تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان فوری شهرک غرب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06187.html
۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۱

روزه داری منعی برای اهدای خون ندارد

سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: اهدای خون به استناد استفتائات و فتواهای موجود از مراجع دینی، باعث ابطال روزه نمی شود و منعی برای روزه دار نیست.

قُل قُل: سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: اهدای خون به استناد - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - استفتائات و فتواهای موجود از مراجع دینی، باعث ابطال روزه نمی شود و منعی برای روزه دار نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،بشیر حاجی بیگی افزود: به دلیل اینکه بعد - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - از افطار، شمار مراجعه کنندگان اهدای - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خون افزایش می یابد پیش بینی شده - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - است که 16 مرکز در تهران و تمام مراکز استانی انتقال خون در سراسر کشور بعد از افطار، فعال و آماده خونگیری باشند.
وی تصریح کرد: این مراکز انتقال خون به کسانی که طی روز فرصت نمی کنند ویا به خاطر روزه داری فرصت اهدای خون ندارند ، پس از افطار خدمات رسانی می کنند.
حاجی بیگی ادامه داد: روزه داران نیز می توانند یک تا 2ساعت پس از افطار برای اهدای خون مراجعه کنند؛ چرا که حجم - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خون از دست رفته با - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - نوشیدن مایعات کافی در 2 - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - تا 3ساعت پس از افطار جایگزین می شود.
سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به مشکلات تامین پلاکت درماه مبارک رمضان گفت: بیشترین مشکلات در مرکز استان ها در ماه مبارک رمضان تهیه پلاکت - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - است؛چرا که پلاکت، 6 ساعت پس از اهدای خون باید از خون جدا شود؛ضمن - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - اینکه میزان نگهداری پلاکت در مراکز انتقال خون، سه روز است اما میزان نگهداری خون 35روز است.


سخنگوی انتقال خون همچنین گفت: فرد اهدا کننده می تواند در یک نوبت، پنج تا 6 واحد پلاکت را اهدا کند.
حاجی بیگی برای جلوگیری از ضعف و بی‌ حالی بعد از اهدای خون نیز - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - توصیه کرد: روز قبل و بعد از اهدای خون در فاصله افطار تا سحر مایعات به ویژه نوشیدنی ‌های - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - شیرین مصرف شود و حتی‌الامکان در همان ساعت های - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - اولیه صبح به مراکز اهدای خون مراجعه شود.

**مردم اهدای خون را به شب های قدر موکول نکنند
حاجی بیگی اضافه کرد: پایگاه‌ های ثابت و - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - سیار سازمان انتقال خون همه روزه علاوه بر ساعات رسمی کار، پس از افطار نیز پذیرای هموطنان هستند و حتی در شب های قدر تا سحرگاه به فعالیت خود ادامه می ‌دهند.
وی درباره شب های قدر و اهدای خون هم گفت: معمولا در شب ‌های قدر مراکز اهدای خون با ازدحام جمعیت مواجه می‌ شوند و این، خود مانع ارائه - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خدمات مطلوب و موجب معطلی مراجعه‌ کنندگان است؛ از این رو از اهدا کنندگان تقاضا می ‌شود - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - که - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - شب‌ - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - های دیگر را نیز مدنظر قرار دهند تا ضمن جلوگیری از این اتفاق، میزان اهدای خون به طور متعادل در طول ماه مبارک رمضان توزیع شود.

**27 درصد خون های اهدایی در بیمارستان های تهران استفاده می شود
وی افزود: 18درصد خون سرتاسر کشور توسط شهروندان تهرانی اهدا می شود و 27درصد خون اهدایی مردم هم صرف بیمارستان های استان تهران می شود.
این - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - مقام مسئول در سازمان انتقال خونف ادامه داد: تهران، کلان - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - شهری است - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - که در آن، حدود 170بیمارستان و مراکز درمانی، خون مورد نیاز را از انتقال خون استان تهران تامین می کنند.


در ماه مبارک رمضان امسال - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - به دلیل استقبال بالای مردم برای اهدای خون و همچنین برای تکریم ارباب رجوع که بدون هیچ چشمداشتی و تنها برای کمک به هم نوع و بیماران خون خود را اهدا می کنند، شمار تعداد مراکز اهدای خون تهران به 16 مرکز - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - افزایش یافته است.


در - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - طول ماه مبارک رمضان مرکز اهدای خون وصال از ساعت هشت صبح تا 12 شب، مرکز اهدای خون نارمک در 2 نوبت کاری از ساعت هشت صبح تا سه بعدازظهر و از ساعت هفت بعداز ظهر تا 12 شب و مرکز اهدای - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خون پیروزی از ساعت هفت بعد از ظهر تا 12 شب فعالند.


علاوه بر سه مرکز وصال، نارمک و پیروزی در نوبت کاری شب، مراکز سیار اهدای خون مستقر - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - در محل برگزاری هیات رزمندگان - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - غرب تهران واقع در خیابان آزادی، ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی از ساعت 19 تا 24 پذیرای اهداکنندگان خواهند بود.


همچنین شهروندانی که می خواهند در روزهای ماه مبارک خون اهدا - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - کنند، می - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - توانند از ساعت هشت صبح تا 15 به مراکز اهدای خون مترو امام خمینی، مترو شهرری، صادقیه، آزادی، میلاد، تجریش و ورامین و یا از ساعت 8:30 تا 15 به مراکز اهدای خون شهریار، شهر قدس در روزهای زوج و رباط کریم در - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - روزهای - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - فرد مراجعه کنند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram