تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان روشن شهرک غرب


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06181.html
۱۳۹۵/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۶

با این حرکات یوگا سردرد خود را تسکین دهید

برای تسکین سردرد به غیر از دارو روش های دیگری نیز هست. یکی از این روش ها ورزش یوگا است. سردرد می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد از جمله تنش در گردن،گرفتگی شانه ها، و یا کمر درد، این حرکات یوگا دقیقا برای باز کردن این نواحی طراحی شده اند، همچنین باعث افزایش جریان خون در مغز نیز می شود ( این یعنی برای سردرد های ماه رمضان نیز می توانید از این حرکات استفاده کنید ).

قُل قُل: برای - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - تسکین سردرد به غیر از دارو روش های دیگری نیز هست. یکی از - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - این روش ها ورزش یوگا است. سردرد می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد از جمله تنش - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - در گردن،گرفتگی شانه ها، و یا کمر درد، این حرکات یوگا دقیقا برای - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - باز کردن این نواحی طراحی شده - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - اند، همچنین باعث افزایش جریان خون در مغز نیز می شود ( این یعنی برای سردرد های ماه رمضان نیز می توانید از این حرکات استفاده کنید ).

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، می توانید تنها یکی از این حرکات را - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - انجام دهید، و یا به صورت سریالی و پشت سر هم همه را اجرا نمایید.

Relaxed Quarter Dog

قیمت قلیان روشن شهرک غرب

در این حرکت فشار از روی دست ها و مچ دست ها برداشته می شود و روی - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - ساعد دست ها - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - می آید. وقتی در این حالت هستید یک نفس عمیق بکشید، و فقط اجازه دهید سرتان بین دو دست آویزان بماند. گاهی بهبود گردش خون در مغز می تواند به سادگی سر درد را بهبود ببخشد.


Grounded Tipover Tuck

قیمت قلیان روشن شهرک غرب
اگر سردردتان به دلیل گرفتگی عضلات شانه باشد این حرکت می تواند کمکتان کند. روی زمین بنشینید طوری که ساق پاها با هم موازی باشند و به عرض ران ها از هم فاصله داشته باشند. دست ها را پشت خود در هم بیامیزید، و به طرف جلو خم شوید، سر را با زمین تماس دهید و دست ها را پشت خود بکشید ( مانند تصویر )، در همین حالت باقی بمانید. - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - دست های خود - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - را تا جایی که می توانید به طرف زمین بکشید تا کشش را در - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - قفسه سینه، شانه ها و پشت گردنتان حس کنید، به مدت پنج مرتبه نفس کشیدن یا بیشتر در این حالت بمانید.


Seated Heart Opener

قیمت قلیان روشن شهرک غرب
با این حرکت می توانید جلوی گردن و قفسه سینه را بکشید، و گرفتگی - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - کمر را نیز بهبود ببخشید. - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - روی پاشنه پاها بنشینید، دست ها را پشت پاها و در فاصله چند سانتی متری قرار دهید، و سپس سر خود را به طرف عقب خم کنید. این حرکت باعث می شود در سرتان احساس سبکی و باز شدن کنید. پس به مدت پنج مرتبه تنفس کشیدن یا بیشتر در این حالت باقی بمانید.


Happy - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - Baby
قیمت قلیان روشن شهرک غرب

اگر فکر می کنید دلیل سر دردتان کمر درد است، باید چند دقیقه به این قسمت از بدن استراحت دهید. در حالی که زانوها را خم کرده اید روی پشت دراز بکشید، ران ها یا پشت پاها را بگیرید، و به آرامی به سمت خود و خارج بدن - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - بکشید، تا کمر و ستون فقرات کشیده و استراحت داده شوند.


Legs Up the Wall

قیمت قلیان روشن شهرک غرب
با این حرکت احساس آرامش خواهید کرد. تنها چیزی که نیاز دارید یک دیوار است. تا جای ممکن - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - نزدیک به یک دیوار بنشینید. اگر در این حالت راحت نیستید می توانید یک پتوی تا شده را بین خود و دیوار قرار دهید. پاها را روی دیوار کنار هم - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - قرار دهید و یا از هم باز کنید. حالا فقط چشمان خود را ببندید و نفس بکشید، تا هرچقدر دوست دارید در این - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - حالت باقی بمانید.


Seated Neck Release

قیمت قلیان روشن شهرک غرب
گاهی سردرد می تواند به دلیل گردن درد اتفاق بیفتد، می توانید با این حرکت یوگا عضلات گردن را بکشید. در حالتی راحت روی - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - زمین بنشینید، دست چپ را روی سمت راست سر خود قرار دهید، و به آرامی سر خود را به سمت چپ خم کنید. - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - به اندازه چند مرتبه نفس کشیدن این حالت - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - را حفظ کنید، و سپس به آرامی - قیمت قلیان روشن شهرک غرب - جهت را عوض کنید و برای سمت دیگر انجامش دهید. چند مرتبه برای هر دو سمت تکرار کنید.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram