تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیون در محل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06349.html
۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۲

5 فایده شگفت انگیز چرت بعد از ظهر

وقتی خود را از خواب نیمروزی محروم میكنید، سلول‌های عصبی اشباع میشوند و قابلیت‌های خود را از دست میدهند.

قُل قُل: وقتی خود را از - شماره سفارش قلیون در محل - خواب نیمروزی محروم میكنید، سلول‌های عصبی اشباع میشوند و قابلیت‌های خود را از دست میدهند.

خواب بعدازظهر برای حافظه مفید است

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، پژوهش‌های متعددی نشان داده است كه چرت بعدازظهر تأثیر مثبتی روی حافظه دارد. میپرسید چرا؟ به خاطر اینكه چرت كوتاه به ذهن انسان نظم بخشیده و به مغز استراحت میدهد. حافظه با تبادلات بین نرون‌ها (سلول‌های عصبی) ساخته میشود و در طول خواب این رابطه دوباره شكل میگیرد.

وقتی خود را از خواب نیمروزی محروم میكنید، سلول‌های عصبی اشباع - شماره سفارش قلیون در محل - میشوند - شماره سفارش قلیون در محل - و قابلیت‌های خود را از - شماره سفارش قلیون در محل - دست میدهند. ناسا پژوهش‌هایی انجام داده - شماره سفارش قلیون در محل - و با تجزیه و تحلیل اثرات چرت بعدازظهر روی حافظه، اثرات خواب نیمروزی را روی عملكرد بهتر حافظه به اثبات رسانده است. نتایج - شماره سفارش قلیون در محل - این پژوهش‌ علمی حاكی از آن است قدرت ذهنی به یادسپاری و افرادی كه بعدازظهر چرت كوتاهی میزنند، به میزان 34 درصد افزایش مییابد. در واقع چرت كوتاه حداقل نیم‌ساعته، بین ساعات 14 الی 16 بعدازظهر، برای «بازیابی و بازسازی توانمندیهای ذهنی» كافی است.

تأثیر چرت بعدازظهر روی آلزایمر

پژوهشگران با مشاهده تأثیرات مثبت خواب نیمروزی روی بهبود حافظه، به دنبال بررسی تأثیرات آن در مقابله با بیماری آلزایمر برآمدند - شماره سفارش قلیون در محل - و به این نتیجه رسیدند كه خواب كوتاه با آلزایمر مقابله میكند. دكتر دی دیه كوژی در این رابطه میگوید: «خواب نیمروزی فرایند به خاطر سپردن - شماره سفارش قلیون در محل - را بهبود میبخشد و باعث میشود - شماره سفارش قلیون در محل - نرون‌ها با نظم بیشتری كارهای خود را انجام دهند؛

از این‌رو تأثیر خوبی در مقابله با - شماره سفارش قلیون در محل - آلزایمر - شماره سفارش قلیون در محل - دارد» همچنین، خواب نیمروزی با محافظت از نرون‌ها، سرعت «پیشرفت بیماری» را كند میسازد. تأثیر خواب - شماره سفارش قلیون در محل - بعدازظهر روی بیماری آلزایمر همچنان موضوع پژوهش‌های - شماره سفارش قلیون در محل - علمی است. نتیجه مطالعات گوناگون نشان میدهد كه بین كیفیت خواب و بیماری آلزایمر رابطه‌ای وجود دارد.

براساس پژوهشی كه در سال 2000 روی 337 بیمار مبتلا به آلزایمر در ژاپن انجام گرفت، خواب كوتاه‌مدت (كمتر از - شماره سفارش قلیون در محل - نیم‌ساعت) تأثیرات پیشگیرانه روی این بیماری دارد (برعكس، چرت‌های طولانی مدت میتواند - شماره سفارش قلیون در محل - احتمال ابتلا به آلزایمر و علائم آن را افزایش دهد). البته در این مورد پژوهش‌های - شماره سفارش قلیون در محل - بیشتر و گسترده‌تری باید انجام شود.

خواب بعدازظهر به هضم غذا كمك میكند

خوابیدن بعد از صرف ناهار باعث میشود كه بدن صرفاً روی عملكرد دستگاه گوارش متمركز شود. به همین دلیل است كه بعد از غذا بدن تحریك میشود و ما - شماره سفارش قلیون در محل - به ناگاه احساس خواب‌آلودگی میكنیم. دكتر دیدیه كوژی میگوید: «بدن برای هضم بهتر غذا نیاز به خواب دارد و موادی به نام نروهورمون ‌ترشح میكند كه نیاز به خواب را تشدید میكند».

به طور طبیعی بدن ما بعد - شماره سفارش قلیون در محل - از - شماره سفارش قلیون در محل - صرف غذا فعالیت‌های دیگر خود را رها میكند تا انرژی خود را روی هضم غذا متمركز سازد. به این ترتیب چرت زدن بهترین كمك برای هضم غذاست. البته توجه داشته باشید كه بلافاصله بعد از صرف غذا نخوابید. بهترین زمان برای خواب نیمروزی 15 دقیقه بعد از خوردن ناهار است - شماره سفارش قلیون در محل - و كمتر از نیم ساعت خواب برای داشتن گوارشی مطلوب و كسب انرژی دوباره جهت انجام كارها كافی است.

خواب بعدازظهر برای قلب مفید است

یك پژوهش آمریكایی كه در سال 2000 روی نزدیك به 1000 نفر انجام گرفت، نشان داده است احتمال ابتلا به مشكلات قلبی عروقی در افرادی كه بعدازظهر میخوابند جدیتر است. اما دكتر دیدیه كوژی توضیحاتی ارائه میدهد كه مشخص میكند - شماره سفارش قلیون در محل - در این پژوهش افرادی كه دچار آپنه خواب بوده‌اند، به حساب نیامده‌اند.

مبتلایان به این بیماری 5 الی 7 برابر بیشتر از سایرین در معرض بیماریهای قلبی- عروقی قرار دارند. پژوهشگران - شماره سفارش قلیون در محل - متوجه شدند اگر تعداد افرادی را كه دچار آپنه خواب و مستعد بیماریهای قلبی- عروقی بوده‌اند نادیده بگیرند، خواب نیمروزی به استراحت فیزیكی بدن كمك میكند و تأثیر مثبتی روی سلامت بقیه افرادی كه در این پژوهش مورد مطالعه قرار گرفته‌اند، داشته است.

خواب بعدازظهر باعث خوش‌خلقی میشود

خواب نیمروزی با آرامشی كه به مغز و بدن میدهد، تأثیر خوبی روی خلق و خوی افراد میگذارد. زمانی كه انسان خسته است، بداخلاق، كم‌طاقت و عصبی میشود؛ اما چرت كوتاه در طول روز باتریها را شارژ میكند و باعث میشود كه فرد قبراق و سرحال به فعالیت روزانه خود ادامه دهد. دكتر دیدیه كوژی میگوید: «بدن در طول شب كاملاً شارژ میشود؛ پس برای اینكه در طول روز نیز سرحال باشید، كمی بخوابید»! سعی كنید بین ساعت 1 تا 4 بعدازظهر استراحت كوتاهی داشته باشید تا سرحال، پر انرژی و خوش‌اخلاق روز را به شب برسانید.

چگونه بخوابیم؟

دكتر دیدیه كوژی میگوید: «نحوه خوابیدن افراد متفاوت - شماره سفارش قلیون در محل - است. برخی در وضعیت‌های ناراحت یا مكان‌های پر سر و صدا به راحتی میخوابند؛ اما بهتر است جای راحتی را برای خواب انتخاب كنید. اگر برایتان امكان دارد، دراز بكشید، كفش‌هایتان را در آورید، كمربندتان را باز كنید - شماره سفارش قلیون در محل - و راحت باشید! در حد امكان اتاق، كم‌نور و دور از هیاهو باشد». البته همه ‌چیز به انتخاب و راحتی افراد بستگی دارد. برخی به تشك راحت نیاز دارند و برخی دیگر به یك صندلی هم اكتفا میكنند.

آیا لازم است هر روز بعدازظهر بخوابیم؟

به عقیده دكتر كوژی افراد میتوانند بسته به فشار كاری و - شماره سفارش قلیون در محل - خستگی روزانه، بعدازظهر چرت كوتاهی بزنند؛ اما توجه داشته باشید اگر در طول روز خسته نشده‌اید، خواب نیمروزی بیهوده خواهد بود و ممكن است در خواب - شماره سفارش قلیون در محل - شبانه‌تان اختلال ایجاد كند. برای افراد شاغل اغلب بسیار دشوار است كه در محل كار بخوابند. در این صورت تا جایی كه امكان دارد از بقیه فاصله بگیرید و در محلی آرام اندكی استراحت كنید.

آیا همه به خواب نیمروزی احتیاج دارند؟

دكتر كوژی - شماره سفارش قلیون در محل - در جواب این سؤال میگوید: «تاكنون خلاف این امر ثابت نشده است. خواب - شماره سفارش قلیون در محل - تنها مختص انسان نیست؛ كرم خاكی، مگس و تمام موجودات زنده میخوابند. خواب عملكردی برای احیا - شماره سفارش قلیون در محل - و بازسازی توان فیزیكی و روحی است كه نیروی از دست رفته در مدت بیداری را ترمیم میكند.» البته برخی افراد نیاز چندانی به خواب احساس نمیكنند و برعكس برخی دیگر حقیقتاً به خواب بیشتری نیاز دارند. در واقع، ساعت - شماره سفارش قلیون در محل - درون ما نیاز و مدت خواب - شماره سفارش قلیون در محل - را تعیین میكند. با این حال در همه موارد خواب برای بدن لازم است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram