تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون فوری نیاوران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06117.html
۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۹

اقدامات احتیاطی برای حفظ سلامت قلب، هنگام ورزش در هوای گرم

ورزش و فعالیت بدنی در هوای گرم می تواند باعث فشار بر روی قلب شود بنابراین مهم است که بدانید برای حفظ سلامت قلب و عروق، در هوای گرم و هنگام ورزش، کدام اقدامات احتیاطی را رعایت کنید.

قُل قُل:ورزش و فعالیت بدنی در هوای گرم می تواند باعث فشار بر روی قلب شود بنابراین مهم است که بدانید برای حفظ سلامت قلب و عروق، در هوای گرم و هنگام ورزش، کدام اقدامات احتیاطی را رعایت کنید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،ورزش در گرما می تواند منجر به - سرویس قلیون فوری نیاوران - سکته مغزی، فشار بر روی قلب و بسیاری از عوارض دیگر شود. پزشکان - سرویس قلیون فوری نیاوران - به افرادی که به ویژه در فصول گرم سال و در مکان های باز به - سرویس قلیون فوری نیاوران - فعالیت ورزشی می پردازند توصیه هایی دارند که سلامت آنها - سرویس قلیون فوری نیاوران - تامین شود و کمترین آسیب را به دلیل تغییرات آب و هوایی ببینید. با 7 گام ساده می توانید بهترین مزایا را از ورزش در گرما به دست بیاورید:

نوشیدن آب بیشتر: شاید ساده ترین و البته مهمترین راهنمایی برای سالم نگه داشتن قلب در هنگام ورزش در هوای گرم، نوشیدن آب بیشتر باشد. تعریق بیش از حد ناشی از ورزش در هوای گرم باعث کم آبی - سرویس قلیون فوری نیاوران - می شود. گر موارد کمبود آب در بدن را احساس کردید از ورزش کردن دست بردارید، مکانی خنک پیدا کنید و با یک نوشیدنی متعادل حاوی الکترولیت، آب مورد نیاز بدن را تامین کنید. برای اینکه در هوای گرم دچار کمبود آب بدن نشوید طی روز و خصوصا قبل از ورزش آب مصرف کنید. البته در مصرف آب نیز افراط نکنید. زیرا باعث عدم تعادل سدیم در جریان - سرویس قلیون فوری نیاوران - خون می شود.

انتخاب ساعات مناسب برای فعالیت بدنی: از ورزش کردن در داغ ترین ساعات روز و اواسط بعد از ظهر - سرویس قلیون فوری نیاوران - برای جلوگیری از تنش اضافی در بدن اجتناب کنید. در طول فصل تابستان، صبح ها ورزش کنید. چرا که گرما در پایین ‌ترین - سرویس قلیون فوری نیاوران - حدش قرار دارد. همچنین در مواردی که فرصت ورزش - سرویس قلیون فوری نیاوران - کردن در صبح را ندارید، اواخر عصر - سرویس قلیون فوری نیاوران - نیز زمان مناسبی برای ورزش کردن است.

استراحت به اندازه - سرویس قلیون فوری نیاوران - کافی: از آنجا که در روزهای گرم فشار و انرژی بیشتری صرف فعالیت بدنی صرف می شود، لازم است که به طور منظم در طول تمرینات ورزشی، استراحت داشته باشید. استراحت در سایه و انتخاب نوشیدنی هایی برای هیدراته ماندن مناسب است. مصرف میوه های با کالری بالا برای حفظ انرژی توصیه می شود.

پوشیدن لباس مناسب: هنگامی که لباس ‌هایی سبک و آزاد به تن کنید، لباستان به بازتاب آفتاب کمک خواهد - سرویس قلیون فوری نیاوران - کرد و تمرین برایتان آسان ‌تر خواهد شد. پارچه ‌های نخی و رنگ روشن را انتخاب کنید، چرا که بهتر از انواع دیگر عرق را جذب می ‌کنند. لباس های نایلونی در اثر ورزش کردن به شدت داغ می شوند - سرویس قلیون فوری نیاوران - و حتی ممکن است در اثر گرما فرد دچار حالت شوک و بیهوشی گردد.

کاهش شدت تمرینات ورزشی در اوج گرما: در نظر داشته باشید که انجام ورزش های با ریتم شدید و تند باعث فشار روی قلب و ابتلا آریتمی قلبی خواهد شد. آریتمی قلبی خود خطر ابتلا به نارسایی احتقانی قلب - سرویس قلیون فوری نیاوران - را افزایش می دهد. حتی در سالم ترین افراد نیز امکان این خطر، بدون در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی - سرویس قلیون فوری نیاوران - وجود دارد.

اجتناب از الکل و - سرویس قلیون فوری نیاوران - کافئین: بدیهی است که در طول تمرینات ورزشی نمی توان از الکل یا - سرویس قلیون فوری نیاوران - کافئین - سرویس قلیون فوری نیاوران - استفاده کرد اما باید به این نکته توجه داشته باشید ساعات قبل از تمرینات ورزشی و یا حتی در طول شب نیز به هیچ وجه از این نوشیدنی ها استفاده - سرویس قلیون فوری نیاوران - نکنید. کافئین و الکل هر دو دیورتیک هستند و منجر به ادرار کردن بیشتر می شوند و خطر کم آبی بدن را افزایش می دهند. علاوه بر این، الکل باعث کاهش فشار خون و افزایش فشار اضافی بر روی قلب می شود. - سرویس قلیون فوری نیاوران - کافئین نیز منجر به افزایش ضربان قلب خواهد شد.

استفاده از - سرویس قلیون فوری نیاوران - کرم های ضد آفتاب: اشعه یو وی خورشید خطر ابتلا به آفتاب سوختگی و سرطان پوست را افزایش می دهد ضمن این که - سرویس قلیون فوری نیاوران - منجر به افزایش فشار بر روی قلب نیز می شود. با توجه به گزارش محققان کلینیک مایو، هنگامی که بدن در اثر آفتاب سوختگی نمی تواند به درجه حرارت - سرویس قلیون فوری نیاوران - امن برسد، فشار بر روی قلب زیاد شده و فرد حتی در - سرویس قلیون فوری نیاوران - معرض خطر سکته گرما و سایر تهدیدهای جدی پزشکی قرار می گیرد. بنابراین همیشه ضد آفتاب بزنید، مهم هم نیست چه زمانی از روز باشد. کرم ضد آفتاب از شما در برابر اشعه‌ های ماورای بنفش خورشید محافظت خواهد کرد.

منبع: activebeat


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram