تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون ذغال روشن اختیاریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06155.html
۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۲

پیامدهای زندگی در کنار فرودگاه برای سلامت قلب

به گفته محققان، زندگی در کنار فرودگاه نه تنها برای شنوایی مشکل ساز است، بلکه ممکن است سلامت قلب را هم به خطر اندازد.

سلامت - قلیون ذغال روشن اختیاریه - نیوز:به گفته محققان، زندگی در کنار فرودگاه نه - قلیون ذغال روشن اختیاریه - تنها برای شنوایی مشکل ساز است، بلکه ممکن است سلامت قلب را هم به خطر اندازد.

به - قلیون ذغال روشن اختیاریه - گزارش قُل قُل به نقل از مهر، مارتا روجک، سرپرست تیم تحقیق از دانشکده پزشکی دانشگاه جاگیلونیا لهستان، در این باره می گوید: «حجم ترافیک هوایی از دهه ۱۹۶۰ به شدت افزایش یافته است. طبق گزارش سازمان هوایی بین المللی، در سال ۲۰۱۳ تعداد پروازها و فرود هواپیماها ۶۴ مورد - قلیون ذغال روشن اختیاریه - میلیون بوده است که این رقم تا ۲۰ سال آینده دو برابر خواهد شد.»

وی در ادامه عنوان می کند: «رشد مداوم ترافیک هوایی و توسعه فرودگاه ها در کنار توسعه مناطق - قلیون ذغال روشن اختیاریه - مسکونی جنب فرودگاه ها، منجر می شود که افراد بیشتری - قلیون ذغال روشن اختیاریه - در معرض آلودگی صوتی هواپیماها - قلیون ذغال روشن اختیاریه - قرار گیرند.»

به گفته روجک، شواهد روزافزون نشان می دهد قرارگیری در معرض آلودگی صوتی هواپیماها موجب افزایش ریسک فشارخون بالا، بخصوص در شب، می شود. همچنین برخی داده ها نشان می دهد بستری شدن در بیمارستان به خاطر بیماری قلبی و سکته ممکن است با قرارگیری در معرض آلودگی صوتی هواپیماها افزایش یابد.

مطالعه جدید شامل ۲۰۱ فرد - قلیون ذغال روشن اختیاریه - با رده سنی ۴۰ تا ۶۶ سال بود. تقریبا نیمی از آنها به مدت بیش از سه سال در مناطق دارای میزان بالای آلودگی صوتی ناشی از هواپیماها زندگی می کردند. گروه دیگر در مدت ۳ سال، کمتر در معرض آلودگی صوتی ناشی از هواپیماها قرار داشتند.

مطالعه نشان داد افراد در مناطق پرسروصدا بیشتر در معرض ابتلا به فشارخون بالا قرار داشتند (۴۰ درصد در مقابل - قلیون ذغال روشن اختیاریه - ۲۴ درصد). همچنین این گروه از افراد بیشتر دارای آسیب قلبی بودند.

نتایج - قلیون ذغال روشن اختیاریه - این مطالعه نشان می دهد افرادی که بیش از سه سال در نزدیکی فرودگاه زندگی می کنند، با افزایش ریسک ابتلا به فشارخون بالا روبرو هستند. این تغییرات با آسیب به عروق می تواند منجر به افزایش ریسک سکته قلبی شود.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram