تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیان درب منزل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06301.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۴

بیماری روی بیلبوردهای شهر

مدیرعامل انجمن دیابت ضمن انتقاد از تبلیغ خوراکی‌های آسیب‌رسان بر بیلبوردهای شهرتهران و همچنین عدم نظارت بر آنها، آن‌ها را مخالف آموزش‌های سلامت محور انجمن‌ها عنوان کرد و گفت: متاسفانه انجمن‌های حوزه سلامت به دلیل هزینه بالای اجاره این بیلبوردها، نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

قُل قُل:مدیرعامل - سفارش الو قلیان درب منزل - انجمن دیابت ضمن انتقاد از تبلیغ خوراکی‌های آسیب‌رسان بر بیلبوردهای شهرتهران و همچنین عدم نظارت - سفارش الو قلیان درب منزل - بر آنها، آن‌ها را مخالف آموزش‌های سلامت محور انجمن‌ها عنوان کرد و گفت: متاسفانه انجمن‌های حوزه سلامت به دلیل هزینه بالای اجاره این بیلبوردها، نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر امیرکامران نیکو سخن ، یکی از مشکلات اطلاع رسانی در حوزه سلامت را هزینه سنگین اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر عنوان کرد و گفت: فرهنگسازی، مساله‌ای مهم در ارتباط با پیشگیری از دیابت - سفارش الو قلیان درب منزل - است و رسانه‌ها - سفارش الو قلیان درب منزل - در آن - سفارش الو قلیان درب منزل - نقش عمده‌ای دارند. یکی از اقداماتی که می‌توان - سفارش الو قلیان درب منزل - در این خصوص انجام داد، بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر است.

وی افزود: متاسفانه این بیلبوردها مستقیما زیر نظر شهرداری نیستند و تحت نظر یک سازمان خصوصی قرار دارند. ما بسیاری از مواقع، مثل روز جهانی دیابت می‌خواهیم در سطح شهر بیلبورد نصب کنیم، ولی نمی‌توانیم.

مدیرعامل انجمن دیابت، همچنین به تعداد بالای بیلبوردهایی که به تبلیغات خوراکی‌های آسیب رسان سلامت می‌پردازند، اشاره کرد و گفت: ابتدای سال بیلبوردهایی که - سفارش الو قلیان درب منزل - پفک تبلیغ می‌کردند، سال جدید را به مردم تهران تبریک می‌گفتند. این فرهنگ - سفارش الو قلیان درب منزل - سازی درست نیست. خوراکی‌هایی مثل چیپس و پفک که امروز جزو آشغال‌های غذایی محسوب می‌شوند، معلوم نیست چند بیلبورد در سطح شهر به خود اختصاص داده‌اند.

نیکو سخن این تبلیغات را مغایر آموزش‌های که درباره تغذیه سالم داده می‌شود عنوان کرد و افزود: ما درباره دیابت صحبت می‌کنیم، به کودکان آموزش می‌دهیم که باید تغذیه سالم داشته باشید، صبحانه سالم بخورید و در - سفارش الو قلیان درب منزل - هفته سلامت نیز درباره این موضوع زحمت کشیده می‌شود، ولی بیلبوردها به بچه‌ها تلقین می‌کند، پفک بخورید. این کار باعث می‌شود تمام تلاش‌های انجمن دیابت و سایر سازمان‌ها برای نهادینه شدن تغذیه صحیح، به هدر ‌ر‌ود.

وی تاکید کرد: ما قدرت مالی برای اجاره هرکدام از این بیلبوردها که هزینه میلیاردی دارد، نداریم؛ چرا که انجمن دیابت یک "سمن" - سفارش الو قلیان درب منزل - است و توانایی اجاره این بیلبوردها را ندارد تا درباره تغذیه صحیح اطلاع رسانی کند.

نیکوسخن ضمن تقدیر - سفارش الو قلیان درب منزل - از همکاری شهرداری با انجمن دیابت برای ارائه آموزش به مردم در زمینه دیابت، تصریح کرد: برخی امکانات ر افقط با پول می‌شود خریداری کرد. در نتیجه کسانی - سفارش الو قلیان درب منزل - که می‌توانند برای آن هزینه کنند چندین برابر ما قدرت پیدا می‌کنند. آنها می‌توانند برعلیه تبلیغات ما صحبت کنند و مردم را به استفاده از موادغذایی که هیچگونه ارزشی ندارد و به خاطر چربی‌ و نمک زیاد برای مردم مشکل ساز است، تشویق کنند.

نیکو سخن در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر بخش خصوصی تعیین می‌کند که - سفارش الو قلیان درب منزل - چه تبلیغاتی روی بیلبوردها قرار گیرد و هیچ نظارتی روی این مسائل وجود ندارد، اظهار کرد: من در جلسه‌ وزیر بهداشت با سمن‌های فعال در حوزه دیابت، درباره این موضوع صحبت کردم و ایشان گفتند ما - سفارش الو قلیان درب منزل - نمی‌توانیم نظارتی روی این موضوع داشته باشیم. شهرداری تهران هم می‌گوید آن را به بخش خصوصی سپرده است، ما درد دل خود را به - سفارش الو قلیان درب منزل - چه کسی بگوییم؟.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram