تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون اختیاریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06098.html
۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۵

حفظ تناسب اندام در میانسالی عامل دوری از سکته

طبق یافته های مطالعاتی، تناسب اندام در میانسالی موجب کاهش ریسک بروز سکته بعد از سن ۶۵ سالگی می شود.

قُل قُل:طبق یافته های مطالعاتی، تناسب اندام در میانسالی موجب کاهش ریسک بروز سکته بعد از سن ۶۵ سالگی می شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر رالف ساکو، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه میامی آمریکا، در این مورد می گوید: «کاملا مشخص است که رفتارهای سالم در دوره میانسالی با افزایش سن خود را نشان می دهند و ریسک ابتلا به بیماری های قلبی-عروقی و سکته نیز کاهش می یابد.»

محققان دریافتند در بین حدود ۲۰ هزار فرد بزرگسال در اواسط دوره ۴۰ سالگی، آنهایی که - سفارش الو قلیون اختیاریه - تناسب اندام بیشتری داشتند، در مقایسه با افرادی که تناسب اندام کمتری داشتند، ۳۷ درصد - سفارش الو قلیون اختیاریه - کمتر در معرض ریسک سکته بعد از سن ۶۵ سالگی بودند.

تاثیر حافظتی تناسب اندام حتی برای مشکلاتی - سفارش الو قلیون اختیاریه - نظیر فشارخون بالا، دیابت نوع۲ و اختلال بی نظمی ضربان قلب هم وجود دارد.

به گفته محققان، تلفیق ورزش و فعالیت - سفارش الو قلیون اختیاریه - فیزیکی منظم روزانه برای بهبود تناسب اندام و کاهش ریسک بروز - سفارش الو قلیون اختیاریه - سکته و بیماری های قلبی-عروقی در سن بالاتر مهم است.

طبق توصیه انجمن قلب آمریکا، حداقل ۱۵۰ دقیقه ورزش ملایم در هفته یا ۷۵ دقیقه ورزش شدید - سفارش الو قلیون اختیاریه - در هفته ضروری است.

ورزش - سفارش الو قلیون اختیاریه - منظم باید شامل ورزش های هوازی نظیر دو آهسته، شنا، پیاده روی یا دوچرخه سواری، به همراه ورزش استقامتی مثل استفاده از دستگاه های ورزشی باشد.

به گفته محققان، سکته پنجمین علت اصلی مرگ بوده - سفارش الو قلیون اختیاریه - و منجر به ناتوانی بلندمدت می شود. اکثر سکته ها زمانی روی می دهد که لخته خون موجب انسداد عروق - سفارش الو قلیون اختیاریه - خونی مغز شده و در نتیجه خون و اکسیژن به مغز نمی رسد.

ساکو عنوان می کند: «ورزش - سفارش الو قلیون اختیاریه - با حفظ سلامت عروق و کاهش التهاب از سکته پیشگیری می کند.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram