تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیون اقدسیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06312.html
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۸

بازنشستگی دوران طلایی سلامت بدن

به گفته محققان، با وجودی که افزایش سن به معنای وجود مشکلات فیزیکی و جسمی بیشتر است اما بازنشستگی می تواند به افراد در داشتن زندگی سالم تر کمک کند.

قُل قُل:به گفته محققان، با وجودی که افزایش سن به معنای وجود مشکلات فیزیکی و جسمی بیشتر است اما بازنشستگی می تواند به افراد در داشتن زندگی سالم تر کمک کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققان دانشگاه سیدنی - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - استرالیا عنوان می کنند - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - افراد در دوران بازنشستگی، تمایل بیشتری به افزایش فعالیت فیزیکی، نشستن کمتر و خواب بهتر دارند.

دکتر ملودی دینگ، عضو ارشد تیم تحقیق در این باره می گوید: «مطالعه ما تصویر مثبتی از بازنشستگی نشان می دهد. بازنشستگان حاضر در این مطالعه از سبک زندگی سالم تری پیروی می کردند. عوامل دخیل در این مطالعه شامل دسترسی به - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - زمان بیشتر برای انجام فعالیت فیزیکی و دوری از کارهای بی تحرک و استرس ناشی از کار بود.»

در این مطالعه وضعیت حدود ۲۵ هزار استرالیایی - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - مورد بررسی قرار گرفت. میانگین سنی افرادی که هنوز کار می کردند بیش از ۵۴ سال بود. در طول مدت حدود ۳ سال پیگیری وضعیت این افراد، در حدود ۳۱۰۰ نفر از این شرکت کنندگان بازنشسته شدند.

بعد از بازنشستگی، طبق گزارش شرکت کنندگان این مطالعه میزان فعالیت فیزیکی افراد تا حدود یک - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - ساعت و نیم در هفته افزایش یافته بود. همچنین این بازنشستگان کمتر می نشستند، و مدت زمان - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - زندگی بی تحرک شان تا حدود یک ساعت در روز کاهش یافته بود.

همچنین - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - در مقایسه با زمان کارشان، این افراد به طور میانگین ۱۱ دقیقه بیشتر در روز می خوابیدند. به گفته محققان، - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - نیمی از زنان سیگاری بعد از - قیمت آنلاین قلیون اقدسیه - بازنشستگی سیگارشان را ترک کرده بودند.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram