تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس قلیان اقدسیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06338.html
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۸

وزیر بهداشت: دانش‌آموزان سفیر سلامت باید برای مبارزه با چاقی گام بردارند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مبارزه با چاقی و اضافه‌ وزن را مهم‌ترین ماموریت دانش‌آموزان سفیر سلامت دانست و گفت: پرخوری مهم‌ترین فاکتور اضافه‌ وزن و چاقی است، بنابراین به دانش‌آموزان سفیر سلامت تاکید می‌شود در جهت کاهش این عوامل خطر سلامتی گام بردارند.

قُل قُل:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مبارزه با - شماره سرویس قلیان اقدسیه - چاقی و اضافه‌ وزن را مهم‌ترین ماموریت دانش‌آموزان سفیر سلامت دانست و گفت: پرخوری مهم‌ترین فاکتور اضافه‌ وزن و چاقی است، بنابراین به دانش‌آموزان سفیر سلامت تاکید می‌شود در جهت کاهش این عوامل خطر سلامتی گام بردارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آنا، - شماره سرویس قلیان اقدسیه - دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در همایش سفیران سلامت دانش‌آموزی که در مجتمع فرهنگی شهید باهنر برگزار - شماره سرویس قلیان اقدسیه - شد، افزود: سلامت همانند تاجی است بر سر همه که امیدوارم شما سفیران سلامت که واعظ سلامتی هستید، قدر این نعمت را بدانید و - شماره سرویس قلیان اقدسیه - اول خود به مسائل بهداشتی خود اهمیت دهید و به - شماره سرویس قلیان اقدسیه - آن عمل کنید تا بتوانید سفیران خوبی باشید، زیرا زمانی یک سفیر موفق خواهد بود که اول - شماره سرویس قلیان اقدسیه - خود عمل کند و سپس دیگران را هدایت و راهنمایی کند.

وی با تاکید بر - شماره سرویس قلیان اقدسیه - اینکه موضوع چاقی و کاهش مصرف مواد شیرین باید از اولویت‌های اصلی سفیران سلامت دانش‌آموزی باشد، گفت: اگر شما سفیران سلامت بتوانید این دو ماموریت را به - شماره سرویس قلیان اقدسیه - خوبی انجام دهید، سلامت خود، خانواده و جامعه خود را تضمین کرده‌اید و برای کاهش هزینه‌های سلامت که بار - شماره سرویس قلیان اقدسیه - زیادی بر دوش حوزه سلامت دارد، برداشته‌اید.

هاشمی در ادامه خطاب به دانش‌آموزان تصریح کرد: فراموش نکنید هدف امسال شما مبارزه با چاقی و افزایش وزن است که - شماره سرویس قلیان اقدسیه - یکی - شماره سرویس قلیان اقدسیه - از مهم‌ترین عوامل آن پرخوری است. 35درصد از کالری مصرفی همه افراد اضافی است و موردنیاز آنها نیست، بنابراین گام برداشتن در این مسیر کمک زیادی به سلامت جامعه می‌کند.

وزیر بهداشت با بیان اینکه نیمی - شماره سرویس قلیان اقدسیه - از مردم - شماره سرویس قلیان اقدسیه - دچار اضافه وزن هستند، گفت: باید توجه داشت که افزایش وزن و چاقی در خانم‌ها شایع‌تر از آقایان است.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram