تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیون زعفرانیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06365.html
۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۳

توصیه های کاربردی برای رانندگی ایمن توسط سالمندان

همانطور که سن افزایش می یابد، توانایی های رانندگی در ما تغییر می کند و این در حالی است که احتمال بروز حادثه در رانندگان مسن بیشتر از رانندگان جوان است. در این میان قطعا عواملی مانند کاهش دید، ضعف در شنوایی، و یا ابتلا به برخی بیماری های مزمن می تواند توانایی سالمندان برای رانندگی ایمن را تحت تاثیر قرار دهد.

قُل قُل: همانطور که سن افزایش می یابد، - شماره الو قلیون زعفرانیه - توانایی های رانندگی در ما تغییر می کند و این در حالی است که احتمال بروز حادثه در رانندگان - شماره الو قلیون زعفرانیه - مسن بیشتر از رانندگان جوان است. در این میان قطعا عواملی مانند کاهش دید، ضعف در شنوایی، و یا ابتلا به برخی بیماری های مزمن می تواند - شماره الو قلیون زعفرانیه - توانایی سالمندان برای رانندگی ایمن را تحت تاثیر قرار دهد.


به گزارش - شماره الو قلیون زعفرانیه - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، کاهش قدرت، هماهنگی و انعطاف پذیری می تواند تاثیر عمده ای بر توانایی های سالمندان هنگام کنترل وسیله نقلیه بگذارد.

درد یا سفتی گردن می تواند - شماره الو قلیون زعفرانیه - توانایی نگاه به سمت چپ یا راست را حین رسیدن به تقاطع ها کاهش دهد.

درد ساق پا می تواند استفاده از گاز یا پدال ترمز را دشوار کند.

کاهش قدرت بازو استفاده موثر از فرمان را کاهش می دهد.

علاوه بر این کاهش - شماره الو قلیون زعفرانیه - دید در اثر دژنراسیون ماکولای وابسته به سن، خطر سوانح رانندگی در سالمندان را افزایش می دهد.

با این - شماره الو قلیون زعفرانیه - اوصاف با کاهش عوامل خطر و ترکیب شیوه های - شماره الو قلیون زعفرانیه - ایمن رانندگی، بسیاری از ما در دوران سالمندی نیز - شماره الو قلیون زعفرانیه - می توانیم به طور ایمن و با خیال راحت از وسایل نقلیه استفاده کنیم:

نسخه نمره عینک ‌تان را به‌روز نگهدارید و همیشه عینکتان را هنگام رانندگی به چشم بزنید. عینک ‌های با نمره‌ های قدیمی - شماره الو قلیون زعفرانیه - را به چشم نزنید.

لنزهای رنگی یا عینک‌ های آفتابی را به چشم نزنید و شیشه ‌های ماشین را دودی نکنید. اگر در دیدن در نور کم مشکل دارید، در ساعات ابتدای طلوع آفتاب یا هنگام غروب آفتاب یا در تاریکی رانندگی نکنید.

اطمینان حاصل کنید که شیشه ‌های ماشین، آینه ‌ها و چراغ ‌های جلو تمیز هستند، تابش نور چراغ‌ های جلو - شماره الو قلیون زعفرانیه - در جهت - شماره الو قلیون زعفرانیه - درستی است و نشانگرهای جلوی داشبورد روشن و قابل‌خواندن هستند.

ارتفاع صندلی باید بلند باشد - شماره الو قلیون زعفرانیه - به‌ طوری ‌که بتوانید جاده را در - شماره الو قلیون زعفرانیه - جلوی ماشین به‌ خوبی ببینید و در صورت لزوم بالشتک روی صندلی بگذارید.

سالانه معاینات منظم بینایی و شنوایی انجام دهید ور در صورت لزوم علاوه بر - شماره الو قلیون زعفرانیه - عینک، از سمعک حین - شماره الو قلیون زعفرانیه - رانندگی استفاده کنید.

با پزشک تان درباره بیماری‌های یا داروهایی که ممکن است بر توانایی دید یا تطابق، شنوایی و سرعت عمل تاثیر بگذارید، مشورت کنید.

خوب بخوابید. خواب کافی برای رانندگی ایمن ضروری است. اگر مشکلی در خواب خوب شبانه دارید - شماره الو قلیون زعفرانیه - با پزشک خود برای اصلاح کیفیت خوابتان مشورت کنید.

از صحبت کردن با تلفن همراه حین رانندگی جدا پرهیز کنید.

اگر رانندگی سریع شما را دچار مشکل می ‌کند، به جای حرکت در بزرگراه ‌ها، در خیابان ‌های شهر تردد کنید. در آب و هوای نامساعد از وسیله نقلیه شخصی استفاده نکنید.

اگر به نوع خاصی از بیماری مبتلا هستید، حتما با پزشک خود درباره ملاحظات رانندگی صحبت کنید.

منبع: helpguide.org
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram