تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون فوری فتح


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06233.html
۱۳۹۵/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۹

در منزل راحت نفس بکشید

هر سال تقریباً 2 میلیون نفردر سراسر جهان به دلیل آلودگی هوا، جان خود را از دست می دهند بنابر این حق دارید در زمان آلودگی هوا نگران سلامت خود و خانواده تان باشید.

قُل قُل: هر سال تقریباً 2 میلیون نفردر - سفارش الو قلیون فوری فتح - سراسر جهان به دلیل آلودگی هوا، جان خود را از دست می دهند بنابر این حق دارید در زمان آلودگی هوا نگران سلامت خود و خانواده تان باشید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، رعایت نکات لازم برای حفظ سلامتی در بیرون از منزل کافی نیست و باید در داخل منزل نیز - سفارش الو قلیون فوری فتح - به آن توجه جدی داشت . اما چگونه؟


گردگیری:
بسیاری از ما به علت مشغله کاری که داریم از گردگیری صرف نظر می کنیم. اما تراکم پیدا کردن خاک یکی از علت های اصلی مشکل تنفسی است. برای تمیزی بیشتر ، بهتر است از دستمال - سفارش الو قلیون فوری فتح - مرطوب برای گردگیری مبلمان، پنکه های سقفی،چراغ و یخچال استفاده شود.


دستگاه تصفیه:
دستگاه های - سفارش الو قلیون فوری فتح - خوب دارای فناوری نانو است که با مواد آلاینده هوا مقابله می کند. این فناوری همچنین با ایجاد جریان هوا، منزل را از گرد و خاک تمیز می کند .


گردش هوا:
گردش درست هوا در منزل بسیار لازم است بنابر این پنجره ها را باز نگه دارید. - سفارش الو قلیون فوری فتح - برای مدتی، پنکه را روشن بگذارید تا هوا تمیز شود. هنگام پخت و پز فن را روشن بگذارید - سفارش الو قلیون فوری فتح - تا مانع از ماندن دود،بخار و مواد آلاینده در منزل شود .


وسایل منزل را درست انتخاب کنید:
پارکت را به فرش ترجیح - سفارش الو قلیون فوری فتح - دهید، چون فرش کک ، خاک و مواد آلاینده را جذب و در خود حفظ می کند(توصیه به مبتلایان به آلرژی). کرکره را که گرد و خاک کمتری به خود جذب می کند و نگه می دارد به پرده ترجیح دهید. همچنین می - سفارش الو قلیون فوری فتح - توانید گیاهان آپارتمانی در منزل قرار دهید تا - سفارش الو قلیون فوری فتح - هوای داخل را از آلاینده ها تمیز کند.


شست وشوی منظم لباس ها:
پارچه ها و ملحفه ها مکان مناسبی برای زندگی کک است و باید به طور منظم شسته شود.هر نوع لباس یا ملحفه و پتویی را قبل از استفاده کردن بشویید.


از دود پرهیز شود:
دود سیگار، بخاری و حتی شمع که مواد آلاینده در هوا رها می کند، برای سلامت ریه ها بسیار مضر - سفارش الو قلیون فوری فتح - است بنابراین به هیچ کس حتی به مهمان تان، اجازه - سفارش الو قلیون فوری فتح - سیگار کشیدن را ندهید!


جارو برقی بزنید:
تمیز کردن کل منزل - سفارش الو قلیون فوری فتح - سلامت شما و - سفارش الو قلیون فوری فتح - خانواده را تضمین می کند . به طور منظم باید فرش ها ، مبلمان ها ، کرکره ها و پرده ها را تمیز کنید و جارو برقی بکشید .


از رایحه طبیعی استفاده کنید :
رایحه های مصنوعی ممکن است حاوی مواد شیمیایی مضر و مواد - سفارش الو قلیون فوری فتح - آلاینده باشد؛ به جای استفاده از آن می توانید از مواد معطر طبیعی استفاده کنید مانند جوشاندن آب حاوی کمی - سفارش الو قلیون فوری فتح - دارچین،هل و...


میزان رطوبت کنترل شود:
رطوبت ، کپک و کک را جذب می کند. بنابراین، کنترل سطح رطوبت داخل منزل مهم است و باید زیر 50 درصد باشد.


ورود با کفش ممنوع :
کفش گرد و خاک و عوامل حساسیت - سفارش الو قلیون فوری فتح - زای زیادی را با خود به داخل خانه می آورد. یک منزل - سفارش الو قلیون فوری فتح - عاری از گرد و خاک به - سفارش الو قلیون فوری فتح - حفظ سلامت خانواده کمک می کند .

منبع:"PREVENTION "

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram