تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون ذغال روشن درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06274.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۵

بیش از 60 درصد تهرانی ها فعالیت فیزیکی ندارند

سلامت نیوز:معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بیش از 60 درصد تهرانی ها و 40 درصد کل کشور فعالیت فیزیکی ندارند. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، دکتر محمد باقر لاریجانی در بیست و هفتمین کنگره سالانه انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: باتوجه به بیش از 60 درصد تهرانی ها فعالیت فیزیکی ندارنداینکه...

قُل قُل:معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بیش از 60 درصد تهرانی ها و 40 درصد کل کشور فعالیت فیزیکی ندارند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، دکتر محمد باقر لاریجانی در بیست و هفتمین کنگره سالانه انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: باتوجه به بیش از 60 درصد تهرانی ها فعالیت فیزیکی ندارنداینکه الگوی زندگی و - قلیون ذغال روشن درب منزل - فعالیت های جامعه به شکل غلطی تغییر یافته است به نظر می رسد - قلیون ذغال روشن درب منزل - سریعتر باید درباره مشکل اضافه وزن و کم تحرکی راهکاری مناسب یافت.

وی افزود: به این منظور سندی در وزرات بهداشت در قالب یک بسته به منظور بررسی وضع زندگی مردم ایران در حال تدوین و نهایی شدن است.

لاریجانی با بیان اینکه شیوع دیابت در کشور ما نسبت به سایر کشورهای منطقه رشد بیشتری داشته است ادامه داد: ‌سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است که بیش از 25 درصد مرگ و میرهای قبل از 70 سال را می توان - قلیون ذغال روشن درب منزل - با تغییر سبک زندگی و افزایش تحرک - قلیون ذغال روشن درب منزل - پیشگیری کرد به نظر می رسد این موضوع - قلیون ذغال روشن درب منزل - در کشور ما ضرورت دارد که هر - قلیون ذغال روشن درب منزل - چه سریعتر آموزش داده شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت - قلیون ذغال روشن درب منزل - و درمان افزود: این - قلیون ذغال روشن درب منزل - وزارتخانه در استان های مختلف کشور برنامه هایی در جهت پیشگیری از بیماری های غیرواگیر همچون دیابت ، فشار خون و چاقی دارد.

وی با بیان اینکه رشته فیزیوتراپی در زمینه پیشگیری از بروز عارضه های اسکلتی و عضلانی می تواند تاثیری مثبت در سلامت جامعه داشته باشد گفت: 20 دپارتمان آموزشی در کشور این رشته را تدریس می کنند و 6 هزار فارغ التحصیل رشته فیزیوتراپی در کشور داریم.

لاریجانی افزود:‌ باید - قلیون ذغال روشن درب منزل - به سمتی پیش رویم که این رشته توسعه بیشتری یابد و به عنوان راهکاری برای مقابله با سالمندی جمعیت کشور از آن بهره گرفت.

وی با بیان اینکه با گسترش سالمندی چهره بیماری ها - قلیون ذغال روشن درب منزل - نیز تغییر می کند گفت: ‌این رشته نباید از فناوری های روز دنیا عقب بماند و طرح تحول آموزشی و پزشکی باید به گونه - قلیون ذغال روشن درب منزل - ای طراحی شود که جایگاه این رشته در دانشگاه های کشور ارتقا یابد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت ادامه داد:‌رتبه ایران در تولید مقالات پزشکی 17 تا 21 در جهان است - قلیون ذغال روشن درب منزل - که مقالات مرتبط با این رشته جایگاه بسیار خوبی در این - قلیون ذغال روشن درب منزل - رتبه بندی دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram