تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیان شهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06013.html
۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۲

امواج «وای فای» تا چه حدی می‌توانند خطرناک باشند؟

استاد دانشگاه امام حسین‌(ع) با اشاره به اثرات مخرب امواج «وای فای» بر بدن انسان گفت: شما یک آپارتمان پنج طبقه را در نظر بگیرید، هر طبقه دو واحد دارد و هر واحد به یک دستگاه مودم تجهیز شده است یعنی ما در میان یک بمباران تشعشات وای‌فای قرار گرفته‌ایم.

قُل قُل: استاد دانشگاه امام حسین‌(ع) - قیمت آنلاین قلیان شهران - با اشاره به اثرات مخرب امواج «وای فای» بر بدن انسان گفت: شما یک آپارتمان پنج طبقه را در نظر بگیرید، هر طبقه دو واحد دارد و هر واحد به یک دستگاه مودم تجهیز شده است یعنی ما در میان یک بمباران تشعشات وای‌فای قرار گرفته‌ایم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم ؛ مسئله تاثیرات امواج تولید شده توسط مودمهای وای‌فای در میان متخصصان حوزه آی‌تی و کارشناسان فضای مجازی دنیا مورد توجه بوده است و این موضوع که مردم کشورمان - قیمت آنلاین قلیان شهران - روش صحیح استفاده از وای‌فای را نمی‌دانند موضوعی است که می‌تواند خطرات آن را تشدید می‌کند لذا آموزش - قیمت آنلاین قلیان شهران - روشهای استفاده درست از دستگاه مودم و وای فای امری لازم به - قیمت آنلاین قلیان شهران - نظر می‌رسد.

در مصاحبه‌هایی پیشین با کارشناسان این حوزه بر این موارد تاکید شد - قیمت آنلاین قلیان شهران - که امواج - قیمت آنلاین قلیان شهران - تولیدشده توسط وای‌فای می‌تواند مشکلاتی از جمله ناباروری، تغییر الگوی - قیمت آنلاین قلیان شهران - خواب، کاهش فعالیتهای مغزی به خصوص در کودکان و زنان، افزایش بیماریهای قلبی، افزایش امکان ابتلا به سرطان، کاهش رشد کودکان، کاهش رشد سلولهای بدن و گیاهان، شکسته شدن DNA در مردان و موارد دیگری را به وجود آورند.

احمدرضا متین‌فر؛ مدیر مرکز سواد فضای مجازی و کلینیک سلامت ذهن فضای مجازی سازمان فضای مجازی - قیمت آنلاین قلیان شهران - سراج و استاد دانشگاه امام حسین در گفت‌وگو با تسنیم با بیان اینکه خطرات و - قیمت آنلاین قلیان شهران - مشکلات وای‌فای به کشور ما محدود نمی‌شود و تا به - قیمت آنلاین قلیان شهران - حال - قیمت آنلاین قلیان شهران - کشورهای غربی به‌ویژه امریکا مقالات گوناگونی درباره خطرات این امواج ارائه کرده‌اند، می‌گوید: باید یک نهضت اطلاع‌رسانی راه بیاندازیم و - قیمت آنلاین قلیان شهران - مردم را از این خطرات و راه‌های پیشگیری آن مطلع کنیم.

برخی از اقدامات کشورهای غربی برای پیشگیری از خطرات امواج وای‌فای، - قیمت آنلاین قلیان شهران - مباحث اقتصادی به - قیمت آنلاین قلیان شهران - عنوان مهمترین هدف زیرساختهای مخابراتی و برخی از مشکلات و خطرات امواج وای‌فای از جمله محورهای اصلی این مصاحبه تفصیلی در - قیمت آنلاین قلیان شهران - بخش نخست آن است که در ادامه مشروح آن تقدیم مخاطبان ارجمند خبرگزاری - قیمت آنلاین قلیان شهران - تسنیم شده است:


آقای دکتر! نگرانیهایی بابت استفاده از وای‌فای وجود دارد و اینکه مردم کشور ما از آسیبها و خطرات این امواج مطلع نیستند و راه - قیمت آنلاین قلیان شهران - استفاده درست از آن را نمی‌دانند، این - قیمت آنلاین قلیان شهران - نگرانیها را تشدید می‌کند؛ برای شروع بحث می‌خواهیم کمی راجع به این - قیمت آنلاین قلیان شهران - امواج و آسیبهای احتمالی آنها صحبت کنیم؛ این امواج - قیمت آنلاین قلیان شهران - تا چه حدی می‌توانند خطرناک باشند؟

در ابتدا باید مقدمه‌ای بگویم؛ ببینید تمام کشورهای دنیا در حال استفاده از وای‌فای هستند و در این حوزه کسی نمی‌تواند منکر استفاده از سامانه‌های وایرلس یا بیسیم شود اما نکته اینجاست که در کشورهای غربی سازمان مقررات رادیویی پا به - قیمت آنلاین قلیان شهران - میدان گذاشته و آزمایشگاه‌های تست امواج به وجود آورده‌اند؛ در واقع سازمان مقررات رادیویی استاندارد موجی که برای بدن ضرر نداشته باشد و از بدن عبور کند را تعریف کرده و همواره امواج تولیدشده توسط دستگاه‌های مختلف از جمله وای‌فای را با استانداردهای تعریف شده خود مقایسه می‌کند.

متأسفانه کشور ما، حوزه امواج رادیویی به‌ویژه در بخش تجهیزات را رها کرده است؛ جالب است بدانید که بنده به تازگی آزمایشی انجام دادم که میزان تولید امواج دستگاه‌های موبایل و مودم را مشخص می‌کند؛ در این آزمایش یک دستگاه تست - قیمت آنلاین قلیان شهران - امواج الکترو مغناطیسی را در اتاقی قرار دادم، این دستگاه نشان می‌داد که چه مقدار امواج الکترو مغناطیسی در اتاق خواب شما وجود دارد، اگر امواج از یک حدی - قیمت آنلاین قلیان شهران - کمتر باشند، آسیبهایی دارند و اگر از یک حد بالاتر روند، مشکلات دیگری را به بار می‌آورند، دقیقاً مانند اکسیژن در اتاق که کمبود آن یک سری مشکلات و بیش - قیمت آنلاین قلیان شهران - از اندازه بودن آن مشکلات - قیمت آنلاین قلیان شهران - دیگری دارد؛

گوشیهای موبایلی که اکثراً به صورت قاچاق وارد می‌شوند در این آزمایش، در رده سه قرار گرفتند یعنی استاندارد عبور از بدن انسان و پوست را ندارند و امکان آسیب در آنها بسیار زیاد است؛ از سوی - قیمت آنلاین قلیان شهران - دیگر، گوشیهای موبایل استاندارد - قیمت آنلاین قلیان شهران - نیستند و اکثراً به صورت قاچاق وارد کشور می‌شوند به همین دلیل قطعاً دستگاه‌های مودم و امواج وای‌فای نیز دچار این مشکلات هستند چرا که این دستگاه‌ها نیز اکثراً به صورت قاچاق وارد کشور می‌شوند.

در این قسمت لازم می‌دانم که تاریخچه‌ای از وای‌فای بگویم و - قیمت آنلاین قلیان شهران - بعد از آن به بحث اصلی بپردازم؛ بحث - قیمت آنلاین قلیان شهران - وای‌فای و ایمنی آن به سال 1997 بازمی‌گردد لذا نمی‌توان گفت که این موضوع، موضوع جدیدی است؛ در سال 1997 تعدادی از محققان و کارشناسان گردهم آمدند و به بررسی ایمنی وای‌فای و امواج تولیدی آن پرداختند، در آن سال این کارشناسان به این نتیجه رسیدند که امواج تولیدی توسط وای‌فای بر روی سلامت کلی بدن، مغز و حوزه کودکان اثرات منفی دارد.

در سال 2008 کشور امریکا مقاله‌ای را منتشر کرد که در - قیمت آنلاین قلیان شهران - آن از وای‌فای به عنوان یک دستگاه خطرناک و آسیب‌‌زننده برای - قیمت آنلاین قلیان شهران - بدن معرفی شد؛ عنوان این مقاله «کنترل ذهن توسط تلفن همراه» بود و در این مقاله 10 واقعیت و خطرات جدی وای‌فای بر روی بدن تشریح شده بود.

البته آقای دکتر ما این مقاله را پیش از این در خبرگزاری تسنیم ترجمه و منتشر کردیم!

بسیار عالی! پس بحث را کمی جدی‌تر و عمیق‌تر پیش - قیمت آنلاین قلیان شهران - می‌بریم؛ ببینید سلسله گزارشهایی که منتشر شده نشان از خطرات احتمالی و آسیبهایی به بدن دارد که اپراتورهای کشور ما این موضوع را تکذیب کردند و اظهار داشتند که آسیب جدی‌ در این امواج وجود ندارد که به نظر بنده برای منافع مالی و کاری خود بسیاری از واقعیات را بیان نکردند.

با این وجود در سال 2007 مطالعه و تحقیقاتی توسط امریکا در این حوزه به عمل آمد که از خطرات و آسیبهای این امواج اطمینان حاصل کردند؛ در این تحقیقات کارشناسان - قیمت آنلاین قلیان شهران - امریکایی افرادی را در - قیمت آنلاین قلیان شهران - معرض فرکانسهایی که وای‌فای تولید می‌کند و عده‌ای را به دور از این فرکانسها قرار دادند و نتیجه‌ای که به دست آمد توسعه بیخوابی، فشار خون و افسردگی بود.

موضوع نگران‌کننده در کشور ما این است که ما هیچ آموزشی برای استفاده از این دستگاه‌ها به مردم نداده‌ایم و این موضوع در وحله اول در تشکیل و توسعه ساختار ذهن کودکان تأثیر مستقیم می‌گذارد؛ این آمار برای همه از جمله خودم بسیار تکان‌دهنده است.

در حوزه تاثیرات امواج وای‌فای بر سلامت روانی کودکان در معرض وای‌فای، بیش‌فعالی یکی از اثرات آن است یعنی این کودکان تحرک بالایی دارند اما بهره‌دهی آنها بسیار پایین است.

منظور شما این است که توانایی ذهنی و عملکرد مغز آنها نسبت به نسلهای گذشته کاهش - قیمت آنلاین قلیان شهران - خواهد داشت؟

بله دقیقاً؛ در عین تحرک بالا نمی‌توانند بهره‌دهی لازم را داشته باشند و نکته جالب‌تر اینجاست که این - قیمت آنلاین قلیان شهران - مقالات توسط خود امریکا و کشورهای غربی منتشر شده اما اینکه چرا این مقالات - قیمت آنلاین قلیان شهران - توسعه - قیمت آنلاین قلیان شهران - نیافتند و بر روی زندگی ما - قیمت آنلاین قلیان شهران - و روند آن تأثیری نداشتند، بحث جداگانه‌ایی است.

در مقاله دیگری نسلهای اینترنت همراه مانند نسل سوم و چهارم را در حوزه سلامت جسم و ذهن مقایسه کرده‌اند؛ در - قیمت آنلاین قلیان شهران - این مقاله نتیجه آزمایشی آورده شده است که در آن آزمایش 15 زن و 15 مرد - قیمت آنلاین قلیان شهران - منتخب شده بودند؛ تعدادی از این افراد به مدت 45 دقیقه در مکانی قرار گرفتند که در معرض تشعشعات وای‌فای بودند و عده دیگر در جایی قرار گرفتند که هیچ اثری از امواج وای‌فای نبود؛ بعد از این 45 دقیقه از همگی آنها تست هوش گرفته شد و مشاهده کردند که امواج وای‌فای الگوی ذهن را تغییر می‌دهد و افرادی که در - قیمت آنلاین قلیان شهران - معرض وای‌فای بودند نسبت به دیگر افراد عملکرد ضعیف‌تری داشتند.

این اثرات در خانومها مشهودتر بوده است، آیا از نظر شما چنین چیزی صحت دارد؟

بله! در این مقاله نیز به این اشاره شده که اثر آن در الگوی ذهنی خانومها بیشتر بوده است؛ موضوع دیگری - قیمت آنلاین قلیان شهران - که می‌خواهم به آن - قیمت آنلاین قلیان شهران - بپردازم مهاجرت ناباروری از خانومها به سمت آقایان است؛در واقع نزدیک بودن گوشی موبایل به قسمت مردانگی مردها موجب خنثی‌سازی اسپرم و شکسته‌شدن DNA - قیمت آنلاین قلیان شهران - می‌شود؛ هر کدام - قیمت آنلاین قلیان شهران - از این مواردی که خدمت شما عرض می‌کنم در مورد آنها مقاله چاپ شده است آن هم نه توسط کشور ما بلکه توسط کشورهای غربی از جمله امریکا.

حوزه زمین‌شناسی کشور سوئد در سال 2011 بر روی اشعات مایکروویو تحقیقاتی به عمل آورد؛ این تحقیقات نشان داد که اشعه‌هایی که به وسیله آنها غذا پخته می‌شود از جنس الکترومغناطیس یعنی همان جنس امواج وای‌فای است.

یعنی نتایج به دست - قیمت آنلاین قلیان شهران - آمده از این تحقیقات نشان داد که فرکانس تولید شده توسط مایکروویو با امواج تولیدشده توسط دستگاه‌ مودمهای - قیمت آنلاین قلیان شهران - وای‌فای یکسان است؟

مطابق این گزارش فرکانس تولیدشده در هر دو - قیمت آنلاین قلیان شهران - یکسان اما شدت آن متفاوت است؛ اثر موج بر روی بدن تابع سه پارامتر اصلی شدت موج، فرکانس موج و مدت زمانی که شخص در معرض آن قرار می‌گیرد؛ از آنجایی که ما در آپارتمانهای کوچک زندگی می‌کنیم و امواج وای‌فای به صورت 24 ساعته در حال تشعشع هستند و - قیمت آنلاین قلیان شهران - در واقع ما در میان یک بمباران تشعشات وای‌فای قرار گرفتیم، کارشناسان در مورد این امواج ابراز نگرانی کرده‌اند.

البته این هم غلط است که ما بگوییم باید این دستگاه‌ها را به طور کامل ممنوع و جمع‌آوری - قیمت آنلاین قلیان شهران - کنیم بلکه باید به مردم آموزش دهیم که تنها در ساعاتی وای‌فای خانه خود را روشن کنند که می‌خواهند از اینترنت استفاده کنند اما بسیاری از مردم شبها موقع خواب نیز دستگاه‌های مودم خانه خود را خاموش نمی‌کنند.

کشورهای غربی گزارشی - قیمت آنلاین قلیان شهران - را منتشر کردند که در - قیمت آنلاین قلیان شهران - آن گزارش به باریک و کم شدن وزن گوشیهای موبایل اشاره کرده بود که متأسفانه امروزه بسیاری از مردم کشورهای سراسر دنیا - قیمت آنلاین قلیان شهران - گوشی خود را به دلیل باریک - قیمت آنلاین قلیان شهران - و کم وزن بودن در جیب لباس خود یعنی دقیقاً مقابل قلب خود قرار می‌دهند؛ زمانی که - قیمت آنلاین قلیان شهران - گوشی موبایل - قیمت آنلاین قلیان شهران - شما در جیب لباستان قرار دارد، به محض زنگ - قیمت آنلاین قلیان شهران - خوردن گوشی، نخستین BTS در واقع آنتن شهری موجی - قیمت آنلاین قلیان شهران - به سوی گوشی شما می‌فرستد یعنی گوشی شما تجمیع‌کننده موج - قیمت آنلاین قلیان شهران - فرستاده‌ شده توسط آنتن شهری است که این تجمیع دقیقاً بر روی قلب شما اتفاق می‌افتد.

طبق این گزارش، فرکانس تولیدی توسط گوشی همراه، سنکروم بودن قلب یا ریتم ضربان قلب را به هم میریزد؛ اگر ریتم ضربان قلب از بین برود، استرس ایجاد می‌شود؛ از جمله عوارضی - قیمت آنلاین قلیان شهران - که استرس بر روی بدن - قیمت آنلاین قلیان شهران - می‌گذارد افسردگی، بیخوابی و فشار خون است.

با وجود این تعداد مقالاتی که کشورهای غربی از جمله امریکا در حوزه سلامت چاپ کرده‌اند و مردم همواره در معرض این - قیمت آنلاین قلیان شهران - امواج قرار دارند، سؤال اصلی اینجاست که چرا مقالاتی علیه این امواج توسط رسانه‌های مطرح دنیا چاپ نمی‌شوند؟ البته از نظر من مقالات بسیاری در این باره نوشته شده اما اجازه انتشار آنها داده نمی‌شود چرا که هدف اصلی توسعه زیرساخت مخابراتی هدف اقتصادی است و اصلاً بعید نیست که فدرال اجازه انتشار چنین مقالاتی را ندهد.

یعنی آیا از نظر شما امکان‌پذیر نیست که یکی از دلایل افزایش سرطان و سکته‌های قلبی از این امواج سرچشمه بگیرد؟ شما یک ساختمان پنج طبقه را در نظر بگیرید، هر طبقه دو واحد دارد و هر واحد به یک دستگاه مودم تجهیز شده است. یعنی شما همواره در بمباران امواج وای‌فای قرار دارید.

این خطرات دیده شده است و این حرف بنده نیست؛ اینها نتایج تحقیقات، گزارشها و مقالات کشورهای غربی از جمله خود امریکاست؛ باید یک نهضت اطلاع‌رسانی راه بیاندازیم و مردم را از این - قیمت آنلاین قلیان شهران - خطرات و راه‌های پیشگیری آن مطلع کنیم؛ اینها خطرات، خیال‌پردازی و ساخته - قیمت آنلاین قلیان شهران - ذهن من - قیمت آنلاین قلیان شهران - نیست، این حرفهایی که بنده در اختیار شما می‌گذارم همه از مقالات کشورهای غربی از جمله امریکاست؛ مسائل مربوط به حوزه وای‌فای اولاً موضوع تازه‌ای نیست، دوماً مختص کشور ما نیست و همه دنیا درگیر آن هستند و کارشناسان این حوزه همواره در حال تحقیق و بررسی این امواج هستند.

البته - قیمت آنلاین قلیان شهران - باید به این نکته نیز اشاره کرد که استفاده از وای‌فای در نقاطی ضرورت و الزامی - قیمت آنلاین قلیان شهران - محسوب می‌شود چرا که استفاده از آن، دسترسی به - قیمت آنلاین قلیان شهران - اینترنت را فراهم می‌کند و استفاده از اینترنت نیز در دنیای امروز و نسلهای - قیمت آنلاین قلیان شهران - آینده امری لازم و ضروری است.

از نظر من باید اطلاع‌رسانی به اینگونه انجام شود که وای‌فای باشد و ما چه کاری انجام - قیمت آنلاین قلیان شهران - دهیم؛ - قیمت آنلاین قلیان شهران - در واقع باید توجه کرد که نمی‌توان آن را از صفحه روزگار حذف کرد و اینکه بر حذف آن پافشاری به عمل آوریم راه به جایی نمی‌برد؛ باید اصولی عمل کرد و یک اطلاع‌رسانی درست و اصولی انجام داد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram