تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل آنلاین قلیون


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06343.html
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۸

دانش آموزان در هفته سلامت صبحانه سالم می‌خورند

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه دانش‌آموزان در هفته سلامت صبحانه سالم دریافت خواهند کرد، گفت: در این هفته طرح «خوب بد زشت» در دبیرستان‌ها برای معرفی و آموزش آفت‌های قرص‌های نیروزا به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

قُل قُل: سخنگوی سازمان غذا و - شماره تحویل آنلاین قلیون - دارو با اشاره به اینکه دانش‌آموزان در هفته سلامت صبحانه سالم دریافت خواهند کرد، گفت: در این هفته طرح «خوب بد زشت» در دبیرستان‌ها برای معرفی و آموزش آفت‌های قرص‌های نیروزا به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، محمدهاشمی در نشست سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به برنامه‌های - شماره تحویل آنلاین قلیون - سازمان غذا و دارو در هفته سلامت(یک تا هفت اردیبهشت)، اظهار داشت: در هفته سلامت نشان اهدای ایمنی و سلامت سازمان غذا و دارو به تولیدکنندگان موفق در حوزه صنعت اهدا می‌شود و این نشان یکی از مهمترین برنامه‌های سازمان غذا و دارو - شماره تحویل آنلاین قلیون - برای ارتقای کیفیت فرآورده‌های غذایی در ایران - شماره تحویل آنلاین قلیون - است.

وی همچنین در ادامه با اشاره به رونمایی و راه‌اندازی سامانه سازمان غذا و دارو، عنوان کرد: در این هفته - شماره تحویل آنلاین قلیون - به دانش‌آموزان صبحانه سالم اهدا می‌شود که مراسم آن در یکی از بوستان‌ها برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو به برنامه شکوفه‌های سیب سبز با محوریت دانش‌آموزان و - شماره تحویل آنلاین قلیون - مشارکت آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: در این برنامه برای مقاومت میکروبی و مباحث پیشگیری آموزش‌های لازم ارائه می‌شود - شماره تحویل آنلاین قلیون - که خروجی و - شماره تحویل آنلاین قلیون - نتیجه آن در اختیار سازمان بهداشت جهانی قرار می‌گیرد.

هاشمی با تشریح دیگر برنامه‌های متعدد این سازمان به مقوله چراغ راهنمای تغذیه نیز اشاره کرد و گفت: 1.5 - شماره تحویل آنلاین قلیون - تا 2 سال است که بر روی این طرح اقدامات گسترده و جدی صورت گرفته است و صنایع فرآورده‌های غذایی لیبل‌های راهنمای تغذیه با سه رنگ زرد، سبز و قرمز که نشان از مضرات و کالری‌های غذایی است را بر روی فرآوردهای خود بچسبانند.

وی - شماره تحویل آنلاین قلیون - همچنین به برنامه سینما سلامت و در نهایت به طرح «خوب بد زشت» در دبیرستان‌ها اشاره کرد و افزود: در طرح - شماره تحویل آنلاین قلیون - «خوب بد زشت» آفت‌های قرص‌های نیروزا و قاچاق به گروه سنی دانش آموزان دبیرستانی آموزش داده می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram