تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل آنلاین قلیان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06326.html
۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۰

جلوگیری از سرماخوردگی با خواب مناسب/ ۶ مزیت خواب کافی

نیاز به خواب در میان افراد جامعه مانند بسیاری از ویژگی های فردی متفاوت است با این حال بیشتر مردم به مدت متوسط خواب ۷ یا ۸ ساعت در شبانه روز نیاز دارد.

قُل قُل:نیاز به خواب در میان افراد جامعه مانند بسیاری از ویژگی های فردی متفاوت است با این حال بیشتر مردم به مدت - شماره تحویل آنلاین قلیان - متوسط خواب ۷ یا ۸ ساعت در شبانه روز نیاز دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، بسیاری از متخصصان خواب بر این باورند که تقریبا همه مردم به حداقل ۷ ساعت و نیم خواب نیاز دارند تا بهترین عملکرد را داشته باشند. این معیاری خوب برای متوسط افراد است.

تحقیقات به وضوح نشان داده است که خواب کافی به - شماره تحویل آنلاین قلیان - انجام بهتر فعالیت های ذهنی کمک می کند. در اینجا شش مزیت خواب کافی شبانه بیشتر معرفی شده است:

پیشگیری از سرماخوردگی: طبق مطالعات، اگر شما جزو افرادی باشید که در شبانه روز کمتر از ۵ ساعت خواب - شماره تحویل آنلاین قلیان - دریافت می کنید، بیشتر دچار عفونت هایی مانند سرماخوردگی می شوید. و این در حالی است که خواب کافی سیستم ایمنی بدن را برای - شماره تحویل آنلاین قلیان - مبارزه با این بیماری ها تقویت می کند.

بهبود فعالیت - شماره تحویل آنلاین قلیان - بدنی: همانطور که بارها گفته شده، ورزش منظم و فعالیت بدنی شما را در تجربه - شماره تحویل آنلاین قلیان - خواب خوب شبانه کمک می کند. در مقابل تحقیقات نشان - شماره تحویل آنلاین قلیان - داده است که محرومیت از - شماره تحویل آنلاین قلیان - خواب انجام فعالیت - شماره تحویل آنلاین قلیان - های - شماره تحویل آنلاین قلیان - بدنی را دشوار می کند و شما در این شرایط سراغ ورزش های با شدت کمتر و زمان کوتاه تر خواهید رفت.

تنظیم هورمون های مرتبط با اشتها: بدن شما تحت تاثیر هورمون های گرسنگی و احساس سیری است؛ گرلین، - شماره تحویل آنلاین قلیان - لپتین و انسولین. زمانی که شما دچار محرومیت از خواب هستید، هومون های گرسنگی در بدن افزایش می یابد و هورمون لپتین که هورمون عدم اشتها است، کاهش می یابد در نتیجه شما - شماره تحویل آنلاین قلیان - بیشتر سراغ مواد غذایی با کالری بالا و نشاسته - شماره تحویل آنلاین قلیان - ای می روید.

جلوگیری از میگرن: در میان عوامل شناسایی شده به عنوان آغازگر میگرن، کم خوابی، محرومیت از خواب و - شماره تحویل آنلاین قلیان - خستگی شناخته شده است. در عوض تجربه ۸ ساعت خواب خوب شبانه کاملا اثر معکوس دارد. - شماره تحویل آنلاین قلیان - به شرط این که هنگامی که در بستر هستید، موزیک گوش ندهید، ۴ ساعت قبل از خواب پیزی نخورید و ۲ ساعت قبل از خواب چیزی ننوشید، ضمن این که سر ساعت معین به رختخواب بروید.

کنترل قند خون: بر طبق نتایج تحقیقات خواب کمتر از ۶ ساعت در بیشتر شب ها، - شماره تحویل آنلاین قلیان - احتمال افزایش قند خون را ۳ برابر می کند. به اعتقاد محققان هلندی، حتی یک شب - شماره تحویل آنلاین قلیان - بی خوابی نیز منجر به ایجاد تداخلاتی در توانایی بدن انسان برای استفاده از انسولین و در نتیجه تنظیم گلوکز می شود.

مبارزه با چاقی: تحقیقات زیادی - شماره تحویل آنلاین قلیان - ارتباط بین چاقی و خواب ناکافی را در کودکان و بزرگسالان نشان داده - شماره تحویل آنلاین قلیان - اند و این احتمالا به عوامل زیادی مرتبط است. یک نظریه بر این است که اگر شما کم بخوابید، کمتر به سراغ ورزش می روید و غذاهای با حجم و کالری بالا را انتخاب می کنید. احتمال دیگر این - شماره تحویل آنلاین قلیان - است که محرومیت از خواب باعث کاهش سوخت و ساز بدن و میل شدید به غذا می شود.

شروع یک برنامه منظم خواب، اضافه کردن ورزش به برنامه های روزانه، کاهش مصرف کافئین در بعد از ظهر، اجتناب از الکل و سیگار، و در صورت نیاز مراجعه به - شماره تحویل آنلاین قلیان - متخصص اختلالات خواب، می تواند در صورتی که مبتلا به محرومیت از خواب هستید، مفید باشد.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram