تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیان اقدسیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06346.html
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۱

نتایج آزمایش‌های خود را دور نیندازید

لازم به ذکر است در بسیاری از موارد مقایسه نتایج تست‌های آزمایشگاهی با نتایج قبلی کمک شایانی به تشخیص بیماری‌‌‌ها توسط پزشکان می‌کند؛ لذا نگهداری و همراه داشتن نتایج آزمایش‌های قبلی هنگام مراجعه به پزشک یک امر ضروری است.

قُل قُل:لازم به ذکر است در بسیاری از موارد مقایسه نتایج تست‌های آزمایشگاهی با نتایج قبلی کمک شایانی به تشخیص بیماری‌‌‌ها توسط پزشکان می‌کند؛ لذا نگهداری و همراه داشتن نتایج آزمایش‌های قبلی هنگام مراجعه به پزشک یک امر ضروری است.
به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران،سی‌ام فروردین ماه ۴۳۴ - شماره اجاره قلیان اقدسیه - هجری قمری روزی بود که پزشک ایرانی، «حکیم جرجانی»، در شهر گرگان متولد شد و نزد استادان برجسته زمان خویش به فراگیری - شماره اجاره قلیان اقدسیه - علم طب پرداخت. از وی آثار - شماره اجاره قلیان اقدسیه - متعددی از قبیل ذخیره خوارزمشاهی، طب الملوتی، الاغراض و یادگار برای جامعه پزشکی و دانشجویان - شماره اجاره قلیان اقدسیه - نظام سلامت به جا مانده است. این پزشک نامدار ایرانی در طول عمر - شماره اجاره قلیان اقدسیه - خود، برای تشخیص بیماری‌ها از مشاهدات آزمایشگاهی بهره می‌جست. از این رو، عنوان پدر علوم آزمایشگاهی به وی تعلق گرفت و در تقویم رسمی کشورمان، سالروز تولد این پزشک نام آشنای ایران - شماره اجاره قلیان اقدسیه - زمین به روز «علوم آزمایشگاهی» نامگذاری شده است.


اما براستی چقدر با رشته علوم آزمایشگاهی آشنا هستیم؟ آیا انجام آزمایش‌ها، در تشخیص بیماری‌ها مؤثر - شماره اجاره قلیان اقدسیه - است؟ در طول سال چه آزمایش ‌هایی را باید انجام دهیم؟ و چند سؤال دیگر؛ که در ادامه با «حسین پورقدمیاری»، دکترای تخصصی بیوشیمی بالینی دانشگاه تهران و پژوهشگر پژوهشگاه رویان تلاش می‌شود به این دسته از سؤالات پاسخ داده شود.


رشته علوم آزمایشگاهی شاخه‌ای از علوم پزشکی است که با آنالیز آزمایشگاهی خون، مایعات و نسوج بدن انسان ارتباط دارد. همزمان با پیشرفت علم پزشکی و ارتقای روش‌های تشخیصی، تجهیزات آزمایشگاهی در کشور نیز پیشرفت و توسعه پیدا کرده است. به طوری که هم‌اکنون متخصصان علوم آزمایشگاهی در مراکز درمانی و بیمارستان‌های کشور، از دستگاه‌های الکترونیکی و اتوماتیک برای انجام آزمایش‌های مختلف بهره می‌گیرند که این امر موجب تشیخص مؤثر و زودرس بیماری‌ها شده است.


دکتر - شماره اجاره قلیان اقدسیه - «پورقدمیاری»، با بیان اینکه نقش - شماره اجاره قلیان اقدسیه - آزمایشگاهِ تشخیص طبی در سه حوزه تشخیص، درمان و پایش درمان بیماری‌ها بر کسی پوشیده نیست، می‌گوید: - شماره اجاره قلیان اقدسیه - «رشته علوم آزمایشگاهی همواره، همراه و ملازم علم طب بوده است. به طوری که حتی می‌توان گفت - شماره اجاره قلیان اقدسیه - قسمت اعظم تشخیص و پایش درمان بیماری‌ها، مبتنی بر انجام تست‌های آزمایشگاهی است. از اصلی‌ترین عوامل مرگ و میر در جوامع مختلف می‌توان به بیماری‌های قلبی و عروقی، فشارخون، سکته‌های مغزی، دیابت و سرطان اشاره کرد؛ که در کشور ما، با توجه به تغییر سبک زندگی نسبت به گذشته شیوع این بیماری‌ها افزایش پیدا کرده است. از این رو، ضروری است که سیستم بهداشت و سلامت کشور سیاست‌های جدی و مؤثرتری را برای کاهش و کنترل - شماره اجاره قلیان اقدسیه - این بیماری‌ها اتخاذ کند.»


وی در ادامه می‌افزاید: «همان طور که می‌دانید برخی بیماری‌ها قابل - شماره اجاره قلیان اقدسیه - پیشگیری هستند و شعار معروف - شماره اجاره قلیان اقدسیه - «پیشگیری بهتر از درمان است» را همه شنیده‌ایم؛ لیکن برخی بیماری‌ها به علت اینکه عوامل ایجاد‌کننده بیماری، ناشناخته است یا ممکن است چند عامل مختلف در ایجاد بیماری نقش داشته باشند؛ قابل پیشگیری نیستند. لذا - شماره اجاره قلیان اقدسیه - تشخیص زودرس این بیماری‌ها به دلیل میسر ساختن درمان سریع و مؤثر، کاهش عوارض بیماری و همچنین کاهش هزینه‌های درمانی در علم پزشکی اهمیت ویژه‌ای دارد. پس به این - شماره اجاره قلیان اقدسیه - ترتیب می‌توان گفت حتی افراد سالم جامعه که - شماره اجاره قلیان اقدسیه - هیچ گونه بیماری و - شماره اجاره قلیان اقدسیه - سابقه فامیلی بیماری - شماره اجاره قلیان اقدسیه - هم ندارند؛ باید آزمایش‌های چکاپ (check up) را انجام دهند.»


وی در پاسخ به این پرسش که هر فرد در طول سال چند بار برای آزمایش به مراکز درمانی باید مراجعه کند؟ - شماره اجاره قلیان اقدسیه - می‌گوید: «بازه‌ زمان برای انجام آزمایش‌ها، در - شماره اجاره قلیان اقدسیه - افراد مختلف با توجه به شرایط جنسی، سنی، اجتماعی و سابقه فامیلی و غیره متفاوت است؛ لیکن به طور کلی در افراد بالای۵۰ سال حداقل یک بار در سال و در افراد پایین‌تر از این سن هر ۲ الی۳ سال یک بار توصیه می‌شود.»


دکتر پورقدمیاری چکاپ کامل را شامل معاینه فیزیکی کامل بدن، تست‌های آزمایشگاهی، نوار قلب و مغز، معاینه چشم - شماره اجاره قلیان اقدسیه - و تست ورزش می‌داند و معتقد است: «در این بحث، منظور از چکاپ همان تست‌های آزمایشگاهی است که تقسیم‌بندی متفاوتی برای آن وجود دارد؛ که به طور کلی در هشت گروه مختلف قرار می‌گیرند. این گروه‌ها شامل: الف) آزمایش‌های مربوط به چربی خون مانند کلسترول، تری گلیسرید، LDL و HDL.
ب) آزمایش‌های مربوط به شمارش سلول‌های - شماره اجاره قلیان اقدسیه - خونی CBC.
پ) آزمایش‌های مربوط به بیماری دیابت مانند اندازه‌گیری قند ناشتا، هموگلوبین A1C.
ت) آزمایش‌های مربوط به عملکرد کبد مانند بیلیروبین، آنزیم‌های کبدی بخصوصGPT، GOT و آلبومین.
ث) آزمایش‌های مربوط به عملکرد تیرویید مانندTSH، T4 و T3.
ج) - شماره اجاره قلیان اقدسیه - آزمایش‌های مربوط به بررسی عملکرد کلیه مانند آنالیز ادرار، اندازه‌گیری اوره و کراتینین.
چ) آزمایش‌های مربوط به الکترولیت‌های خون مانند اندازه‌گیری سدیم، پتاسیم، کلسیم خون.
ح) آزمایش‌های مربوط به غربالگری بیماری‌های بدخیم مانند PSA در تشخیص - شماره اجاره قلیان اقدسیه - سرطان‌های پروستات و آزمایش - شماره اجاره قلیان اقدسیه - پاپ اسمیر در زنان برای تشخیص سرطان‌های دهانه رحم.


دکترای تخصصی بیوشیمی بالینی دانشگاه تهران با اشاره به چند نکته مهم - شماره اجاره قلیان اقدسیه - ادامه می‌دهد: «لازم به ذکر است در بسیاری از موارد مقایسه نتایج تست‌های آزمایشگاهی با نتایج قبلی کمک شایانی به تشخیص - شماره اجاره قلیان اقدسیه - بیماری‌‌‌ها توسط پزشکان می‌کند؛ لذا - شماره اجاره قلیان اقدسیه - نگهداری و همراه داشتن نتایج آزمایش‌های قبلی هنگام مراجعه به پزشک یک امر ضروری است. همچنین برای - شماره اجاره قلیان اقدسیه - تشخیص بیماری‌هایی همچون ایدز، هپاتیتc و b و... ، اهدای خون - شماره اجاره قلیان اقدسیه - و آزمایش‌های دوره‌ای توصیه می‌ شود.»


دکتر پورقدمیاری در پایان به این نکته - شماره اجاره قلیان اقدسیه - اشاره می‌ کند: « در برخی تست‌های آزمایشگاهی نیاز به - شماره اجاره قلیان اقدسیه - هشت تا 10 ساعت ناشتایی وجود دارد که البته نوشیدن مقدار کافی آب در مدت ناشتایی اشکالی در - شماره اجاره قلیان اقدسیه - نتیجه آزمایش‌ها ایجاد نمی‌کند. همچنین بهتر است - شماره اجاره قلیان اقدسیه - بدانیم که مصرف برخی داروها می‌تواند در نتایج آزمایش‌ها تداخل ایجاد کند؛ بنابراین اگر فردی داروی خاصی را مصرف می‌کند زمان مراجعه به آزمایشگاه حتماً این نکته را به مسئولان آزمایشگاهی اطلاع دهد.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram