تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیون اقدسیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06336.html
۱۳۹۵/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۱

درخواست وزیربهداشت از آیت‌الله مکارم شیرازی

سلامت نیوز:وزیر بهداشت در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی ضمن بیان اینکه شعار امسال سازمان بهداشت جهانی مبارزه با دیابت و اضافه وزن است، از ایشان درخواست کرد در کرسی‌ها و سخنرانی‌هایشان بر امر پیشگیری از عوامل خطر برای بروز به دیابت و چاقی تاکید کنند چرا که در آینده در...

قُل قُل:وزیر بهداشت در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی ضمن بیان اینکه شعار امسال سازمان بهداشت جهانی مبارزه با دیابت و اضافه وزن است، از ایشان درخواست کرد در کرسی‌ها و سخنرانی‌هایشان بر امر پیشگیری از عوامل خطر برای - شماره سفارش قلیون اقدسیه - بروز به دیابت و چاقی تاکید کنند چرا که در آینده در تامین هزینه های درمانی آن ناتوان خواهیم بود.
به گزارش ایسنا، دکتر سید حسن هاشمی صبح امروز و در دومین روز سفر خود به - شماره سفارش قلیون اقدسیه - استان قم با حضور در بیت آیت الله مکارم شیرازی، با اشاره به فرارسیدن هفته سلامت و همچنین ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر، گفت: در دوره جدید، دسترسی مردم - شماره سفارش قلیون اقدسیه - به خدمات تخصصی و فوق تخصصی حوزه سلامت افزایش یافته چرا که تا کنون بیش از10 هزار متخصص در کشور با توجه ویژه به 10 استان مرزی توزیع شده اند.
وی با بیان اینکه دولت گام های موثری در حوزه سلامت برداشته است ، افزود: خوشبختانه به یکی از هدفگذاری های خود یعنی کاهش هزینه های مردم در حوزه سلامت دست یافته ایم.
وزیر بهداشت همچنین از ارائه خدمات بهداشتی به 11 میلیون نفر از حاشیه - شماره سفارش قلیون اقدسیه - نشینان خبر داد و گفت: - شماره سفارش قلیون اقدسیه - به ازای هر 3000 نفر از مردم مناطق حاشیه ای، یک مراقب سلامت مامور تشکیل پرونده سلامت و ثبت علائم بیماری های مختلف است اما در گذشته هیچ توجهی به مردم - شماره سفارش قلیون اقدسیه - ساکن در - شماره سفارش قلیون اقدسیه - حاشیه شهرها نشده بود.
دکتر هاشمی به راه اندازی بیش از 2500 مرکز بهداشتی در کشور در دوره جدید اشاره کرد و گفت: - شماره سفارش قلیون اقدسیه - در سالهای گذشته هر سال حدود 1600 تخت بیمارستانی به ظرفیت کشور افزوده می شد اما ما تا پایان چهار سال 20 هزار تخت - شماره سفارش قلیون اقدسیه - بیمارستانی را - شماره سفارش قلیون اقدسیه - ایجاد می کنیم. در هر هفته در نقاط مختلف کشور بیمارستان هایی را افتتاح می - شماره سفارش قلیون اقدسیه - کنیم.
وزیر بهداشت از انجام اقدامات لازم برای بیش از هشت میلیون نفر از دانش آموزان در جهت پیشگیری از پوسیدگی دندان ها به عنوان - شماره سفارش قلیون اقدسیه - یکی از اقدامات ارزنده حوزه بهداشت یاد کرد.
دکتر هاشمی شعار امسال سازمان بهداشت جهانی را مبارزه با دیابت و اضافه وزن عنوان کرد و گفت: متاسفانه تحرک مردم کاهش یافته و از سوی دیگر نیز 35 درصد از تغذیه روزانه، اضافه است و با وجود زندگی ماشینی و آپارتمانی، حدود 40 درصد از مردم کشور اضافه وزن دارند که این خود منبع بسیاری از بیماری‌ها است و از شما تقاضا دارم در کرسی ها و - شماره سفارش قلیون اقدسیه - سخنرانی هایتان بر امر پیشگیری از عوامل خطر برای بروز به دیابت و چاقی تاکید کنید چرا که در آینده در تامین - شماره سفارش قلیون اقدسیه - هزینه های درمانی آن ناتوان خواهیم بود.
وزیر بهداشت در ادامه خاطرنشان کرد: بیماری دیابت در نهایت - شماره سفارش قلیون اقدسیه - باعث گرفتگی رگ های بدن می شود و شایع ترین - شماره سفارش قلیون اقدسیه - علت کوری نیز دیابت است در حالی که اگر چشم گرفتار شود مشخص است که این فرد از 10 سال پیش به این بیماری مبتلا شده و پیشگیری صورت نگرفته است.
دکتر هاشمی اضافه کرد: برای دیالیز بیماران کلیوی که یکی از عوارض دیابت است ظرف 10 سال آینده باید 2500 میلیارد تومان - شماره سفارش قلیون اقدسیه - هزینه کنیم که ضرورت پیشگیری از دیابت را به خوبی نشان - شماره سفارش قلیون اقدسیه - می دهد.
وزیر بهداشت از ایران به عنوان یکی از کشورهایی یاد کرد که بیشترین میزان قطع عضو به خاطر دیابت را دارد و گفت: سلامتی نعمت بسیار بزرگی است که خدا به انسان عطا کرده است پس باید مراقب آن باشیم.
دکتر هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گسترش تکنولوژی و ابزارهای ارتباطی در - شماره سفارش قلیون اقدسیه - دوره جدید، اظهار داشت: با وجود ابزارهای ارتباطی و رسانه ها، مردم نسبت به گذشته اطلاعات بیشتری پیدا کرده اند اما به همان نسبت، تهدیدات نیز افزایش یافته و نسل جوان ضمن توجه بیشتر به رعایت سلامتی می توانند در پیشرفت کشور - شماره سفارش قلیون اقدسیه - مفید باشند چرا که پیشرفت و توسعه بدون داشتن انسان های سالم امکان پذیر نیست.
وزیر بهداشت - شماره سفارش قلیون اقدسیه - در ادامه خاطرنشان کرد: برجام چیزی جز وحدت و اخلاق مداری نبود و لازم است تا در جهت رونق اقتصاد و معیشت مردم و تحقق اقتصاد مقاومتی و استفاده از فرصت پیش روی کشور حرکت کنیم که لازمه آن وحدت قوا و هوشیاری برای حفظ دستاوردهای آن است.
دکتر هاشمی توافق هسته ای را برای کشور ضروری دانست و ابزار اجرای آن را آرامش داخلی و پیام آرامش ایران برای جذب سرمایه گذاران خارجی و رونق گرفتن چرخ اقتصاد، تامین - شماره سفارش قلیون اقدسیه - مالیات و گسترش خدمات در کشور عنوان کرد.
وزیر بهداشت با بیان اینکه برجام در حوزه سلامت اثرات مناسبی داشته است، افزود: موانع برای ورود بخشی از مواد غذایی و سموم کشاورزی استاندارد و با کیفیت به کشور برداشته شد در حالی که در گذشته، یک کشاورز باید بیشترین میزان سم را استفاده می کرد تا بتواند برداشت بیشتری کند.
دکتر هاشمی یادآور شد: در حوزه دارو نیز با وجود اینکه اعلام می کردند که تحریم نیستیم اما در عمل و به دلیل عدم ارتباط بانک ها، تحریم بودیم اما در - شماره سفارش قلیون اقدسیه - حال حاضر وضعیت بهبود یافته و بسیاری - شماره سفارش قلیون اقدسیه - از شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی برای یک تولید مشترک با توجه به ثبات ایران در منطقه و وجود بازار400 میلیون نفری، به ایران وارد شده اند.
وزیر بهداشت همچنین به ارائه گزارشی از میزان موالید در سال94 نسبت به سال93 پرداخت و گفت: در سال 94 حدود 40 هزار نسبت به سال قبل از آن افزایش داشته و میزان فوتی ها نیز30 هزار مورد کاهش یافته ضمن اینکه میزان طلاق نیز در همین مدت 3000 مورد کاهش یافته بنابراین شاهد افزایش باروری در کشور بوده ایم.
دکتر هاشمی نرخ باروری در - شماره سفارش قلیون اقدسیه - سال 93 را طبق اعلام مرکز آمار ایران1.7 درصد عنوان کرد و افزود: - شماره سفارش قلیون اقدسیه - در حال حاضر این میزان 1.9 درصد است اما ایده آل ما رسیدن این میزان به 2.1 درصد است.
وزیر بهداشت با اشاره به ارائه گزارشی در شورای عالی انقلاب فرهنگی در حوزه باروری و موالید، گفت: در تولید نسل کمترین نقش را وزارت بهداشت بر عهده دارد اما طبق آن گزارش، ما را موفق ترین دستگاه اجرایی در خصوص افزایش موالید معرفی کردند چرا که در جهت اصلاح - شماره سفارش قلیون اقدسیه - آیین نامه ها و توجه به باروری حرکت کردیم.
براساس گزارش وبدا، دکتر هاشمی در پایان ضمن ابراز رضایت از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی قم، گفت: در کل استان قم پوشش خدمات بهداشتی تکمیل می شود و ظرف 5 سال آینده مشکلات سلامت حل خواهد شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram