تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان روشن ازگل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06292.html
۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۳

با یوگا دنیای‌ خود را عوض کنید!

یوگا، یکی از ورزش‌های هوازی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است، حرکاتی که قدمت آن به هزاران سال قبل برمی‌گردد و در طی این سالیان به علت تأثیرات بسیاری که داشته مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.

قُل قُل: یوگا، یکی از ورزش‌های هوازی است که طرفداران - قیمت الو قلیان روشن ازگل - بسیاری پیدا کرده است، حرکاتی که قدمت آن به هزاران سال قبل برمی‌گردد و در طی این سالیان به علت تأثیرات بسیاری که داشته مورد توجه بیشتری قرار - قیمت الو قلیان روشن ازگل - گرفته است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، انسان‌ها از دیرباز به دنبال سلامتی، آرامش و راحتی بوده و هستند، دستیابی به تکنولوژی و تلاش‌های گسترده انسان در تمامی شاخه‌های علوم، برای کسب آرامش و راحتی بوده است. بشر برای دست یافتن به معاش و برتری‌جویی نسبت - قیمت الو قلیان روشن ازگل - به دیگران، به‌سرعت خود افزود و هر چه زندگی انسان ماشینی تر شد و صنعت و تکنولوژی به کمک او آمد، نتیجه معکوسی را گرفت، خستگی‌های زیاد جسمی و ذهنی روزانه، ناشی از کار و تلاش یا نشستن‌های طولانی مدت در محیط کار و روابط انسانی و مقابلات اجتماعی، تغذیه نامناسب و موادغذایی غیر ارگانیک و... باعث شد، انسان متمدن هر چه بیشتر در معرض بیماری‌های صعب العلاج قرار - قیمت الو قلیان روشن ازگل - گیرد. در حال حاضر، دغدغه‌های زندگی شهری و آلودگی‌های محیطی و - قیمت الو قلیان روشن ازگل - از طرفی دغدغه‌های ذهنی و درونی انسان مدرن را فرسوده کرده است و نیاز او به آرامش جسمی و ذهنی ضرورت پیداکرده است.


زهرا محققی، کارشناس پزشکیار ورزشی با اشاره به اینکه انسان امروزی متوجه شده است که ابزارآلات پیشرفته فقط چند روزی باعث سرگرمی و شادی زودگذر می‌شود و هیچ کدام از آنها نتوانسته آرامش درونی را به ارمغان آورد، می‌گوید: بیشتر از هر زمانی، شاهد هستیم علوم و فنون مختلفی در حال به‌وجود آمدن است برای کسب آرامش و ایجاد انرژی لازم، یکی از آن توصیه‌ها، ورزش است.


یوگا، یکی از ورزش‌های هوازی است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است، حرکاتی که قدمت آن به - قیمت الو قلیان روشن ازگل - هزاران سال قبل برمی‌گردد و در طی این سالیان - قیمت الو قلیان روشن ازگل - به علت تأثیرات بسیاری که داشته مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.


به گفته محققی، یوگا علمی - قیمت الو قلیان روشن ازگل - است که بر تمام جنبه‌های انسان تأثیر می‌گذارد، اعم از جسمی و ذهنی-روانی و باعث توازن و تعادل در - قیمت الو قلیان روشن ازگل - بعد جسم - قیمت الو قلیان روشن ازگل - و ذهن می‌شود با حرکات بدنی و تمرینات تنفسی خاص باعث تقویت و استحکام عضلات، مفاصل، استخوان‌ها شده و باعث ماساژ ارگان‌های داخلی بدن و غدد مختلف می‌شود همین طور سبب تعادل اعصاب - قیمت الو قلیان روشن ازگل - سمپاتیک و پاراسمپاتیک شده و سبب تعادل شیمیایی و ترشح میانجی‌های عصبی یا همان نوروترنسمترها می‌شود.


کاهش انقباض‌های عضلانی با یوگا
بر همه واضح است که حرکات مختلف کششی وقدرتی یوگا، تنش‌ها و انقباض‌های عضلانی را - قیمت الو قلیان روشن ازگل - کاهش می‌دهد - قیمت الو قلیان روشن ازگل - و دردهای جسمانی و استرس‌های ناشی از کار را کم می کند.


این کارشناس پزشکیار ورزشی با تأکید بر اینکه حرکات یوگا باعث خونرسانی به تمام سلول‌های بدن شده و سبب - قیمت الو قلیان روشن ازگل - دفع مناسب سموم از بدن - قیمت الو قلیان روشن ازگل - می‌شود و این سموم را به سیستم‌های دفعی بدن هدایت می‌کند، می‌افزاید: قرار گرفتن در وضعیت‌های خاص یوگا با اراده و توجه و تمرکز روی نقطه مورد نظر در بدن به همراه تنفس‌های مداوم، عملکرد سلولی و در نهایت سیستماتیک بدن را بهبود می‌بخشد.


علاوه بر حرکات، یوگا شامل تمرینات وانهادگی و رهایی بخشی است که باعث آرامش و رهایی در بدن می‌شود و موجب استراحت عمیقی در دستگاه‌های مهم مانند دستگاه اعصاب مرکزی و محیطی شده و روی دستگاه گوارش و دستگاه عضلانی- اسکلتی نیز تأثیرات مثبتی می‌گذارد.


ارتباط مستقیم ذهن و جسم با یکدیگر
به گفته محققی، ارتباط ذهن و جسم و - قیمت الو قلیان روشن ازگل - تأثیر متقابل آنها روی هم بسیار واضح و مبرهن است، با تأثیر بر جسم و رهایی آن، بر ذهن هم اثر می‌گذاریم و برعکس؛ نامتوازنی در هر بعد، عدم تعادل را به وجود می‌آورد، برای روشن تر شدن موضوع یک مثال فیزیکی کمک کننده خواهد بود: رعایت نکردن اصول صحیح در نشستن و ایستادن و حتی خوابیدن به - قیمت الو قلیان روشن ازگل - مرور باعث از بین رفتن توازن و تعادل - قیمت الو قلیان روشن ازگل - در عضلات، تاندون‌ها و در نهایت استخوان‌ها می‌شود، درنتیجه ظاهری خموده، بیحال و ضعیف، ذهنی خسته، - قیمت الو قلیان روشن ازگل - ناتوان و کم ظرفیت را به - قیمت الو قلیان روشن ازگل - ارمغان می‌آورد، پس از آن به مرور ارگان‌های مختلف بدن هم تحت تأثیر - قیمت الو قلیان روشن ازگل - قرار می‌گیرند و به تدریج مشکلات هورمونی پیش آمده و - قیمت الو قلیان روشن ازگل - تمام این عوامل روی افکار و اعمال ما تأثیر منفی خود را خواهند گذاشت.


او در ادامه با اشاره - قیمت الو قلیان روشن ازگل - به اینکه با انجام حرکات یوگا، - قیمت الو قلیان روشن ازگل - هورمون‌های آرام بخشی آزاد می‌شوند بیان می‌کند: حرکات یوگا باعث آزاد‌سازی هورمون‌های آرام بخش و وانهادگی جسمی و ذهنی می‌شود و سبب تقویت گردش خون و عملکرد تنفس می‌شود و در نهایت به حفظ تندرستی کمک شایانی می‌کند.
یوگا به عنوان یک رشته ورزشی در تربیت بدنی شناخته شده است اما آنچه بسیار حائز اهمیت است آن است که حرکات باید زیر نظر یک مربی مجرب و آگاه انجام شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram