تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیان اقدسیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06342.html
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۳

کمتر از ۶ ساعت نخوابید

اختلالات خواب با نارسایی قلبی ارتباط مستقیم دارد و بخصوص خواب کمتر از 6 ساعت خطر ابتلا به مشکلات قلبی را افزایش می دهد به همین علت بخش بررسی اختلال خواب در این کنگره از جمله ویژگی های همایش امسال بشمار می آید.

قُل قُل:اختلالات خواب با نارسایی قلبی ارتباط مستقیم دارد و بخصوص خواب کمتر از 6 - شماره تحویل قلیان اقدسیه - ساعت خطر ابتلا به مشکلات قلبی را افزایش می دهد - شماره تحویل قلیان اقدسیه - به همین علت بخش بررسی اختلال خواب در این کنگره از جمله ویژگی های همایش امسال بشمار می آید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و - شماره تحویل قلیان اقدسیه - سیما، دبیر اجرایی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی قلبی گفت: کسر خواب با تحریک سیستم سمپاتیک و ایجاد وقفه های تنفسی موجب تشدید نارسایی قلب می شود.

دکترسعید علیپور پارسا در نشست خبری پنجمین - شماره تحویل قلیان اقدسیه - کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران افزود: اختلالات خواب با نارسایی قلبی ارتباط مستقیم دارد و بخصوص خواب کمتر از - شماره تحویل قلیان اقدسیه - 6 ساعت خطر ابتلا - شماره تحویل قلیان اقدسیه - به مشکلات قلبی را افزایش می دهد به همین علت بخش بررسی اختلال خواب در این کنگره از جمله ویژگی های همایش امسال بشمار می آید.

وی با بیان اینکه بیش از 100 - شماره تحویل قلیان اقدسیه - سخنران خارجی از کشورهای مختلف جهان در کنگره امسال شرکت دارند افزود: داروهای نوترکیب در درمان نارسایی های قلب از جمله مباحث تازه مورد توجه انجمن های علمی در این کنگره خواهد بود.

علیپور ادامه - شماره تحویل قلیان اقدسیه - داد: این کنگره 15 امتیاز بازآموزی برای گروه های هدف دارد.

پنجمین کنگره بین المللی نارسایی قلبی از 15 تا 17 اردیبهشت در تالار ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram