تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیان اقدسیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06345.html
۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۰

چطور در بهار چرخه خوابمان را تنظیم کنیم؟

بسیاری از ما قربانی خواب آلودگی های قابل توجه در اثر نوسانات فصلی هستید. واقعیت این است که بدن ما برای تنظیم چرخه خواب و بیداری و برای مطابقت با الگوهای فصلی نیاز به زمان دارد.

قُل قُل: بسیاری از ما قربانی خواب آلودگی های قابل توجه در اثر نوسانات فصلی - شماره سفارش قلیان اقدسیه - هستید. واقعیت این است که بدن ما برای تنظیم چرخه خواب و - شماره سفارش قلیان اقدسیه - بیداری و برای مطابقت با الگوهای فصلی نیاز به زمان دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، غییرات بیولوژیکی و تغییرات رفتاری ناخودآگاه با تغییرات فصلی منجر به محرومیت از خواب در برخی و افزایش زمان خواب در برخی - شماره سفارش قلیان اقدسیه - دیگر می شود. در اینجا پیشنهادهایی برای کمک به تنظیم چرخه خواب همراه با تغییر - شماره سفارش قلیان اقدسیه - فصل بیشتر معرفی شده است:

ساعت بدن خود را بشناسید: اگر شب‌ ها دیر بخوابید و صبح با ساعت زنگ دار بیدار شوید، ممکن است ندانید بدنتان به چند ساعت خواب نیاز دارد. به طور کلی بدن، با روش - شماره سفارش قلیان اقدسیه - ‌های خاصی ساعات خواب خود را تنظیم می ‌کند، مثل پایین آمدن ناگهانی درجه حرارت بدن، کاهش ضربان قلب و ترشح هورمون ملاتونین در خون 1 تا 2 ساعت قبل از خواب. بیشترین این تغییرات در ساعت 3 تا 4 صبح رخ می‌ دهد. سپس بدن خود را برای بیدار شدن آماده می ‌کند. پس یکی از بهترین کارها برای بیدار شدن در صبح زود این است که شب‌ ها 7 تا 8 ساعت بخوابید؛ این کار را چند هفته انجام دهید، بعد می ‌بینید که بدون ساعت زنگدار هم می - شماره سفارش قلیان اقدسیه - ‌توانید از خواب بیدار شوید.

خواب نیمروزی داشته باشید: اگر در طول روز احساس خواب آلودگی می کنید، یک خواب کوتاه بعد از ظهر داشته باشید و البته این زمان خواب نباید خیلی به شب نزدیک باشد. حتی از یک ساعت خواب بیشتر در هنگام صبح خودداری کنید.

بدانید که چه میزان خواب نیاز دارید: هر کس با تغییرات سنی خودش، میزان خواب و بیداری مورد نیازش را می داند. این همان ساعت بدن است که باید - شماره سفارش قلیان اقدسیه - از آن با خبر باشید تا بدون هشدار زنگ بتوانید از خواب بیدار شوید.

در طول روز ورزش کنید: حتی نرمش های ملایم مانند پیاده روی می تواند به شما کمک کند که شب ها خواب بهتری داشته باشید. انجام روزانه 30 دقیقه ورزش ملایم، و یا حتی سه بار در هفته می تواند چرخه خواب و بیداری شما را تنظیم کند. از ورزش های خیلی شدید در هنگام عصر پرهیز کنید که خود باعث دیر به خواب رفتن شما می شود.

از کافئین پرهیز کنید: از مواد تحریک - شماره سفارش قلیان اقدسیه - کننده مانند الکل، کافئین، چای، شکلات و - شماره سفارش قلیان اقدسیه - برخی از داروهای - شماره سفارش قلیان اقدسیه - ضد درد که با خواب تداخل می کنند، دوری کنید. الکل و کافئین خود می توانند خواب شما را 4 تا 6 ساعت دچار اختلال کنند. افراد سیگاری نیز باید بدانند که سیگار خود یک محرک دیگر برای اختلال در - شماره سفارش قلیان اقدسیه - چرخه خواب و بیداری است.

غذاهای سنگین نخورید: سوء هاضمه در نتیجه استفاده از غذاهای تند و - شماره سفارش قلیان اقدسیه - چرب می تواند منجر به بی خوابی شود. برای راحت تر خوابیدن، در هنگام عصر غذاهای سبک را انتخاب کنید.

نزدیک به خواب تلویزیون - شماره سفارش قلیان اقدسیه - را خاموش کنید: یکی از راه‌ هایی که می‌ توان صبح زود بیدار - شماره سفارش قلیان اقدسیه - شد، این است که به مقدار کافی شب ‌ها بخوابید و قبل از خواب آرامش داشته باشید. اگر قبل از خواب، تلویزیون ببینید یا با کامپیوتر کار کنید، به سختی - شماره سفارش قلیان اقدسیه - خواهید خوابید. حداقل یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب، از این - شماره سفارش قلیان اقدسیه - وسایل استفاده نکنید.

روشنی نور اول صبح را ببینید: روزهای آفتابی با تابش نور خورشید - شماره سفارش قلیان اقدسیه - بیدار شوید. پیاده روی کردن در صبح زود و یا خوردن صبحانه در هوای آزاد، باعث بهتر شدن خلق و - شماره سفارش قلیان اقدسیه - خو و بهتر خوابیدن در شب خواهد شد.

منبع:www.webmd.com


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram