تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیون شهرآرا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06100.html
۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۳

ورزش کارکنان دولت در ساعات اداری

مشاور معاون رییس جمهور در امور ورزش دختران و زنان گفت: طرحی را با عنوان «امید، نشاط و اوقات فراغت» به معاونت امور زنان ارائه دادیم که مورد استقبال قرار گرفت.

قُل قُل:مشاور معاون رییس جمهور در - شماره سفارش قلیون شهرآرا - امور ورزش دختران و زنان گفت: طرحی را با عنوان «امید، نشاط و - شماره سفارش قلیون شهرآرا - اوقات فراغت» به معاونت امور زنان ارائه دادیم که مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،طاهره طاهریان افزود: قرار است - شماره سفارش قلیون شهرآرا - این طرح پس از طی مراحلی در معاونت امور زنان برای اجرا به دستگاه‌های مختلف ابلاغ شود تا تمام زنان کشور بتوانند از آن بهره مند شوند.

وی در ادامه با اشاره به اصلاحیه دستورالعمل ورزش کارکنان دولت اظهار کرد: دولت به علت بار مالی این دستورالعمل برای دستگاه‌ها آن را به معاونت امور زنان و خانواده برگشت داد و ما آن را دوباره اصلاح کردیم و حدود سه هفته قبل شهیندخت مولاوردی - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده- دوباره آن را به دولت ارائه کرد.

مشاور - شماره سفارش قلیون شهرآرا - معاون رییس جمهور در امور ورزش - شماره سفارش قلیون شهرآرا - دختران و زنان - شماره سفارش قلیون شهرآرا - با بیان اینکه در حال حاضر ورزش کارکنان دولت بار مالی برای دستگاه‌ها ندارد، افزود: تلاش کرده‌ایم به گونه‌ای این طرح اصلاح شود که در صورت تصویب در دولت، دستگاه ها آن را اجرا کنند و نیازمند اضافه کردن ساختار و تشکیلات نباشند چون در غیر اینصورت دستگاه‌ها با اجرای آن موافقت نمی‌کنند؛ البته اگر دستگاه‌ها تمایل به تیم داری داشته باشند و کارکنان مسابقه دهند، این کار برای دستگاه‌ها هزینه‌هایی - شماره سفارش قلیون شهرآرا - دارد.

طاهریان در پایان - شماره سفارش قلیون شهرآرا - گفت: تلاش کرده‌ایم به گونه‌ای این طرح را اصلاح کنیم که کارکنان دولت اعم از زن و مرد بدون بروز مشکلی بتوانند در ساعات اداری ورزش کنند و دستگاه‌ها نیز این موضوع را بپذیرند.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram