تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیون فوری نیاوران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06106.html
۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۶

مواد رنگی موجود در نگهدارنده ها در بدن سم تولید میکند

سلامت نیوز:مواد شیمیایی و رنگی با تولید سم در بدن باعث ایجاد مسمومیت می شوند.جعفریان متخصص تغذیه در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به مواد شیمیایی و نگهدارنده موجود در مواد غذایی اظهار داشت: مواد رنگی موجود در نگهدارنده ها سبب بروز مسمومیت در بدن شده و این کار با تولید...

قُل قُل:مواد شیمیایی و رنگی با تولید سم در بدن باعث - سفارش قلیون فوری نیاوران - ایجاد مسمومیت می شوند.

جعفریان متخصص تغذیه در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به مواد شیمیایی - سفارش قلیون فوری نیاوران - و نگهدارنده موجود در مواد غذایی اظهار داشت: مواد رنگی موجود در نگهدارنده ها سبب بروز مسمومیت در - سفارش قلیون فوری نیاوران - بدن شده و این کار با تولید سم همراه است.

وی ادامه داد: مواد - سفارش قلیون فوری نیاوران - رنگی غیر مجاز روی سیستم ایمنی - سفارش قلیون فوری نیاوران - اثر گذاشته وسبب - سفارش قلیون فوری نیاوران - ایجاد تهوع ،استفراق ،اسهال ،تب در بدن افراد - سفارش قلیون فوری نیاوران - شده که در موارد خیلی حاد منجر به مرگ می شود.

این متخصص تغذیه در خصوص راه های جلوگیری از - سفارش قلیون فوری نیاوران - مسمومیت ، گفت: دقت در نگهداری و پخت غذا و - سفارش قلیون فوری نیاوران - آگاهی یافتن از تاریخ انقضای محصولات ما را در رهایی از مسمومیت یاری می کند.

جعفریان یاد آورشد: تغییرات آب و هوایی(فصلی) خود ذاتا تاثیر گذار نبوده ولی زمینه را برای مسمومیت فراهم می کند.

وی - سفارش قلیون فوری نیاوران - تاکید کرد: در کودکان،افراد سالمند و زنان بار دار ریسک ابتلا به مسمومیت بیشتر است که بهترین اقدام برای این گروه های سنی مراجعه به پزشک و پرهیز از درمان های خودسرانه است.

این متخصص تغذیه عنوان کرد: زنان باردار به علت ضعیف بودن سیستم ایمنی بدن - سفارش قلیون فوری نیاوران - باید از مصرف مواد غذایی چون گوشت نیم پخت ، مرغ ،تخم مرغ و غیره که زمینه را برای مسمومیت فراهم می - سفارش قلیون فوری نیاوران - کند، جلوگیری کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram