تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان باغ فردوس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06360.html
۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۹

با دنیای اسرارآمیز هورمون‌ها آشنا شوید

هورمون ماده‌ای شیمیایی است که در غدد درون‌ریز ساخته شده و به داخل جریان خون می‌ریزد. مقدار هورمون‌ها توسط ارتباطات پیچیده اعضای دستگاه درون‌ریز با هم و با دستگاه عصبی تنظیم می‌شود.عملکرد هورمنها و میزان انها در بدن انسانهای مختلف و جنسیت های مختلف متفاوت است.

قُل قُل:هورمون ماده‌ای شیمیایی است که در غدد درون‌ریز ساخته شده و به داخل جریان خون می‌ریزد. مقدار هورمون‌ها توسط ارتباطات پیچیده اعضای دستگاه درون‌ریز با هم و با دستگاه عصبی تنظیم می‌شود.عملکرد هورمونها و میزان انها در بدن انسانهای مختلف و جنسیت های مختلف متفاوت است.

در این پرسش و آزمون ساده میتوانید پاسخ سوالات خود درباره دنیای اسرار آمیز هورمونها دریافت کنید

دنیای اسرارآمیز هورمون‌ها

هورمون ماده‌ای شیمیایی است که در غدد درون‌ریز ساخته می‌شود و به جریان خون می‌ریزد. هورمون‌ها تاثیرات زیادی بر روی بدن ما دارند. - قیمت الو قلیان باغ فردوس - ترشح و کاهش و افزایش هر - قیمت الو قلیان باغ فردوس - کدام از هورمون‌های بدن می‌تواند باعث بروز علائم خاصی در بدن شود.

قیمت الو قلیان باغ فردوس
مردان هم همانند زنان یائسه می‌شوند.
زمان یائسگی زنان، تغییرات هورمونی بزرگی - قیمت الو قلیان باغ فردوس - در بدن آن‌ها رخ می‌دهد. همه‌ی - قیمت الو قلیان باغ فردوس - این تغییرات بیان‌گر پایان دوران باروری آن‌هاست. اما مردان چنین تغییراتی را تجربه نمی‌کنند و کماکان توانایی تولید اسپرم را خواهند داشت. فقط سطح - قیمت الو قلیان باغ فردوس - هورمون تستوسترون در آن‌ها به تدریج کاهش می‌یابد که موجب کاهش - قیمت الو قلیان باغ فردوس - وزن، کمبود انرژی و عدم تمایل به رابطه‌ی جنسی می‌شود.
قیمت الو قلیان باغ فردوس
هورمون‌ها شما را گرسنه می‌کنند.
دو هورمون مختلف نقش مهمی را در اشتهای شما ایفا می‌کنند. هورمونی به نام گرلین به بدن شما این پیام را می‌فرستد که گرسنه هستید و باید غذا بخورید. هورمون لپتین نیز به شما می‌گوید سیر شده‌اید و دست از خوردن بکشید. محققان در مورد این دو هورمون در حال مطالعه هستند تا نقش آن‌ها را در کاهش وزن و چاقی پیدا کنند.
قیمت الو قلیان باغ فردوس
زنان تستوسترون تولید نمی‌کنند.
تستوسترون هورمونی مردانه است، اما بدن زنان نیز آن را تولید می‌کند، فقط مقدار آن - قیمت الو قلیان باغ فردوس - نسبت به آقایان کمتر است. ترشح این هورمون در بدن مردان موجب رویش موی صورت و بدن، ایجاد صدای بم‌تر و تولید اسپرم می‌شود. - قیمت الو قلیان باغ فردوس - این هورمون در زمان رابطه‌ی جنسی برای زنان موثر است.
قیمت الو قلیان باغ فردوس
مشکلی تیروئیدی سبب افزایش وزن می‌شود.
تیروئید هورمونی را ترشح می‌کند که سوخت و ساز بدن شما را کنترل می‌کند؛ سرعت بدن شما در تبدیل مواد غذایی به انرژی. وقتی این غده نتواند به اندازه‌ی کافی این هورمون‌ها را ترشح - قیمت الو قلیان باغ فردوس - کند، دچار کم کاری تیروئید می‌شوید. یکی از نشانه‌های - قیمت الو قلیان باغ فردوس - این بیماری افزایش وزن - قیمت الو قلیان باغ فردوس - بی دلیل است. اگر فکر می‌کنید دچار کم کاری تیروئید هستید حتما به پزشک مراجعه کنید.
قیمت الو قلیان باغ فردوس
بسیاری از زنان در صورت بروز موارد زیر سر درد می‌گیرند:
سطح هورمون‌های زنانه‌ی استروژن و پروژسترون قبل از شروع قاعدگی پایین می‌آید. این اتفاق در بعضی از زنان موجب بروز سردردهای میگرنی می‌شود.
قیمت الو قلیان باغ فردوس
تغییرات هورمونی موجب بروز - قیمت الو قلیان باغ فردوس - آکنه می‌شود.
بسیاری - قیمت الو قلیان باغ فردوس - از نوجوانان در دروان بلوغ دچار جوش‌ و آکنه می‌شوند. بالا رفتن سطح هورمون موجب چرب شدن پوست می‌شود. وقتی این - قیمت الو قلیان باغ فردوس - چربی‌ها وارد منافذ پوست شوند، می‌توانند باعث ایجاد آکنه شوند. از طرفی هورمون‌ها باعث می‌شوند باکتری بیشتری بر روی پوست باشد که شرایط ایجاد آکنه را فراهم می‌کند. بسیاری از خانم‌ها قبل از شروع قاعدگی - قیمت الو قلیان باغ فردوس - تغییراتی در سطح هورمون‌های‌شان به وجود می‌آید و بعضی از خانم‌ها که از قرص‌های ضد بارداری استفاده می‌کنند، کمتر شاهد چنین تغییراتی هستند.
قیمت الو قلیان باغ فردوس
هورمون‌ها به شما کمک می‌کنند که بخوابید.
هورمون ملاتونین به بدن شما این علامت را می‌دهد که زمان خوابیدن است. بدون - قیمت الو قلیان باغ فردوس - این هورمون هم می‌توانید بخوابید، اما افرادی که بدن - قیمت الو قلیان باغ فردوس - آن‌ها این هورمون را بیشتر ترشح می‌کند، راحت‌تر می‌خوابند. افرادی که مشکل خوابیدن دارند و یا ساعت‌های کاری نامناسب دارند، می‌توانند از مکمل‌های ملاتونین استفاده کنند تا راحت‌تر بخوابند.
قیمت الو قلیان باغ فردوس
مصرف مکمل‌های هورمون رشد (hgh) - قیمت الو قلیان باغ فردوس - شما را جوان‌تر می‌کند.
بدن شما هورمون رشد ترشح می‌کند و - قیمت الو قلیان باغ فردوس - پزشکان به کودکانی که به اندازه‌ی کافی رشد نکرده‌اند و یا افرادی که سطح این هورمون در بدن آن‌ها کم است، مکمل‌های آن را تجویز می‌کنند. اما مصرف آن به طور سرخود اصلا مناسب نیست. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد مصرف این هورمون باعث جوانی - قیمت الو قلیان باغ فردوس - می‌شود. پس به دنبال اکسیر جوانی در - قیمت الو قلیان باغ فردوس - یک بطری نباشید.
سوال 1 از 8
0 0
شروع کنید

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram