تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش آنلاین قلیون


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06322.html
۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۰

راز قد بلند

داشتن قد بلند، آرزوی خیلی از آدم‌هاست؛ آرزویی که حاضرند برای تحققش دست به دامن دارو‌ها شوند، زیرتیغ جراحی بروند یا حتی با پوشیدن کفش‌های غیراستاندارد سلامت‌شان را به خطر بیندازند.

قُل قُل: داشتن قد بلند، آرزوی خیلی از آدم‌هاست؛ آرزویی که حاضرند برای تحققش دست به دامن دارو‌ها شوند، زیرتیغ جراحی بروند یا حتی با پوشیدن کفش‌های غیراستاندارد سلامت‌شان را به خطر بیندازند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از همشهری آنلاین، اما واقعیت این است که قد جزو آن دسته از ویژگی‌ها نیست که بتوانید به‌راحتی - شماره سفارش آنلاین قلیون - تغییرش دهید. تغییر قد شرایطی دارد و زمانی محدود. درضمن شايد هيچ ضرورتي هم نداشته باشد كه بخواهيد قدتان بلندتر باشد. مگر اينكه كوتاهي قد شما بيانگر بيماري خاصي باشد و بخواهيد آن بيماري را مرتفع كنيد.دکتر حسین دهقان، متخصص غدد درباره قد طبیعی و روش‌های افزایش قد برایمان گفته - شماره سفارش آنلاین قلیون - است و توصیه‌هایی هم برای والدینی - شماره سفارش آنلاین قلیون - که می‌خواهند قد فرزندشان بلند‌تر شود دارد.

قد شما طبیعی است؟

کودک وقتی متولد می‌شود، - شماره سفارش آنلاین قلیون - قدی حول و حوش ۵۰ سانتی‌متر - شماره سفارش آنلاین قلیون - دارد. اما در 2 سال اول زندگی با سرعتی شگفت انگیز - شماره سفارش آنلاین قلیون - رشد می‌کند، به طوری - شماره سفارش آنلاین قلیون - که ۳۰ تا ۳۵ سانتی‌متر به قد او اضافه می‌شود. از 2سالگی به بعد این روند کند می‌شود و - شماره سفارش آنلاین قلیون - کودک در هر سال ۵ تا ۷سانتی‌متر قد می‌‌کشد. در سن بلوغ، باز یک جهش رشدی اتفاق می‌افتد که در پسران ۲۵ تا ۳۰سانتی‌متر و در دختران ۲۰ تا ۲۵سانتی‌متر است. این جهش، در دختران درست پیش از بلوغ است، اما در پسران، در آخرین مراحل بلوغشان دیده می‌شود. به همین دلیل دختران حداکثر تا ۱۷ - شماره سفارش آنلاین قلیون - سالگی جهش رشدیشان را تجربه می‌کنند، اما در پسران تا ۱۹ سالگی امکان این جهش رشدی وجود دارد. برای سنجش تقریبی قد یک فرد، معمولا از فرمولی استفاده می‌شود که بسته به جنسیت، قد او را تابعی از قد پدر و مادرش می‌داند. این فرمول عبارت است از:
قد دختران= (مجموع قد پدر و مادر، تقسیم بر ۲) - ۶.۵
قد پسران= (مجموع قد پدر و مادر، تقسیم بر ۲) + ۶.۵
این فرمول، قد فرد را در بزرگسالی، به طور تقریبی محاسبه می‌کند ولی قطعا اين عدد قطعي نيست.

فرزندتان را رشید و رعنا کنید

اگرچه قد کودک، تاحدي تابعی از قد والدینش است، اما سبک - شماره سفارش آنلاین قلیون - زندگی و - شماره سفارش آنلاین قلیون - تغذیه می‌تواند کمک کند تا کودک به حداکثر ظرفیت رشدی خود برسد. اگر فرزندتان هنوز به سن بلوغ نرسیده و فرصت رشد دارد، به این توصیه‌ها عمل کنید تا رشد او را دچار مشكل نكنيد:

1- ورزش را وارد زندگی فرزندتان کنید. ورزش مستمر باعث افزایش ترشح هورمون رشد می‌شود. تمرینات کششی، تمرینات پرتحرک هوازی و ورزش‌هایی که در آن پرش وجود دارد، به افزایش رشد قدی کمک می‌کنند. شنا، ژیمناستیک، دوچرخه‌سواری، تکواندو، والیبال، بسکتبال، دو و میدانی بهترین - شماره سفارش آنلاین قلیون - ورزش‌ها برای رشد کودک هستند.

2- خواب کافی و منظم باعث افزایش مقدار هورمون رشد و عملکرد آن در طول روز می‌شود. کودکان باید بین ۹ تا ۱۰ ساعت خواب شبانه داشته باشند. بد نیست بدانید که بیشترین مقدار هورمون رشد در ۲ ساعت - شماره سفارش آنلاین قلیون - اولیه خواب ترشح می‌شود. پس داشتن خواب با کیفیت و منظم اهمیت زیادی دارد.

3- در برنامه غذایی فرزندتان، لبنیات کم‌چرب، سبزیجات و میوه‌های تازه، منابع پروتئین حیوانی و گیاهی (مثل گوشت سفید و قرمز، تخم‌مرغ، سویا، غلات و...) را جای دهید و تا حد امکان، اجازه ندهید فست‌فود و هله‌هوله‌های چاق‌کننده و بی‌خاصیت (مثل پفک، چیپس، شیرینی‌جات ، پيتزا ، نوشابه و...) بخورد.

4- مصرف غذاهای حاوی پروتئین و کربوهیدرات، ۲ ساعت قبل - شماره سفارش آنلاین قلیون - از فعالیت ورزشی و بلافاصله بعد از آن باعث افزایش قابل توجه هورمون رشد می‌شود.

قد بلندی به قیمت معلولیت

شاید خیلی‌ها فکر کنند به اندازه کافی بلند قامت نیستند یا آرزوی قدی بلندتر را داشته باشند، اما واقعیت این است که هر قامت کوتاهی نشان‌دهنده وجود یک اختلال نیست و از آن مهم‌تر، قدبلند بودن معیار تناسب اندام به - شماره سفارش آنلاین قلیون - حساب نمی‌آید. - شماره سفارش آنلاین قلیون - اگر به بیماری خاصی مبتلا نباشید و به صورت طبیعی مراحل رشدتان را طی کرده باشید، قد امروز شما بهترین قدی است که می‌توانید داشته باشید.

بنابراین دلیلی ندارد خودتان را به دست تبلیغاتی بسپارید که به شما وعده بلند قامت‌شدن را می‌دهند؛ - شماره سفارش آنلاین قلیون - تبلیغاتی که یا مبنای علمی ندارند و یا با روش‌های غیراصولی سلامتی شما را تهدید می‌کنند. روش‌هایی مثل پوشیدن لباس يا كفش خاص، لیزر درمانی، سنگ‌پای مخصوص، طب سوزنی و... نه تنها بی‌اثرند بلکه صرفا فرصتی برای شیادی - شماره سفارش آنلاین قلیون - کاسبان فراهم می‌کنند و ممكن است سلامتي شما را هم به خطر بيندازند در سال‌های اخیر جراحی افزایش قد هم به عنوان یک جراحی زیبایی معرفی شده اما این روش علاوه بر هزینه مادی سنگینی که به شما تحمیل می‌کند، ریسک معلولیت را هم در پی دارد. واقعیت این است که بلند‌تر کردن قد با دستکاری استخوان‌های پا یک روش درمانی است، اما نه برای افراد سالمی که صرفا از قد و قامت خود ناراضی هستند. - شماره سفارش آنلاین قلیون - این جراحی درباره بیمارانی توصیه می‌شود که یکی از پا‌هایشان به دلیل رشد نامتوازن یا در اثر حوادث و معلولیت‌ها، از پای دیگر کوتاه‌تر است.

در این جراحی، بخشی از استخوان پای کوتاه‌تر، شکسته می‌شود و با قراردادن پروتزهایی که استخوان را بلند می‌کند، قد فرد بلند‌تر می‌شود. اما در عمل‌های جراحی که با هدف زیبایی - شماره سفارش آنلاین قلیون - و بلندتر کردن قد انجام می‌شوند، گاهی نتایج به شدت نگران کننده است. مثلا رشد یکی از استخوان‌ها کمتر از استخوان دیگر خواهد بود یا عضله و عصب و تاندون به قدر کافی همراهی نمی‌کنند و با استخوان جدید تطبیق نمی‌یابند. در نتیجه یا یک پا از پای دیگر کوتاه‌تر می‌شود و یا عضله، قدرت و سلامتی‌اش را از دست می‌دهد. - شماره سفارش آنلاین قلیون - درنتیجه، فرد دچار معلولیتی می‌شود که در - شماره سفارش آنلاین قلیون - اثر جراحی در او به وجود - شماره سفارش آنلاین قلیون - آمده - شماره سفارش آنلاین قلیون - است.

دلایل کوتاهی قد

اگر کودک در هر سال کمتر از ۴ سانتی‌متر رشد کند، مشکل کوتاه قدی دارد. در این شرایط پزشک 2 عامل را در کودک بررسی می‌کند: اول ژنتیک و دوم، وضعیت سلامت جسمانی. اگر کودک برخلاف ژنتیک خود، قد کوتاهی داشته باشد، یعنی سن استخوانی‌اش با سن تقویمی او همخوانی نداشته باشد، آن وقت احتمال کم کاری تیروئید، کمبود هورمون رشد، سوءتغذیه و بیماری‌های دستگاه گوارش مطرح می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram