تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش آنلاین قلیان دربند


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06355.html
۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۹

کاهش 50 درصدی "آلزایمر" با فعالیتی ساده

نتایج پژوهش جدید نشان می‌دهد که کمی تحرک می‌تواند احتمال ابتلای فرد به بیماری آلزایمر را به شکل قابل توجهی کم کند.

قُل قُل: نتایج پژوهش جدید نشان می‌دهد که کمی تحرک می‌تواند احتمال ابتلای فرد به بیماری آلزایمر را به شکل قابل توجهی کم کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فرادید، نتایج پژوهش جدید نشان می‌دهد که تحرک می‌تواند احتمال ابتلای فرد به بیماری آلزایمر را به شکل قابل توجهی کم کند.

به گزارش پریونشن، مطالعه‌ی منتشر شده در ژورنال - سفارش آنلاین قلیان دربند - آلزایمر نشان می‌دهد که فعالیت‌های فیزیکی مانند پیاده روی، تمرینات هوازی و حتی باغبانی می‌تواند احتمال ابتلا به آلزایمر را تا 50 درصد کم کند. این دسته از فعالیت‌ها همچنین حجم مغز را بیشتر می‌کنند.

پژوهشگران بر روی 876 نفر و در یک بازه 30 ساله تحقیق و بررسی انجام دادند. آن‌ها چندین مرتبه تست حافظه از بیمارانی گرفتند که میانگین سن آن‌ها 78 سال بود. همچنین از افراد شرکت کننده خواسته شده بود تا فعالیت‌های جسمانی خود را - سفارش آنلاین قلیان دربند - مرتب گزارش دهند. نتایج این مطالعه طولی نشان می‌دهد که حتی کمی افزایش در میزان فعالیت‌های جسمانی در طول روز می‌تواند به شکل چشمگیری موجب کاهش - سفارش آنلاین قلیان دربند - احتمال ابتلای فرد به - سفارش آنلاین قلیان دربند - آلزایمر شود.

سیروس راجی، نگارنده اصلی مقاله، می‌گوید: «این اولین مطالعه‌ای است که در آن - سفارش آنلاین قلیان دربند - پژوهشگران توانسته‌اند در ابعاد - سفارش آنلاین قلیان دربند - بالا، مزایای احتمالیِ انواع فعالیت‌های جسمانی را با کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر و همچنین با توجه به حجم مغز اندازه گیری کنند.»

در مقاله این گروه از پژوهشگران آمده که انجام کارهای عادی در حد باغبانی می‌تواند در کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر بسیار موثر باشد.

در همین - سفارش آنلاین قلیان دربند - رابطه نانسی اوندرا، - سفارش آنلاین قلیان دربند - باغبان و مولف کتابی در زمینه باغبانی هم بر مسئله فوق - سفارش آنلاین قلیان دربند - صحه می‌گذارد. وی می‌گوید که باغبانی علاوه بر فعالیت‌های باغبانی ذهن - سفارش آنلاین قلیان دربند - را - سفارش آنلاین قلیان دربند - نیز پر از انرژی می‌کند.

اوندرا می‌گوید: «باغبانی هیچ گاه تکراری نمی‌شود. حتی اگر یک کار را هر سال انجام - سفارش آنلاین قلیان دربند - دهید، - سفارش آنلاین قلیان دربند - باز هم برایتان تکراری نمی‌شود، زیرا شرایط جوی بر چگونگی رشد گیاه اثر می‌گذارد و شما هر سال با یک حالت جدید از باغبانی روبه‌رو خواهید شد. همواره شرایط جدید در انتظار شما خواهد بود.»

بنابراین اگر این بار به باغ رفتید و به - سفارش آنلاین قلیان دربند - فکر باغبانی افتادید، به این فکر کنید که یک چیز از شما بسیار متشکر خواهد شد و آن چیز - سفارش آنلاین قلیان دربند - نیست جز مغزتان.

منبع: Prevention

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram