تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره آنلاین قلیون چیتگر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06217.html
۱۳۹۵/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۹

محدودسازی اثرات تخریبی آلزایمر با ورزش

رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی گفت: نتایج تحقیقات نشان می دهد، فعالیت بدنی برای افرادی که در شروع ابتلا به آلزایمر و ام اس یا سایر بیماری های عصبی هستند می توانند اثرات تخریبی بیماری را کاملا محدود کنند.

قُل قُل: رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی گفت: نتایج تحقیقات نشان می دهد، فعالیت بدنی برای - شماره آنلاین قلیون چیتگر - افرادی که در - شماره آنلاین قلیون چیتگر - شروع ابتلا به آلزایمر و ام اس یا سایر بیماری های عصبی هستند می توانند اثرات تخریبی بیماری را - شماره آنلاین قلیون چیتگر - کاملا محدود کنند.

دکتر رضا قراخانلو - شماره آنلاین قلیون چیتگر - در - شماره آنلاین قلیون چیتگر - گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: براساس یافته های علمی فعالیت های بدنی و جسمانی که ورزش نیز بخشی از آن است می تواند ارتباط جدی با ساختمان و عملکرد مغز داشته باشد و آثار مثبت این فعالیت های بدنی بر روی مغز، مورد تایید بسیاری محققان قرار گرفته است.

وی افزود: در دوران کودکی همانگونه که شاهد رشد قسمت های مختلف بدن از جمله استخوانها و عضلات هستیم، مغز - شماره آنلاین قلیون چیتگر - هم به - شماره آنلاین قلیون چیتگر - لحاظ ساختمان و هم از نظرعملکرد، درحال رشد - شماره آنلاین قلیون چیتگر - است و انجام فعالیت های بدنی می تواند به شکل های مختلفی تاثیر مثبت بر رشد مغز برجای بگذارد.


عضوهیات علمی دانشگاه تربیت مدرس یادآور شد: در دوران میانسالی و آغاز سالمندی، مغز - شماره آنلاین قلیون چیتگر - هم مانند دیگر قسمت های بدن مانند عضلات و استخوانها دچار نوعی افول و پسرفت می شود و در این شرایط هم فعالیت - شماره آنلاین قلیون چیتگر - های بدنی مناسب می تواند مانع افول و زوال مغز در افراد شود.


قراخانلو با بیان اینکه شیوه های تاثیر فعالیت های بدنی بر مغز به دو دسته کلی فیزیولوژیک و - شماره آنلاین قلیون چیتگر - روانی و رفتاری قابل تقسیم است، - شماره آنلاین قلیون چیتگر - گفت: به لحاظ فیزیولوژیک، امروزه روشن شده است که فعالیت بدنی با تولید عوامل تروفیکی که موجب تغذیه سالم بافت عصبی می شوند می تواند به - شماره آنلاین قلیون چیتگر - رشد مغز و حفظ ساختمان بافت عصبی و سلولهای آن کمک کند و حتی می تواند موجب ساخته شدن سلولهای عصبی جدید شود که از این عوامل تروفیکی می توان به BDNF و یا نوروتروفین ها - شماره آنلاین قلیون چیتگر - اشاره کرد.


رئیس سابق کمیته ملی المپیک ایران خاطرنشان کرد: از سوی دیگر، گردش خون مغز هم می تواند به وسیله فعالیت بدنی، دستخوش اصلاح و بهبود شود.
وی تصریح کرد: فعالیت های بدنی به طور جدی می تواند هم در افراد سالم - شماره آنلاین قلیون چیتگر - و هم در افراد بیمار موثر واقع شود، مثلا در افرادی که در شروع ابتلا به عوارضی مانند آلزایمر و ام اس - شماره آنلاین قلیون چیتگر - یا سایر بیماری های عصبی قرار - شماره آنلاین قلیون چیتگر - دارند فعالیت بدنی می تواند اثرات تخریبی بیماری را کاملا محدود کند.


قراخانلو بیان داشت: گذشته از موارد فیزیولوژیک، به لحاظ روانی از نظر پیداکردن نشاط و شادی و همچنین از منظر یادگیری فعالیت های مختلف - شماره آنلاین قلیون چیتگر - ورزشی و بدنی و تکنیک ها و مهارت ها هم، ورزش می تواند بر مغز تاثیر بگذارد.


وی ادامه داد: امروزه پرداختن به فعالیت های بدنی - شماره آنلاین قلیون چیتگر - چه در افراد سالم و چه در بیماران به عنوان یک رویه رسمی و گسترده در کنار رویه های پزشکی مانند جراحی - شماره آنلاین قلیون چیتگر - و دارو درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و البته مزیت فعالیت بدنی و ورزش در مقایسه با اقدامات رایج پزشکی، کم هزینه تر و راحت تر هستند و عوارض جانبی به دنبال ندارد.


رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به تشکیل کارگروه مغز سالم با ورزش - شماره آنلاین قلیون چیتگر - در - شماره آنلاین قلیون چیتگر - این پژوهشگاه از سال گذشته اشاره کرد و گفت: این کارگروه از طریق توسعه فعالیت های هدفمند از جمله تحقیقات علمی، چاپ کتاب و بروشور، تدوین برنامه های تمرینی خاص و ارائه آنها در قالب فیلم، لوح فشرده و نوشتار نسبت به توسعه فعالیت بدنی برای افراد درمعرض - شماره آنلاین قلیون چیتگر - آلزایمر، پارکینسون، ام اس و دیگر بیماری های عصبی و یا مبتلایان به این بیماری ها اقدام - شماره آنلاین قلیون چیتگر - می کند.


به گفته قراخانلو در این کارگروه تخصصی، نمایندگانی از بخش فیزیولوژی اعصاب، روانشناسی، انجمن های علمی ام اس و آلزایمر و متخصصان فیزیولوژی ورزش حضور دارند و در حال حاضر نسبت - شماره آنلاین قلیون چیتگر - به تدوین برنامه های آموزشی برای مربیانی که - شماره آنلاین قلیون چیتگر - می خواهند با - شماره آنلاین قلیون چیتگر - بیماران عصبی و یا سالمندان کار کنند اقدام شده است.
وی از اجرای مقدمات تدوین کتاب های خاص ورزش و آلزایمر و تقویت - شماره آنلاین قلیون چیتگر - همکاری با انجمن های علمی پزشکی در زمینه های کاری مشترک به عنوان دیگر اقدامات صورت گرفته در کارگروه مغز سالم با ورزش یاد کرد.


قراخانلو وعده داد : به زودی فعالیت عملیاتی مشترک با انجمن آلزایمر آغاز خواهد شد که تمرکز آن بر پیشگیری از - شماره آنلاین قلیون چیتگر - سالمندی و پیشگیری از وقوع آلزایمر خواهد بود.
وی تصریح کرد: انجمن آلزایمر، کلینیکی در اختیار دارد که برنامه های مختلف پیشگیری از سالمندی برای تعداد زیادی از مراجعه کنندگان را اجرا می کنند اما جای ورزش در میان برنامه های آنها خالی است و ما درنظر داریم مربیان کارآزموده را به این انجمن ها اعزام کنیم تا سالمندان همزمان که در برنامه های هنری، فرهنگی، تفریحی و روانشناسی - شماره آنلاین قلیون چیتگر - شرکت می کنند، فعالیت های ورزشی و بدنی مناسب و موثر در مقابله با آلزایمر را به سالمندان آموزش ببینند.


به گفته - شماره آنلاین قلیون چیتگر - رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی، جلب حمایت و توجه بزرگان و متخصصان مغز و اعصاب همچون پروفسور سمیعی نیز در دستور کار کارگروه مغز سالم با ورزش این پژوهشگاه قرار - شماره آنلاین قلیون چیتگر - دارد.


وی با بیان اینکه تهیه آمار دقیق از مبتلایان به بیماری آلزایمر - شماره آنلاین قلیون چیتگر - در کشور کار چندانی آسانی نیست و تعداد و مشخصات بسیاری از مبتلایان به این عارضه در آمارهای رسمی به ثبت نرسیده است، تهیه بانک اطلاعاتی از بیماران مبتلا به آلزایمر و پارکینسون را یکی از اصول ضروری برنامه ریزی به منظور درمان مبتلایان به این بیماری ها برشمرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram