تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیون درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06258.html
۱۳۹۵/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۱

افراد مضطرب از پیاده روی در طبیعت خودداری کنند

به گفته روانشناسان افراد مضطرب با پیاده روی در محیط های شهری به جای طبیعت، بیشتر احساس آرامش خواهند داشت.

قُل قُل:به گفته - شماره الو قلیون درب منزل - روانشناسان افراد مضطرب با پیاده روی در محیط های شهری به جای طبیعت، بیشتر احساس آرامش خواهند داشت.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، یافته محققان کالج پروویدنس ایالت رودآیلند آمریکا نشان - شماره الو قلیون درب منزل - می دهد پیاده روی آرام در طبیعت بعد از یک روز کاری دشوار می تواند - شماره الو قلیون درب منزل - برای افراد مستعد اضطراب، پراسترس و تنش زا باشد.

محققان توصیه می کنند بهتر است افراد مضطرب در محیط های شلوغ شهری پیاده روی کنند.

محققان در این تحقیق در ابتدا از شرکت کنندگان خواستند تا تکالیفی را برای تخلیه روانی خود انجام دهند، به عنوان مثال جملاتی بدون استفاده از حروف A یا N بنویسند.

سپس شرکت کنندگان - شماره الو قلیون درب منزل - به سوالاتی پاسخ می - شماره الو قلیون درب منزل - دادند که میزان روان رنجوربودن آنها را آشکار می ساخت، و نشان می داد که آیا آنها نگران، زودرنج، یا تحریک پذیر هستند. سپس تمام شرکت کنندگان مهارت های را انجام می دادند که آنها را در معرض - شماره الو قلیون درب منزل - کلمات یا تصاویری مرتبط با محیط طبیعی یا شهری قرار می داد.

جالب اینکه - شماره الو قلیون درب منزل - نتایج نشان داد افراد دارای شخصیت عصبی در حفظ توانایی های شناختی شان بعد از مشاهده کلمات مرتبط با محیط های شلوغ شهری موفق تر بودند.

در حقیقت، وقتی کلماتی نظیر خرس، صخره و رعدوبرق برایشان نمایش داده می شد این افراد آشفته و عصبانی می - شماره الو قلیون درب منزل - شدند، یعنی طبیعت برایشان تنش زا بود.

اما یافته ها نشان داد کلمات مرتبط با طبیعت برای افراد آرام که طبیعتا - شماره الو قلیون درب منزل - عصبی نیستند فایده بیشتری دارد.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram