تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیان فوری شهرک فرهنگیان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06241.html
۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۷

کاهش علایم برخی بیماری های عصبی با ورزش

مطالعات اخیر نشان می دهد، ورزش و فعالیت بدنی قادر به کاهش علایم بسیاری از بیماری های عصبی از جمله صرع، ای ال اس و بیماری هانتینگتون است.

قُل قُل: - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - مطالعات اخیر نشان می دهد، ورزش و فعالیت بدنی قادر به کاهش علایم بسیاری از بیماری های عصبی از جمله - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - صرع، ای ال اس و بیماری هانتینگتون است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ،‌ مطالعه محققان دانشگاه گوئلف کانادا نشان می دهد که تمرینات ورزشی قادر به کاهش مواد سمی ساخته شده در مغز است. گلوتامات یکی از 20 اسید آمینه ای است که برای تولید پروتئین در بدن استفاده می شود. مغز از این اسید امینه برای - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - انتقال پیام های عصبی - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - استفاده می - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - کند.


به گزارش مدیکال - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - اکسپرس،افزایش گلوتامات به عنوان یک انتقال دهنده عصبی سبب جلوگیری از انتقال پیام ها و سمی شدن مغز می شود. عملکرد طبیعی مغز به این صورت است که این انتقال دهنده عصبی باید در مغز بازجذب شود، برخی از بیماری ها مانند صرع، ای ال اس و بیماری هانتینگتون مانع از بازجذب این اسید آمینه شده و با تحریک سلول ها، بیماری شدت می یابد.


بیماری هانتینگتون (huntington) نوعی بیماری ژنتیکی است که - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - به علت نقص در ژن و کروموزوم شماره 4 ایجاد - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - شده و سبب تخریب سلول - قلیان فوری شهرک فرهنگیان - های عصبی در مغز می شود.


هیچ درمان قطعی برای بیماری های مرتبط با گلوتامات وجود ندارد؛ ولی مطالعات اخیر نشان می دهد تمرینات ورزشی عملکرد گلوتامات را طبیعی کرده و مانع از تجمع آن در مغز می شود. نتایج این تحقیقات در درمان بیماری های عصبی بسیار حایز اهمیت است و در نشریه Applied Physiology, Nutrition, and Metabolism منتشر شده است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram