع اندیشید که چرا خودش عملا تاثیرات خنده را امتحان نکند، بنابراین ساعت 7 صبح روز سیزدهم مارس 1995 به پارکی در نزدیکی منزلش رفت و با - سرویس قلیون فوری آریاشهر - 4 نفر از افرادی که مشغول ورزش صبحگاهی بودند و حاضر شدند او را همراهی کنند، شروع به خندیدن به شکل‌های مختلف کرد و به همین سادگی اولین باشگاه یوگای خنده شکل گرفت که خیلی سریع هم تعداد اعضای آن افزایش یافت.

درواقع، در - سرویس قلیون فوری آریاشهر - یوگای خنده، از خنده به‌عنوان شکلی از ورزش یاد - سرویس قلیون فوری آریاشهر - می‌شود. در این کلاس‌ها - سرویس قلیون فوری آریاشهر - افراد یاد می‌گیرند خنده را به‌صورت یک تمرین انفرادی انجام - سرویس قلیون فوری آریاشهر - دهند و تجارب عمیقی را با آرامبخشی خنده، تجسم - سرویس قلیون فوری آریاشهر - و تنفس یوگایی به‌دست آورند.

1. خنده و افسردگی
هنگام خندیدن - سرویس قلیون فوری آریاشهر - ترشح هورمون‌های اندروفین و آنکفالین افزایش می‌یابد. با افزایش این 2 هورمون که در واقع - سرویس قلیون فوری آریاشهر - هورمون‌های سرخوش‌کننده هستند، حالتی به افراد دست می‌دهد که به آن سرمستی و سرخوشی گفته می‌شود. این حالت دقیقا در تقابل با شرایط خلق پایین و افسردگی قرار می‌گیرد.


2. خنده و گوارش
موضوع جالب دیگر در ارتباط با یوگای خنده این است که چنین تمریناتی درواقع مثل ماساژ - سرویس قلیون فوری آریاشهر - عمل می‌کند و خون مورد نیاز اعضای داخلی بدن را تامین می‌کند. آیا ورزش یا عمل دیگری می‌شناسید که بتواند اعضای داخلی دستگاه گوارش را از بیرون ماساژ دهد؟ در حقیقت، فقط با خندیدن است که این امکان برای دستگاه گوارش فراهم می‌شود.


3. خنده و عضلات صورت
در یوگای خنده با تمریناتی که روی عضلات صورت، حنجره و فک انجام می‌شود، خوب و راحت خندیدن را یاد می‌گیریم و این کار باعث سفت شدن پوست صورت - سرویس قلیون فوری آریاشهر - و جوان ماندن آن می‌شود.


4. خنده و کمرویی
از دیگر مزایای یوگای خنده، برطرف کردن برخی مشکلات رفتاری مانند خجالتی بودن، یاس و ناامیدی - سرویس قلیون فوری آریاشهر - است. ابتدای کار انجام تمرینات یوگای خنده در جمع برای افراد خجالتی کار بسیار سختی است - سرویس قلیون فوری آریاشهر - ولی به مرور زمان وقتی می‌بینند همه - سرویس قلیون فوری آریاشهر - این کار را کنار - سرویس قلیون فوری آریاشهر - هم انجام می‌دهند، خندیدن برایشان راحت‌تر می‌شود.


5. خنده و اضطراب
تمرینات یوگای خنده برای افراد مضطرب و نگران هم مفید است. خنده با کاهش غلظت هورمون‌های استرس مانند کورتیزول آثار استرس را برطرف می‌کند. فقط کافی است افراد مضطرب تاثیرات مثبت خنده را باور داشته باشند و تمرین کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram