تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان ذغال روشن فتح


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06248.html
۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۱

چرا با افزایش سن چاق می شویم

بسیاری از افراد با افزایش سن، دچار چاقی می شوند. این وضعیت حاصل عوامل مختلفی از جمله رژیم غذایی نامناسب، سبک زندگی نشسته، عوامل ژنتیکی، عوامل اجتماعی، مصرف داروها و تغییرات هورمونی است.

قُل قُل: بسیاری از افراد با افزایش سن، دچار چاقی می شوند. این وضعیت حاصل عوامل مختلفی از جمله رژیم غذایی نامناسب، سبک زندگی نشسته، عوامل ژنتیکی، عوامل اجتماعی، مصرف داروها و تغییرات هورمونی است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، اغلب شهروندان پس از ورود به دانشگاه و آغاز یک - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - فعالیت شغلی، زمان نسبتا زیادی را به صورت نشسته می گذرانند؛ به این ترتیب با کاهش فعالیت بدنی، کالری بیشتری به جای تبدیل به - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - انرژی به - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - صورت چربی ذخیره می شود و در نتیجه این رخداد توده عضلانی بدن کاهش می یابد و پس - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - از 30 سالگی در هر دهه از زندگی بین - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - سه تا پنج درصد از توده - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - عضلانی بدن کاسته می شود.


به گزارش ساینس،زندگی مدرن امروزی همواره با استرس زیادی همراه است؛ استرس توانایی بدن را در هضم و جذب موادغذایی کاهش می دهد و عامل پرخوری یا تغذیه نامناسب بسیاری از افراد به - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - شمار می رود.


با افزایش سن، میزان مسئولیت فرد در اجتماع و خانواده افزایش می یابد و در پی آن - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - میزان استرس وی نیز بیشتر می شود؛ این افزایش استرس می تواند آثار مخربی بر سلامت فردی داشته باشد؛ ازجمله این که می تواند موجب چاقی، اختلال در یادگیری و یادآوری، ضعف سیستم دفاعی، فشارخون بالا، کلسترول و بیماری های قلبی شود.


افزایش سن همچنین با تغییرات هورمونی شدیدی همراه - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - است و میزان ترشح بسیاری از هورمون ها از جمله هورمون رشد، استروژن، پروژسترون و دو هورمون تیروئید در سنین بالا، کاهش می یابد؛ بر اساس مطالعات، این کاهش طبیعی هورمون ها از سن 30 سالگی آغاز می شود و تا سن 65 سالگی به میزانی کمتر از حداقل میزان طبیعی در - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - افراد جوان - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - و سالم می رسد.


بسیاری از عوارض سالخوردگی از جمله کاهش توده عضلانی، افزایش چربی شکم، اختلال - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - خواب و افسردگی، در واقع حاصل کاهش هورمون رشد هستند.
برای مقابله با افزایش وزن در اثر پیری، باید میزان فعالیت روزانه - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - خود را افزایش داد، از یک رژیم غذایی سالم با میزان کالری مناسب و مواد معدنی استفاده و - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - به میزان کافی استراحت کرد.
با وجود این که حفظ سلامتی در - قیمت قلیان ذغال روشن فتح - سنین پیری دشوارتر است، با استفاده از ابزارهای مناسب و تلاش کافی می توان به این هدف مهم دست یافت.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram