تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان فوری پاسداران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06156.html
۱۳۹۵/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۲

ورزش 4 ساعت پس از یادگیری موجب تقویت حافظه می شود

محققان دریافتند که ورزش کردن چهار ساعت بعد از فراگیری مطالب جدید به تقویت حافظه طولانی مدت کمک می کند.

قُل قُل: محققان دریافتند که ورزش کردن چهار ساعت بعد از فراگیری مطالب جدید - قیمت قلیان فوری پاسداران - به تقویت حافظه طولانی مدت کمک می کند.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، گیلن فرناندز از موسسه داندرز در مرکز پزشکی دانشگاه رادبود در هلند و همکارانش متوجه شدند بزرگسالانی که چهار ساعت بعد از انجام یک کار آموزشی ورزش می کنند، قدرت فراخوانی حافظه آنها در دو روز بعد - قیمت قلیان فوری پاسداران - بهتر از - قیمت قلیان فوری پاسداران - دیگران است.


اما بر اساس نتایج این مطالعه، ورزش کردن بلافاصله بعد - قیمت قلیان فوری پاسداران - از یک کار آموزشی و یا اصلا ورزش نکردن، تاثیری بر حفظ و یادآوری مطالب فراگرفته شده ندارد.
محققان در این مطالعه که نتایج آن - قیمت قلیان فوری پاسداران - به تازگی در مجله کارنت بایولوجی Current Biology منتشر شد، 72 نفر را در یک کار آموزشی 40 دقیقه ای شرکت دادند و از این افراد خواسته شد که 90 تصویر - قیمت قلیان فوری پاسداران - را مشاهده کنند و مکان های آنها را به خاطر بسپارند.


سپس - قیمت قلیان فوری پاسداران - محققان این افراد را به سه گروه تقسیم کردند، گروه اول - قیمت قلیان فوری پاسداران - بلافاصله بعد از کار آموزشی و گروه دوم چهار ساعت بعد از کار آموزشی ورزش کردند و گروه سوم اصلا ورزش نکردند.


به گزارش پایگاه اینترنتی مدیکال نیوز تودی،محققان دو روز بعد تمامی این - قیمت قلیان فوری پاسداران - افراد را تحت آزمایش قدرت فراخوانی اطلاعات قرار دادند تا دریابند که چه مقدار از اطلاعات در ذهن آنها ثبت و ضبط شده است.


پژوهشگران همچنین مغز این افراد را تحت تصویربرداری ام.آر.آی کاربردی قرار دادند که فعالیت مغز آنها را در طول فراخوانی اطلاعات از حافظه اندازه گیری می کند.
براساس نتیجه این پژوهش، افرادی که چهار ساعت پس از فراگیری آموزه - قیمت قلیان فوری پاسداران - های جدید ورزش کرده بودند، در قیاس با دو گروه دیگر وضعیت حافظه بهتری داشتند و دو روز بعد، قدرت فراخوانی مطالب در آنها بیشتر بود.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram