تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون در محل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06348.html
۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۸

مهمترین شروط تندرستی از نظر طب سنتی

ک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد گفت: از مهم‌ترین شروط تندرستی، و پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها، رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن است و باید دانست که خوردن، تفریح نیست!

قُل قُل:یک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد گفت: از مهم‌ترین شروط تندرستی، و پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها، رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن است و باید دانست که خوردن، تفریح نیست!

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, ناصر رضایی پور درباره پُرخوری اظهار داشت: پُرخوری، از مهم‌ترین علل گسترش بیماری‌های مختلف است.

به گفته وی بسیاری از بیماری‌های بشر امروز نیز، ناشی از پُرخوری، باهم‌خوری یا برهم‌خوری است.

افراد سالم دو وعده در روز، در آغاز و پایان روز، غذا بخورند

یک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد ادامه داد: در کتب و منابع اصیل پزشکی پارسی، توصیه شده افرادی که مشکل جسمانی خاصی ندارند، دو وعده در روز، در آغاز و پایان روز، غذا بخورند که دقیقا منطبق بر الگوی تغذیه‌ای رمضان است.

رضایی پور افزود: در حدیثی از پیامبر اکرم نقل شده که "کم بخورید و کم بیاشامید تا از - شماره تحویل قلیون در محل - ساکنان آسمان‌ها برتری جوئید." همچنین - شماره تحویل قلیون در محل - گفته شده که دو وعده در روز خوردن، حد اعتدال است و کردار دانشمندان.

وی خاطرنشان کرد: جناب سعدی نیز در باب هشتم کتاب - شماره تحویل قلیون در محل - گران‌سنگ گلستان آورده‌اند که "حکیمان دیردیر خورند، و عابدان نیم‌سیر، و زاهدان سدّ رمق، و جوانان تا طبق برگیرند، و پیران تا عرق بکنند، اما قلندران - شماره تحویل قلیون در محل - چندان‌که در معده جای نفس نماند و بر سفره روزی کَس!"

رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها

یک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد یادآور شد: از مهمترین شروط تندرستی، و پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها، رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن است و باید دانست که خوردن، تفریح نیست!


- شماره تحویل قلیون در محل -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram