تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون شهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06027.html
۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۶

9 عادت غلطی که به طور جدی به سلامت کلیه ها آسیب می زنند

حفظ سلامت کلیه ها از این نظر که برای فیلتر کردن خون، تولید هورمون ها، جذب مواد معدنی، تولید ادرار و از بین بردن سموم و خنثی کردن اسیدها ضروری هستند، بسیار مهم است.

قُل قُل:حفظ سلامت کلیه ها از این - شماره تحویل قلیون شهران - نظر که برای فیلتر کردن خون، تولید هورمون - شماره تحویل قلیون شهران - ها، جذب مواد معدنی، تولید ادرار و از بین بردن سموم و خنثی کردن اسیدها ضروری هستند، بسیار مهم است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،آسیب به کلیه ها و یا تحلیل عملکرد آنها اغلب نادیده گرفته می شود چون کلیه ها می توانند همچنان 20 درصد ظرفیت داشته باشند و به فعالیت خود ادامه - شماره تحویل قلیون شهران - دهند. بنابراین از اغلب بیماری های کلیوی به عنوان بیماری های خاموش یاد می شود.

در اینجا 9 عادت مخرب که به سلامت کلیه ها و عملکرد این عضو - شماره تحویل قلیون شهران - حیاتی صدمه می زنند، پرداخته شده است. عادتی که باید به شدت از آنها پرهیز کرد:

عدم نوشیدن آب کافی: مهمترین عملکرد کلیه، فیلتر کردن سموم و مواد زاید از بدن و خون است. هنگامی که شما به اندازه کافی آب دریافت نمی کنید، تمام این مواد زایئ در بدن تجمع یافته و منجر - شماره تحویل قلیون شهران - به آسیب های شدید می شود.

مصرف بیش از حد نمک: بدن شما برای حفظ عملکردش به نمک و یا سدیم نیاز دارد با این حال اکثر مردم بیش از اندازه کافی نمک دریافت می کنند که این خود عاملی برای افزایش فشار خون - شماره تحویل قلیون شهران - و وارد آوردن مقادیر - شماره تحویل قلیون شهران - زیادی استرس روی کلیه ها - شماره تحویل قلیون شهران - است. به عنوان یک قاعده کلی، بیشتر از 5 گرم نمک در - شماره تحویل قلیون شهران - روز نباید مصرف شود.

تاخیر در دفع ادرار: علاوه بر عادت‌های غذایی که تاثیر زیادی در سلامتی کلیه‌ها دارند نگه داشتن ادرار نیز باعث بروز مشکلاتی خواهد شد. این روند نیز سبب افزایش فشار به کلیه ها، بروز سنگ کلیه و بی اختیاری - شماره تحویل قلیون شهران - ادراری می شود.

مصرف نوشابه های - شماره تحویل قلیون شهران - شیرین: مطالعات نشان می دهد - شماره تحویل قلیون شهران - افرادی که 2 بار یا بیشتر، در طول روز نوشابه های شیرین و محصولات حاوی شکر را مصرف می کنند، پروتئین در ادرارشان افزایش می یابد. داشتن پروتئین در ادرار از نشانه های اولیه عدم فعالیت درست کلیه ها است. علاوه بر این، این نوشیدنی ها خطر - شماره تحویل قلیون شهران - ابتلا به سنگ های کلیوی را نیز بالا می برند. توصیه ها بر این است که آب میوه های طبیعی، آب - شماره تحویل قلیون شهران - سبزیجات طبیعی، آب ساده جایگزین نوشیدنی های شیرین و گازدار شود.

کمبود ویتامین ها و املاح معدنی: مصرف غذاهای سالم و داشتن یک رژیم غذایی کامل و سرشار از سبزیجات تازه و میوه برای - شماره تحویل قلیون شهران - سلامت کلی بدن و عملکرد خوب کلیه‌ ها ضروری است. ببسیاری از کمبودهای ویتامینی خطر - شماره تحویل قلیون شهران - ابتلا به نارسایی کلیه و سنگ کلیه را افزایش می دهد. ویتامین ب - شماره تحویل قلیون شهران - 6 و منیزیم، برای جلوگیری از تشکیل سنگ های کلیه بسیار مهم هستند.

مصرف بیش از - شماره تحویل قلیون شهران - حد پروتئین های حیوانی: پروتئین برای سلامت و عملکرد درست بدن لازم و ضروری است. اما زیاده‌ روی در مصرف مواد غذای حاوی این ترکیب به نفع سلامتی نیست. گوشت قرمز، ماهی و تخم ‌مرغ جزو منابع غذایی پروتئین هستند. زیاده‌ روی در مصرف این مواد غذایی باعث افزایش کار کلیه‌ ها شده و این اعضا را خسته و آسیب ‌پذیر می ‌کنند. توصیه این است که در مصرف پروتئین دچار افراط نشده و مصرف میوه‌ ها و سبزیجات تازه را افزایش دهید. توجه داشته باشید که پروتئین‌ های گیاهی زودهضم بوده و سالم ‌تر هستند.

محرومیت از خواب: محرومیت - شماره تحویل قلیون شهران - مزمن خواب منجر به بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های کلیوی می - شماره تحویل قلیون شهران - شود. بدن در طول شب بافت ‌های آسیب ‌دیده کلیه را ترمیم می ‌کند. پس به بدن - شماره تحویل قلیون شهران - خود زمان کافی را برای درمان و ترمیم بدهید.

مصرف زیاد کافئین: مصرف کافئین هیچ خطری برای سلامتی ندارد. مشکل زمانی ایجاد می‌ شود که در جذب این ماده دچار افراط می‌ شوید. در واقع مصرف بیش از حد - شماره تحویل قلیون شهران - کافئین مشکلاتی در سلامتی کلیه‌ ها ایجاد می ‌کند. این ترکیب باعث افزایش فشارخون شده و به این ترتیب سلامت کلیه ‌ها را به خطر می ‌اندازد. در مصرف چای و قهوه دچار افراط نشوید. از مصرف نوشیدنی ‌های انرژی ‌زا خودداری کنید.

افراط در مصرف مسکن ها: - شماره تحویل قلیون شهران - زیاده ‌روی در مصرف مسکن‌ ها خطرات جدی برای کلیه ‌ها ایجاد می‌ کند. برای پیشگیری از مشکل بهتر است جایگزین‌ های مناسبی برای داروهای مسکن پیدا کنید. خودسرانه دارو مصرف - شماره تحویل قلیون شهران - نکنید. بهتر است از روش‌ ها و درمان‌ های طبیعی برای رفع و تسکین دردها استفاده کنید.

منبع:naturalnews

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram