تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون پاسداران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06122.html
۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۸

چه بخوریم تا در رمضان دندان های سالم داشته باشیم

در ماه مبارک رمضان که رژیم تغذیه و ساعت غذا خوردن تغییر می کند؛ ممکن است سلامتی دندان ها به خطر بیفتد. از این رو قصد داریم شما را با غذاهایی آشنا کنیم که به سلامتی و بهداشت دندان ها در این ماه مبارک کمک می کنند.

قُل قُل: در ماه مبارک رمضان که رژیم تغذیه و ساعت غذا خوردن تغییر می کند؛ ممکن است سلامتی دندان ها به خطر بیفتد. از این رو قصد داریم شما را با غذاهایی آشنا کنیم که به سلامتی و بهداشت دندان ها در این ماه مبارک کمک می کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به - سفارش الو قلیون پاسداران - نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، کارشناسان تغذیه توافق نظر دارند که غذاهای سرشار از کلسیم تا حد زیادی به مقاومت دندان ها در برابر پوسیدگی کمک می کند برای همین باید مقدار بیشتری لبنیات مصرف کنید.


خوردن مقادیر زیاد انواع سبزیجات را نیز در در برنامۀ غذایی خود بگنجانید زیرا جویدن سبزی باعث ترشح بزاق - سفارش الو قلیون پاسداران - می - سفارش الو قلیون پاسداران - شود که خود به عنوان سپری در برابر اسیدهای مضرّ و - سفارش الو قلیون پاسداران - نامطلوب عمل می کند.


عدس و لوبیا نیز سرشار از فلوراید و کلسیم هستند و ضمن مراقبت از دندان ها در برابر باکتری های مضر، خطر پوسیدگی را کاهش می دهد.


همچنین خودداری از تناول غذاهای با میزان - سفارش الو قلیون پاسداران - شکر بالا مانند انواع شیرینی جات که بسیار برای دندان ها مضر هستند ضروری به نظر می رسد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram