تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره آنلاین قلیون تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06256.html
۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۰

تقویت عملکرد مغز با پای برهنه دویدن

نتایج یک مطالعه نشان می دهد، دونده هایی که می خواهند عملکرد مغز خود را تقویت کنند با پای برهنه بدوند.

قُل قُل:نتایج - شماره آنلاین قلیون تهران - یک مطالعه نشان می دهد، دونده هایی که می خواهند عملکرد مغز خود را تقویت کنند با پای برهنه بدوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، این مطالعه که - شماره آنلاین قلیون تهران - توسط محققان دانشگاه نورث فلوریدا انجام شد، بهبودهایی را - شماره آنلاین قلیون تهران - در حافظه کاری، توانایی فراخوانی یا پردازش اطلاعات دونده هایی نشان داد که با پای برهنه دویده بودند اما این مزیت در حافظه افرادی که با کفش دویده بودند ، مشاهده نشد.


راس - شماره آنلاین قلیون تهران - الووی که ریاست این مطالعه را بر عهده داشت، گفت:این تحقیق به ما - شماره آنلاین قلیون تهران - نشان داد که می توانیم پتانسیل شناختی خود را درک کنیم و همزمان - شماره آنلاین قلیون تهران - از خودمان - شماره آنلاین قلیون تهران - لذت ببریم.

به گزارش یونایتدپرس،وی که یک محقق در بخش روانشناسی این دانشگاه است، افزود: درصورتیکه بدون کفش بدویم - شماره آنلاین قلیون تهران - متوجه می شویم که در پایان دو باهوش تر از آغاز دو خواهیم بود.

محققان در این مطالعه از 72 داوطلب خواستند که - شماره آنلاین قلیون تهران - با پای برهنه و یا با کفش به مدت 16 دقیقه با سرعت خود بدوند. سن - شماره آنلاین قلیون تهران - داوطلبان میان 18 و 44 سال بود.
از سوی دیگر به منظور شبیه سازی شرایط دو در فضای باز، داوطلبان مجبور بودند که با کفش و یا - شماره آنلاین قلیون تهران - بدون کفش بر روی اشیاء مسطح گام بردارند.

محققان متوجه شدند زمانیکه افراد با پای - شماره آنلاین قلیون تهران - برهنه می دویدند توجه بیشتری به محل قرار دادن پای خود می کنند تا مبادا بر روی اشیایی گام بگذراند که به پای آنها صدمه بزند.از - شماره آنلاین قلیون تهران - طرف دیگر محققان قبل و بعد از دو، حافظه کاری افراد - شماره آنلاین قلیون تهران - شرکت کننده در - شماره آنلاین قلیون تهران - این مطالعه را آزمایش کردند.


نتایج این مطالعه که در مجله Perceptual and Motor Skills منتشر شده است نشان داد که عملکرد حافظه کاری دونده - شماره آنلاین قلیون تهران - هایی که - شماره آنلاین قلیون تهران - با پای برهنه دویده بودند تقریبا 16 درصد افزایش - شماره آنلاین قلیون تهران - یافت اما - شماره آنلاین قلیون تهران - این افزایش در افرادی که با کفش دویده بودند مشاهده نشد.

محققان در این مطالعه سرعت و ضربان قلب دونده ها را اندازه گرفتند و متوجه شدند که این دو عامل تاثیری در عملکرد حافظه ندارند.
تریسی الووی استاد یار روانشناسی در دانشگاه نورث فلوریدا گفت: حافظه کاری به اندازه زیادی به عنوان یک مهارت مهم شناختی شناخته می شود و یافته های این مطالعه خبر مهمی برای افرادی هستند که به دنبال یک روش سرگرم کننده برای تقویت حافظه کاری خود هستند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram