تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون زعفرانیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06351.html
۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵

خُرپف شبانه را جدی بگیرید

دبیر اجرایی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران با اشاره به تأثیر اختلالات خواب در ایجاد نارسایی قلبی گفت: کسر خواب در درازمدت نیز ریسک ابتلا به افزایش فشار خون، دیابت و بیماری قلبی را بیشتر می‌کند.

قُل قُل:دبیر اجرایی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران با اشاره به تأثیر اختلالات خواب در ایجاد نارسایی قلبی گفت: کسر خواب در درازمدت نیز ریسک ابتلا به افزایش فشار خون، دیابت و بیماری قلبی را بیشتر می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز دکتر سعید علیپور پارسا اظهار داشت: این کنگره 15 تا 17 اردیبهشت ماه در تالار ابوریحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور جمع زیادی از مهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

وی افزود: محورهای این کنگره پیوند قلب، پیوند همزمان قلب و ریه، تأثیر تغذیه و - سفارش الو قلیون زعفرانیه - دخانیات و بروز بیماری‌های قلبی و ... بوده که این کنگره دارای - سفارش الو قلیون زعفرانیه - امتیاز بازآموزی برای پزشکان متخصص و پرستاران است.

دبیر اجرایی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی‌ قلب در ادامه به تأثیر اختلالات خواب در نارسایی قلبی اشاره کرد و گفت: اختلالات خواب سبب انسداد راه هوایی و در نتیجه کمبود اکسیژن‌رسانی به - سفارش الو قلیون زعفرانیه - مغز می‌شود. این مسئله فشار خون را بیشتر کرده و گرفتگی عروق کرونر را به همراه دارد. همچنین طی روز فرد دچار خواب‌آلودگی بوده و این موضوع تأثیر مهمی در تهدید سلامتی فرد دارد.

علیپور پارسا با بیان اینکه موضوع اختلالات خواب و نارسایی قلبی در پنجمین کنگره بین‌المللی نارسایی قلبی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد، اظهار داشت: خُرخُر شبانه و اختلالات خواب شامل سن خاصی از افراد نیست و در همه سنین ممکن است بروز کند البته این مسئله در افراد میانسال و بالاتر اندکی - سفارش الو قلیون زعفرانیه - بیشتر بوده و در افراد چاق نیز شایع‌تر است.

به گفته وی، برای رفع اختلالات خواب باید اقدامات لازم صورت گیرد که از جمله این مسائل - سفارش الو قلیون زعفرانیه - کاهش وزن، گاهی نیز ماسک‌های مخصوص برای صورت تجویز می‌شود که هوا را با فشار وارد راه‌های هوایی ریه می‌کند و از این طریق جلوی خُرخُر شبانه گرفته می‌شود.
وی با بیان اینکه - سفارش الو قلیون زعفرانیه - در موارد استثنایی که بیمار به درمان اولیه اختلالات خواب - سفارش الو قلیون زعفرانیه - و خُرخُر شبانه جواب ندهد جراحی برای - سفارش الو قلیون زعفرانیه - آن پیش‌بینی می‌شود، گفت: جراحی عضلات حلق یا جراحی برای رفع چاقی از جمله درمان‌های ثانویه برای خُرخُر شبانه است.

علیپور پارسا اضافه کرد: خُرخُر شبانه عوارض مختلف دیگری همچون بروز دیابت و فشار خون - سفارش الو قلیون زعفرانیه - و همچنین گرفتگی عروق قلب و حملات قلبی را نیز به همراه دارد. از طرفی کسر خواب نیز در درازمدت ریسک ابتلا به فشار خون، دیابت و بیماری قلبی را بیشتر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: خواب شبانه که کمتر از 5 ساعت باشد برای سلامتی فرد عوارض دارد لذا توصیه می‌شود خواب شبانه کمتر از 6 ساعت نباشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram