تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره آنلاین قلیان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06320.html
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۹

7 افسانه که می تواند سلامت دیابتی ها را به خطر بیندازد

تصورات غلط درباره عوامل خطر ابتلا به دیابت و علائم آن می تواند زندگی یک فرد دیابتی را تحت تاثیرات جدی و منفی سلامت قرار دهد.

قُل قُل: تصورات غلط درباره عوامل خطر ابتلا به دیابت و علائم آن می تواند زندگی یک فرد دیابتی را تحت تاثیرات جدی و منفی سلامت قرار دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، شناسایی این باورهای غلط و یافتن حقایقی درباره آنها به بیماران دیابتی برای کنترل هرچه بهتر دیابت کمک می کند.

نزدیک به 30 میلیون آمریکایی بیش از دو دهه گذشته مبتلا به دیابت شده اند و شیوع آن در واقع طی این سالها دو برابر شده است اما - شماره اجاره آنلاین قلیان - با وجود این شیوع، اطلاعات غلط این بیماری را احاظه کرده است.

افسانه: - شماره اجاره آنلاین قلیان - دیابت نوع 2 جدی نیست

هر کسی که دیابت نوع 2 دارد، نیاز به تزریق انسولین ندارد ولی این دلیل بر پیچیده نبودن این بیماری نیست. دیابت نوع 2 می تواند یک قاتل خاموش باشد و حتی پیچیده تر از نوع 1 باشد. این - شماره اجاره آنلاین قلیان - بیماری می تواند همراه با سندرم متابولیک و عوامل زمینه ای این سندرم از قبیل فشار خون بالا، بیماری های قلبی، و ... همراه باشد.

افسانه: دیابت نوع 2 به راحتی قابل تشخیص است

نزدیک به 28 درصد افراد مبتلا به دیابت نوع 2 از وجود آن خبر ندارند. در حالی که علائم و نشانه های دو نوع دیابت یک و دو - شماره اجاره آنلاین قلیان - از قبیل افزایش ادرار، تشنگی، تاری دید و ... مشترک است ولی این علائم در دیابت نوع 1 تمایل به شروع چشمگیرتر و ناگهانی تر دارند. در حالی که در دیابت نوع 2 بسیار آهسته تر ظاهر می شوند. قند خون فرد ممکن است در ابتلا به طور خفیف بالا رود و در - شماره اجاره آنلاین قلیان - مرحله پیش - شماره اجاره آنلاین قلیان - دیابت قرار گیرد - شماره اجاره آنلاین قلیان - اما اگر همین میزان کنترل نشود، مشکلات جدی مانند حملات قلبی و دیگر شرایط خطرناک پزشکی را به همراه دارد.

افسانه: ورزش نمی تواند از دیابت نوع 2 پیشگیری کند

بخشی از ماهیت پیشگیری و درمان دیابت نوع 2 ورزش است. ورزش گلوکز را می سوزاند و منجر به کاهش مقاومت به انسولین - شماره اجاره آنلاین قلیان - می شود. - شماره اجاره آنلاین قلیان - ورزش حتی - شماره اجاره آنلاین قلیان - می تواند موثرتر از داروهای دیابت واقع شود و از بروز این بیماری در افراد پرخطر جلوگیری کند.

افسانه: تنها افرادی که اضافه وزن دارند، دیابت می گیرند

اگرچه افراد چاق و دارای اضافه وزن بیشتر در معرض - شماره اجاره آنلاین قلیان - خطر ابتلا به دیابت نوع دو هستند، اما این بیماری در افراد لاغر هم می تواند رخ دهد. - شماره اجاره آنلاین قلیان - سابقه خانوادگی ابتلا به دیابت علاوه بر نژاد، باعث می شود این بیماری چه چاق باشید چه لاغر، شما را در معرض خطر قرار دهد.

افسانه: مصرف زیاد قند باعث بروز دیابت می شود

مصرف زياد و دايمي مواد قندي به‌ خصوص قندهاي ساده، مي ‌تواند در دراز مدت به فرسودگي و خستگي سلول‌ هاي بتا، بينجامد اما اين دليل نمي ‌شود که هرکس قند زياد مصرف مي‌ کند، مبتلا به ديابت مي‌ شود.

افسانه: تزریق انسولین باعث تصلب شرائین می شود

تزريق انسولين به - شماره اجاره آنلاین قلیان - هيچ وجه موجب تصلب شرايين نمي‌ شود. - شماره اجاره آنلاین قلیان - پيش از اين محققان حدس مي ‌زدند که ممکن است تزريق انسولين در ايجاد مشکلات - شماره اجاره آنلاین قلیان - ناشي از تصلب شرايين دخيل باشد و يا خود به نوعي موجب بروز آن و نيز افزايش فشار خون گردد، در حالي که ابدا چنين نيست. حتي باور غلطي وجود دارد که تزريق انسولين موجب افزايش وزن و چاقي مي ‌شود، بنابراين چون يک فرد ديابتي نبايد اضافه وزن داشته باشد، پس مصرف انسولين به هيچ‌ وجه مناسب نخواهد بود. - شماره اجاره آنلاین قلیان - در پاسخ به اين نظريه بايد گفت تمامي ‌محققان بر اين عقيده ‌اند که فوايد مصرف انسولين و اهميت آن در کنترل ديابت و حفظ قندخون در محدوده هدف، بسيار مهم ‌تر از افزايش وزن است.

افسانه: دیابتی ها حتما باید غذاهای - شماره اجاره آنلاین قلیان - خاص استفاده کنند

رژيم غذايي افراد ديابتي، سالم ‌ترين رژيم غذايي براي همه محسوب مي ‌شود زيرا حاوي حداقل ميزان چربي‌ ها (اشباع شده و ترانس)، ميزان متعادلي شکر و نمک، مواد غذايي سبوس‌ دار، سبزي ها و ميوه ‌ها است. در عين حال، اين - شماره اجاره آنلاین قلیان - بحث مطرح است که افراد ديابتي - شماره اجاره آنلاین قلیان - بايد حداقل ميزان مواد نشاسته ‌اي مانند نان، سيب‌ - شماره اجاره آنلاین قلیان - زميني و ماکاروني را مصرف کنند. در اين باره بايد گفت مواد غذايي نشاسته ‌اي، - شماره اجاره آنلاین قلیان - بخشي از يک رژيم - شماره اجاره آنلاین قلیان - غذايي سالم را تشکيل مي ‌دهند. آنچه مهم است، مقدار مصرفي آنهاست. براي اکثر ديابتي ‌ها مصرف 3 تا 4واحد از مواد غذايي حاوي نشاسته اشکال ندارد. همچنين غلات سبوس ‌دار، منابع خوبي براي تامین فيبر مورد نياز بدن نيز به‌شمار مي ‌روند و به حفظ سلامت نيز کمک مي ‌کنند.

منبع: www.health.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram